Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dlaczego ocenzurowano i zamknięto wątek Konflikt w parafii w Sukowie. Parafianie przygotowali taczki dla proboszcza

proboszcz Suków parafia

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 21:53:35

dlaczego??

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 22:57:03

Pytanie retoryczne!!! ? Nie wiesz kto w Polsce rządzi??

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 07:38:05

Przecież to kleryków - tu rządzą spasione gnomy w sukmanach :)

#4 ~Imię Róży~

~Imię Róży~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 08:35:44

Czemu i komu służy to "zamiatanie trudnych spraw pod dywan" w Kościele? Jestem zdegustowana!Bulwersują mnie taki przypadki.A po wczorajszymy reportażu po Faktach w TVN (dot.trwającego kilkanaście lat procederu molestowania dziewczynek przez miejscowego proboszcza) zasmucona. Wstyd mi za "taki" Kościół!!!!!!!!! Zapewne i ten mój wpis zostanie błyskawicznie usuniety...

#5 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 10:24:07

wątek,który został zdjęty dotyczył wyborów na sołtysa w Sukowie jak Wam się wydaje,czy coś w tym było skoro zniknął? Czy te tematy mogą mieć związek?

#6 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 19:15:13

Czemu i komu służy to "zamiatanie trudnych spraw pod dywan" w Kościele? Jestem zdegustowana!Bulwersują mnie taki przypadki.A po wczorajszymy reportażu po Faktach w TVN (dot.trwającego kilkanaście lat procederu molestowania dziewczynek przez miejscowego proboszcza) zasmucona. Wstyd mi za "taki" Kościół!!!!!!!!! Zapewne i ten mój wpis zostanie błyskawicznie usuniety...

Wywalic grabarza w Sukowie!!!!!! Powinien byc taki watek,,,za Wesolowskim to on powinien byc wywieziony na taczkach. Sukow chce nowego grabarza.

#7 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 19:15:57

Wywalic grabarza w Sukowie!!!!!! Powinien byc taki watek,,,za Wesolowskim to on powinien byc wywieziony na taczkach. Sukow chce nowego grabarza.

#8 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 19:19:55

wątek,który został zdjęty dotyczył wyborów na sołtysa w Sukowie jak Wam się wydaje,czy coś w tym było skoro zniknął? Czy te tematy mogą mieć związek?

Soltysem w Sukowie powinien sie zajac Urzad Skarbowy i inne sluzby kontroli.....3 domy i chyba 4 w planach...na nieboszczykach mozna sie niezle dorobic!!!! Urzednicy skarbowi zainteresujcie sie ym Panem...grabrzem hahahaha.

#9 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 14:56:34

Sorry to nie soltysem w sukowie powinien zajac sie Urzad Skarbowy ale GRABARZEM.....za pogrzeb bierze od 500 zl wzwyz a gdzie faktura??.....cham i dziad, ktory dorobil sie na oszustwie na nieboszczykach . Tego chyba nauczyl  go sw.pamieci tatusiek, ktory bayl takim samym gnojem jak i on.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: proboszcz, Suków, parafia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych