Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dersław połaniec

342 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~STASZOWIAK~

~STASZOWIAK~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 11:19:53

czy ktos widzi co sie w tej firmie dzieje czlowiek czlowieka gotowy sprzedac za lyzke wody,a pracownicy miedzy soba gotowi sie zagryzc jak PIT BULE co to za czsy nastaly?ludzie opamietajcie sie!!

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 11:43:31

czy ktos widzi co sie w tej firmie dzieje czlowiek czlowieka gotowy sprzedac za lyzke wody,a pracownicy miedzy soba gotowi sie zagryzc jak PIT BULE co to za czsy nastaly?ludzie opamietajcie sie!!

w 90% firm tak jest, nic w tym szczególnego. zawiść o 5 złotych, zazdrość o nadgodziny, włazidupstwo szefom. po prostu praca.

#3 ~KTOŚ~

~KTOŚ~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 11:45:50

PRACA W TEJ FIRMIE NIE NALEZY DO LATWEJ TRZEBA MIEC MOCNA PSYCHE ZEBY WYTRZYMAC ,TO JEST MAFIA A NIE FIRMA OCHR.

#4 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 11:51:31

w 90% firm tak jest, nic w tym szczególnego. zawiść o 5 złotych, zazdrość o nadgodziny, włazidupstwo szefom. po prostu praca.

ALE CO TO ZA PRACA W TAKIEJ ATMOSFERZE KIEROWNICTWO TEJ FIRMY POWINNO ISC NA WYZSZE STUDIA ZAZADZANIA COFNAC SIE DO SZKOŁY BO SWOIMI METODAMI DALEKO NIE ZAJADA,METODA MOBINGU CZY ICH MOTTO ..DAJCIE MI CZLOWIEKA A JA NA NIEGO COS ZNAJDE... NIE JEST RACZEJ METODA NOWEJ CYWILIZACIJ A RACZEJ STARA ZNANA METODA UBECIJJ I KOMUNY. JESLI CZLOWIEK NIE MA SZACUNKU DO DRUGIEGO CZLOWIEKA TO SAM NIE JEST NIC WART...

#5 ~KOKS~

~KOKS~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 11:57:53

LUDZIE PIENIADZE I WLADZA ICH GONI PRACOWNIKOWI NIE DAC ZA TO ZEROWAC NA NIM TO TAK ,PRACOWNIK MA CHODZIC ZA POL DARMO I SIE O NIC NIE UPOMINAC BO JAK NIE TO WIADOMO METODA SIE NA NIEGO ZNAJDZIE ,TAKZE DRESZCOWCY GLOWA DO GÓRY PRACUJCIE JAK DOSTANIECIE GDZIES NA FESTYNIE W MORDE TO PRZECIEZ WIADOMO ZA JAKA KASE NAJ NAJ KRAJOWĄ...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 19:32:06

LUDZIE PIENIADZE I WLADZA ICH GONI PRACOWNIKOWI NIE DAC ZA TO ZEROWAC NA NIM TO TAK ,PRACOWNIK MA CHODZIC ZA POL DARMO I SIE O NIC NIE UPOMINAC BO JAK NIE TO WIADOMO METODA SIE NA NIEGO ZNAJDZIE ,TAKZE DRESZCOWCY GLOWA DO GÓRY PRACUJCIE JAK DOSTANIECIE GDZIES NA FESTYNIE W MORDE TO PRZECIEZ WIADOMO ZA JAKA KASE NAJ NAJ KRAJOWĄ...

To co tam w tym Dersławie sami prawnicy pracują, że szukają haka na każdego....

#7 ~PRACOWNIK~

~PRACOWNIK~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 14:27:22

To co tam w tym Dersławie sami prawnicy pracują, że szukają haka na każdego....

NIE LEPSI NAWET OD PRAWNIKOW UBECY I BYLI POLICJANCI TACY MAJA SWOJE METODY NA ZŁAMANIE PRZECIWNIKA.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 17:08:47

,,

#9 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 07:51:07

Do takiej sytuacji dopuszcza szefostwo i tak jest że na to jest ciche przyzwolenie

#10 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 10:29:32

Widzę że w starym dersławie nic sie nie zmieniło, jestem od kilku dni w polsce i w staszowie a juz słychać o podsłuchach, niech ktoś to opisze bo nie znam dokładnych informacji

#11 ~beta~

~beta~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 12:39:08

ALE CO TO ZA PRACA W TAKIEJ ATMOSFERZE KIEROWNICTWO TEJ FIRMY POWINNO ISC NA WYZSZE STUDIA ZAZADZANIA COFNAC SIE DO SZKOŁY BO SWOIMI METODAMI DALEKO NIE ZAJADA,METODA MOBINGU CZY ICH MOTTO ..DAJCIE MI CZLOWIEKA A JA NA NIEGO COS ZNAJDE... NIE JEST RACZEJ METODA NOWEJ CYWILIZACIJ A RACZEJ STARA ZNANA METODA UBECIJJ I KOMUNY. JESLI CZLOWIEK NIE MA SZACUNKU DO DRUGIEGO CZLOWIEKA TO SAM NIE JEST NIC WART...

zarządzanie piszemy przez rz

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 12:12:02

Widzę że w starym dersławie nic sie nie zmieniło, jestem od kilku dni w polsce i w staszowie a juz słychać o podsłuchach, niech ktoś to opisze bo nie znam dokładnych informacji

Sk.....le , podsłuchiwali swoich pracowników !!!!

cała sprawa w prokuraturze - ponoć !!

#13 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 13:19:11

DERSŁAW jesli to pan niech pracuje sam.

#14 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 14:05:12

To ś...ie mam nadzieję że swoich klientów nie bo wtedy by dopiero było, ale wszystko i tak wyjdzie.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 19:03:56

Takiej roboty pozazdrościć tylko.

#16 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 08:59:00

JAKI PODSŁUCH ? PRZECIEŻ TO NIE ZGODNE Z PRAWEM NA TO MUSI BYĆ ZGODA ,NAPRAWDĘ SZEFOSTWO DERSLAWA PORWALO SIE NA TAK DESPERACKI KROK?PRZECIEZ TO CIOS WYMIEZONY W CALĄ FIRMĘ.ALE JESLI TO PRAWDA TO POWINNO POPLYNAC PARE OSOB ODPOWIEDZIALNYCH ZA ZALOZENIE PODSLUCHU,BO JEDNOSTKA JEDNOOSOBOWA TEGO NIE WYMYSLIŁA.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 09:17:36

Jeśli prawda z tym podsłuchem to niezła wtopa, przecież chronią poważne firmy tak jak i urzędy gmin i starostwa, a pewnie tez duzo osób prywatnych

#18 ~julka~

~julka~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 09:22:29

Jeśli prawda z tym podsłuchem to niezła wtopa, przecież chronią poważne firmy tak jak i urzędy gmin i starostwa, a pewnie tez duzo osób prywatnych

Ludzie budowali przez lata zaufanie do firmy a teraz przez jakiegoś oszołoma wszystko przepada, jak się maja czuć klienci tej firmy, bo przecież mogą mieć teraz obawy że coś u nich nie tak

#19 ~KLIJENT~

~KLIJENT~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 09:50:12

Ludzie budowali przez lata zaufanie do firmy a teraz przez jakiegoś oszołoma wszystko przepada, jak się maja czuć klienci tej firmy, bo przecież mogą mieć teraz obawy że coś u nich nie tak

A JA SIE PYTAM GDZIE SA ZWIAZKI ZAWODOWE TEJ FIRMY,JAK DBAJA O SWOICH PRACOWNIKOW,PRZECIEZ TO NIE JEST TAK ZE SZEFOWIE W TAKICH FIRMACH SA BEZ KARNI,ZE MOGA UPRAWIAC SAMOWOLKE,NA TO SA PARAGRAFY ORAZ STATUSY BRONIACE PRAW PRACOWNIKA,PIP TEZ TAM BY ZNALAZL ZASSTOSOWANIE,NO ALE COZ LUDZIE SIE BOJA ODZYWAC TO TAK MAJA JAK SOBIE POZWALAJA PLUC W TWARZ A KTOS IM MOWI ZE TO DESZCZ PADA.

#20 staszkow

staszkow

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1539 postów

Napisano 22 czerwiec 2011 - 10:33:06

Zaraz , zaraz. Kto podsłuchiwał. Kierownictwo czy pracownicy - jeden drugiego?
Gdyby ludzie byli zdolni do krytykowania samych siebie tak, jak krytykują swych bliźnich, pojawiłaby się na świecie nowa choroba, która zwałaby się samowstręt.
Henryk Sienkiewicz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych