Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Disco Polo Mikołajki w Opatowie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2013 - 17:13:40

Kolejny przegląd zespołów weselnych zafundowała władza mieszkańcom Opatowa, tym razem z okazji Mikołaja. Rozumiem, że ten gatunek muzyki jest lubiany przez wielu, jednak nie róbmy festynu z każdej imprezy. 

Przynajmniej niech wam nie przyjdzie do głowy zorganizowanie festynu z udziałem zespołów  disco polo wykonującym kolędy.

#2 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2013 - 22:41:51

Kolejny przegląd zespołów weselnych zafundowała władza mieszkańcom Opatowa, tym razem z okazji Mikołaja. Rozumiem, że ten gatunek muzyki jest lubiany przez wielu, jednak nie róbmy festynu z każdej imprezy. 

Przynajmniej niech wam nie przyjdzie do głowy zorganizowanie festynu z udziałem zespołów  disco polo wykonującym kolędy.

Brakowało jeszcze namiotów z piwem i koleżanek z Ukrainy do tańca. 

#3 ~Mis~

~Mis~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 20:39:54

A jak sie ludziom podoba. wazne na co nas stac i co sie podoba. a o gustach lepiej nie dyskutowac

#4 Milla

Milla

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 10 grudzień 2013 - 21:19:10

Fakt. Ale zapachniało festynami rodzinnymi z okresu wakacyjnego

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych