Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DJ na wesele zamiast zespołu - opinie

179 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~jolka992~

~jolka992~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 15:44:23

Na początku załatwiania wszystkich spraw również byłam przekonana, że zdecydujemy się na DJ, ale zaczęłam szukać w internecie, dopytywać się itd. i wybór padł na zespół. Nie żałuję wyboru, bo przy naszym - NotoGramy bawiliśmy się świetnie. Z tego, co mi wiadomo, pracują na terenie całego województwa mazowieckiego, więc można pytać o termin.

#162 ~Kaminek22~

~Kaminek22~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 11:41:48

Sprawdź sobie najlepiej stronę playdjs.pl, Dj z tej firmy po prostu wymiatają, dla mnie to pierwsza liga. Korzystałem kilka razy z ich usług i mogę polecić ;) 

#163 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 15:14:44

Witam. Byłam na weselu mojej kuzynki i byli Panowie z Magnetic Project. Nie wiem jak inni dje ale Ci Panowie którzy grali u niej naprawdę stanęli na wysokości zadania. Nie tylko perfekcyjnie dobierali muzykę do gości bawiących się na parkiecie ale również prowadzili zabawy podczas trwania wesela i oczepin. Około godziny 22 wzięli gitarę i śpiewniki, weszli między stoły i prowadzili biesiadę razem z gośćmi. Bardzo polecam tych Panów. Wesele było prowadzone bardzo profesjonalnie. Oto ich strona internetowa: magneticproject . pl 

#164 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 15:59:35

Niesamowite! :) chyba nigdy w zyciu nie spotkałem się z taką auto i kryptoreklamą!!! Mozna się własciwie poczuc obrazonym ze ktos w taki sposob robi ze mnie/innych idiotę :)  panowie dajcie spokoj, jak jestescie dobrzy to Was znajda a takie sztuczne wpisy niczemu nie słuza, chyba ze po drugiej stronie macie do czynienia z idiotami.

#165 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 11:18:20

Moge polecić Dj Dymka świetna muzyka jak i oprawa całości. Dj Dymek jest z okolic lipska

#166 ~Eleorek~

~Eleorek~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 12:08:15

Czy sprawdziliście sobie kogoś z playdjs.pl? Mają tam naprawdę bardzo niskie ceny, a grają doprawdy super! Polecam jezeli zależy wam na sprawdzonym DJu.

#167 olenka_21

olenka_21

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 17:23:50

Znam osoby, które zajmują się organizacją imprez z poznania http://thomasound.com.pl/nasz-zespol/ dj na wesele od nich grał u nas i jakbysmy mieli wybierać jeszcze raz, wybralibyśmy go ponownie. Razem z obecnym mężem umówiliśmy się z nim na spotkanie, zrobił wrażenie na nas.

#168 ~aaaa~

~aaaa~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 10:20:39

U mnie było tak, że nie chciałam tylko dj-a, ale również zespół. Ostatecznie poszłam na kompromis i wzięliśmy z mężem dja z wokalistką w duecie. Opłaciło się zdecydowanie. Kontakt do pana Marcina Ci zostawiam w soft-music.pl. Polecenie dostałam od koleżanki, która prowadzi agencję eventową i bardzo często z ich usług korzysta, więc już wiedziałam wcześniej, że będzie ok. Jeszcze nam podstawiali fotobudkę, dość fajną i dobrze zorganizowaną pod względem rozrywkowym. Wiem, że były do wyboru dekoracje światłem, czy dym, ale akurat nie musieliśmy stosować, bo sala była już nowoczesna. Fajni artyści, grają od ponad 20 lat chyba. Widać, że się znają i ogarniają w ciekawy sposób konkursy. Duża kreatywność w prowadzeniu weseliska i na pewno się nie zawiedziesz. Ja ten kontakt trzymam i daję każdemu znajomemu. Pozdrawiam.

#169 Gdziewesele.pl Poleca

Gdziewesele.pl Poleca

Bywalec

• PipPipPip
  • 91 postów

Napisano 24 kwiecień 2018 - 15:11:20

Czy zespół czy dj na wesele, koniecznie zajrzyj na https://www.gdziewes...prawa/zespol-dj

Tam znajdziesz sprawdzonych muzyków, którzy uczynią Twoje wesele niezapomnianym! :)

#170 katarina436

katarina436

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 maj 2018 - 13:30:17

A ja uważam, że dj jest zdecydowanie lepszy, praktyczniejszy i tańszy! na wesele długo szukaliśmy i zdecydowaliśmy, że dj po pierwsze jest w stanie cały czas zabawiać gości bez długich przerw jak typowy zespół oraz jest w stanie dostosować na poczekaniu repertuar do gości, ponieważ widzi przy czym goście lepiej się bawią. Polecam sebastianpaczkowski.pl/

#171 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 14:21:53

DJ Domson! Super fajny DJ! 100% zadowolenia, świetna zabawa :-) Zdecydowanie polecamy :-)

zgadzam się - DJ Domson jest niepokonany, urodzony muzyk i wodzirej.

#172 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 12:16:30

jak podkarpacie to Magnetic Project. Jak szukaliśmy to byliśmy od trzema weselami trzech najczęściej wyszukiwanych dj i najlepiej ocenianych i oni byli zdecydowanie najlepsi

#173 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 09:21:52

jak najbardziej zgadzam się z Amelią i Moniką - DJ Domson to muzyk z powołania i wspaniały cżłowiek z mega pozytywną energią. Każda impreza z nim to strzał w dziesiątkę ;)

#174 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 11:36:43

DJ Domson to fakttycznie najlepszy Dj, nie tylko w okolicy, ale również na całym świecie!

#175 ~Lidka12~

~Lidka12~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 22:20:31

Ja miałam DJ'a i bardzo sobie chwalę ten wybór. Mniejszy koszt niż zespół, poza tym tak dobrał muzykę, że pasowała i dla młodszych gości,i dla starszych. Prowadził zabawy i konkursy, poprowadził oczepiny. Drugi raz też bym wybrała DJa. Polecam Macieja Wilkanowskiego jakby ktoś szukał. 

#176 ~Porun22~

~Porun22~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 12:39:34

Ja miałam DJ'a i bardzo sobie chwalę ten wybór. Mniejszy koszt niż zespół, poza tym tak dobrał muzykę, że pasowała i dla młodszych gości,i dla starszych. Prowadził zabawy i konkursy, poprowadził oczepiny. Drugi raz też bym wybrała DJa. Polecam Macieja Wilkanowskiego jakby ktoś szukał. 

Dokładnie! Też gorąco polecam tego Pana, sprawdza się doskonale na imprezach i weselu ;)

#177 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 08:50:59

Dla mnie idealnym wyborem okazał się Adam Krajewski z AKMusic. Grał szeroki przekrój różnych gatunków muzycznych, wszyscy dobrze się bawili, wplatał w zabawę także swoje świetne kawałki.

#178 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 14:11:40

Poszukaj w sieci i sprawdź akmusic.pl, zespół prowadzony przez świetnego muzyka, który gra również swoje kompozycje goście na imprezach bawią się doskonale.

#179 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 21:25:28

Jeśli chodzi o muzykę polecam White Fever Duo . Grali u nas na weselu - dużo taniej niż normalny zespół a zawsze to ciekawsze niż zwykły DJ. Prowadzili zabawy, oczepiny, wokalistka super śpiewała.

#180 Laura1999

Laura1999

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 10:30:19

Co prawda nie ta okolica, bo u mnie grał Dj na wesele z Gdańska, ale zapłaciliśmy za tą usługę coś około tysiąca złotych. Z tym, że był to jednocześnie wodzirej, miał własny, nowoczesny sprzęt i dodatkowo zapewniał oświetlenie sali tanecznej. Jeśli ktoś z Pomorza, to polecam serdecznie https://djirek.pl.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych