Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czy wymieniać kasę przez internet?

kantor internetowy wymiana walut online Fritz Exchange

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 andzia_bo

andzia_bo

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 listopad 2013 - 10:25:49

Czesc, zastanawiam sie, czy moze tutaj ktos mi poradzi. ostatnio troche sie nasluchalam o tym, jaka to wymiana hajsu przez internet jest szybka i prosta. czesto jezdze po europie, wiec musze miec euro przy sobie. no ale po kantorach nie chce mi sie latac. podobno bardzo fajne sa kantory internetowe, ja wypaczylam Fritz Exchange https://fritzexchange.pl/ i przymiezam sie do wymiany u nich. kurs jest ok. jestem ciekawy czy ktos juz probowal u nich wymienaic. jakies opinie? pozdro!

Użytkownik andzia_bo edytował ten post 08 listopad 2013 - 10:27:38

#2 ~jolanta~

~jolanta~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 14:24:29

Dużo jest takich stron i pozwalają na spore oszczędności. Trudno jednak jednoznacznie powiedzieć, który jest najlepszy - to zależy od wielu indywidualnych kwestii i preferencji. Tak czy owak - informacji na ich temat możesz szukać np. na strefawalut.pl, moim zdaniem to najpełniejsza porównywarka e-kantorów, bardzo pomocna

#3 ~Myzarpio~

~Myzarpio~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2014 - 14:35:27

Jasne, że wymieniać! Nie ma się czego bać! Ja korzystam z Amronet i złego słowa nie dam powiedzieć o tym kantorze. Próbuj śmiało!

#4 krzychu80

krzychu80

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 04 styczeń 2015 - 18:19:18

Parę razy wymieniałem na traffick  exchange i nigdy ni emiałem żadnych problemów

#5 ~piotras~

~piotras~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 00:05:20

Tylko przez Internet ostatnio wymieniam. Najczęściej w Amronecie. Ze względu na darmowe przelewy PLN. Otrzymuję wynagrodzenie w EUR, więc to dla mnie doskonała opcja. Przewalutowania po korzystnym kursie, wypłata bez dodatkowych kosztów.

#6 ~Paulina.J~

~Paulina.J~
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 14:05:25

Czy wymieniać przez Internet? Odkąd sama spróbowałam, jestem na "tak". Transakcji dokonałam na amronet.pl. Poszło migiem, przelew na drygi dzień był na koncie, pobrałam FV z panelu użytkownika.

#7 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 14:11:24

Odkąd sama spróbowałam, jestem na "tak".

czasem warto :D

#8 ~klaudia~

~klaudia~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 13:04:37

Zwłaszcza, gdy regularnie trzeba wymieniać to warto. Przekłada się to na spore oszczędności wówczas. W moim przypadku, gdy porównałam wyniki transakcji w Amronet.pl i zwykłym kantorze, okazało się, że zyskuję aż 7% na wymianie przez platformę.

#9 alsgls

alsgls

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 luty 2015 - 11:13:50

Tak, ja zawsze wymieniam kasę przez internet. Mniej na tym tracę własnych pieniędzy.

#10 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 12:46:16

Słusznie, nie płaci się wysokich spreadów, wygoda. Wbrew pozorom niektóre e-kantory umożliwiają nawet negocjowanie kursu,np. Amronet. Doceniam takie podejście do klienta.

#11 ~Jaaoana~

~Jaaoana~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 08:29:57

Amronet jest elastyczny i nowoczesny, łączy opcje spotykane w tradycyjnych kantorach z nowatorstwem i wygodą transakcji online. 

#12 ~roxy~

~roxy~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2015 - 01:03:51

Uważam, że warto, bo sam odkąd przerzuciłem się na internetową wymianę walut, czuję większy komfort transakcji i widzę, że taniej. Amronet jest OK, korzystałem i myślę, że jeszcze nie raz tam wymienię walutę.

#13 ~donek_23~

~donek_23~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 11:35:50

miło się korzysta z tego kantoru, zwłaszcza że transakcje dokonywane przez amronet.pl przebiegają szybko, informacje jak to się mówi czarno na białym

#14 ~Ksawery~

~Ksawery~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2015 - 21:04:18

Uważam tak samo- pod każdym względem udana współpraca. Amronet to kantor z którego korzystam ze szczerą chęcią.

#15 ~Czesław.o~

~Czesław.o~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2015 - 10:36:57

Mam w tym kantorze konto firmowe. Współpracuję z Amronet mniej więcej rok czasu, transakcje EUR- PLN  i odwrotnie. Za każdym razem mi się opłacało, zawsze, w porównaniu do tradycyjnej formy wymiany walut byłem o te kilkadziesiąt zł do przodu.

#16 ~inezka~

~inezka~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 19:02:00

Jestem zadowolona ze wszystkich e-kantorów z jakich do te pory korzystałam, a trochę tego było. Bardzo wygodnie wymienia się waluty np. przez Amronet, można po kursie najlepszym dostępnym albo jeszcze taniej.

#17 ~zuza 40~

~zuza 40~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2015 - 12:13:30

Wolę przez Internet niż tradycyjnie, a więc popieram to rozwiązanie. Jak najbardziej może być amronet.pl, jeśli chodzi o wybór kantoru. Miałam okazję poznać w praktyce i dalej często tam właśnie zaglądam celem zakupu waluty.

#18 simple_m

simple_m

Znajomy

• PipPip
  • 44 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 11:36:21

Ja od lat wymieniam przez internetowy kantor.  (wpisz w google, pierwszy link). nawet przy małych kwotach się zyskuje. Nie trzeb iść tez do kantoru, cała procedura trwa ok 15 minut

#19 piotrowy

piotrowy

Znajomy

• PipPip
  • 30 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 10:20:33

Ja zawsze wymieniam w internetowym kantorze. Raz wysłałem euro na konto polskie to do mnie zadzwonili i poinformowali o tym fakcie. Polecam.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor, internetowy, wymiana, walut, online, Fritz, Exchange

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych