Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karolinka~

~Karolinka~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 13:27:42

Stosowałam różne diety, ale po żadnej nie czułam się tak, jak obiecywał jej autor. Dopiero po kuracjii Neera zobaczyłam poprawę metalizmu, samopoczucia i lekki spadek wagi. Chyba potrzebowałam czegoś intensywnego i łatwego w przygotowaniu - właśnie jak syrop Neera.

#2 Haray1943

Haray1943

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 13:55:30

Może zajrzyj na recenzja.eu jest tam kilka sposobów na oczyszczenie organizmu :)

#3 ~gloria~

~gloria~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 12:35:29

zmieniłam niedawno dietę, na taką, która pomaga oczyszczać organizm. Dołączyłam też specjalny suplement herbaya z chlorellą, która skutecznie usuwa toksyny, bo od jakiegoś czasu kompletnie nie mam na nic energii

#4 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 12:43:54

Organizm dobrze oczyszcza wypicie 0,5 l denaturatu.Znałem kilka takich osób u których wszystko z organizmu wyczyścił.

#5 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 12:59:45

zmieniłam niedawno dietę, na taką, która pomaga oczyszczać organizm. Dołączyłam też specjalny suplement herbaya z chlorellą, która skutecznie usuwa toksyny, bo od jakiegoś czasu kompletnie nie mam na nic energii

. Proszę panią 2 godz seksu oralnego daje energię na 7 dni.

#6 mrobak82

mrobak82

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 13:52:55

dieta warzywno owocowa jest chyba najlepszą dietą oczyszczającą organizm, poczytaj sobie więcej tutaj. Osobiście stosowałem tą dietę i poza oczyszczeniem organizmu straciłem jeszcze 7 kg :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: detoks, oczyszczanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych