Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy za trzy lata będzie nowoczesny stadion w Starachowicach? :: zobacz komentowany artykuł

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~SKS dawniej nie dziś~

~SKS dawniej nie dziś~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2018 - 15:58:17

HAHAHA możecie pomarzyć, ani kibiców ( a jak już są to banda dzieciaków). Marzycie o III lidze, ale nie chcecie zaciągu z innych klubów. Mieliście szanse mieć nawet II ligę. Jak Juventa grała mieliście III, naprawdę zgraną paczkę i fajne perspektywy, ale żyliście mrzonkami o przeszłości. Trzeba było się porozumieć, stworzyć jeden prężny klub, i faktycznie w tedy była szansa coś osiągnąć. Teraz reanimujecie TRUPA (raz lepiej, raz gorzej), ale nadal reanimujecie i żyjecie przeszłością. Nikt z okolicy nie przyjedzie, bo kazdy gardzi TYM Starem. Bo dawnej świetności już nie odzyska.

#2 ~andui~

~andui~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2018 - 21:18:27

,,Mam nadzieję, że znów wrócą czasy, których ja nie pamiętam, kiedy to w latach 70. podczas meczów Staru na trybunach stadionu zasiadało blisko 20 tysięcy osób.,,

Bujda na resorach !!! jak mogło zasiadć 20,00 tysiecy na stadionie który mógł  momieścić razem ze stojacymi 12,00 tysiecy

#3 ~Peter~

~Peter~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2018 - 19:28:40

Nie wiem skąd masz takie dane. Na meczu o Superpuchar w 2001 roku było na trybunach ok. 9.000 widzów a całe łuki były puste. Na łukach spokojnie zmieściłoby się pozostałe 10.000. Stadion Legii mieścił swojego czasu 20.000 widzów a rekord frekwencji to 40.000. Dało się? Dało.

#4 ~B~

~B~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 21:57:23

Nie wiem skąd masz takie dane. Na meczu o Superpuchar w 2001 roku było na trybunach ok. 9.000 widzów a całe łuki były puste. Na łukach spokojnie zmieściłoby się pozostałe 10.000. Stadion Legii mieścił swojego czasu 20.000 widzów a rekord frekwencji to 40.000. Dało się? Dało.

Nie jest to prawdą, łuki nie były puste. Stadion był pełen ludzi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych