Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

czy warto wstrzyknąc botox?

zmarszki botox dr dorota żukowska

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 kaskada

kaskada

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 22:36:06

ludzie tak demonizują botox a przecież to nic takiego strasznego. na początku jest delikatny paraliż ale to pomaga skóre wygładzić. efekt ok pół roku

#42 ~Żaneta~

~Żaneta~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 18:04:21

Zgadza się, botoks to nic strasznego. Zabieg musi tylko wykonać specjalista, żeby nie było strasznych efektów. I tyle. Ja korzystam regularnie i zawsze jest wszystko ok. Oczywiście zabieg wykonuje lekarz (od lat dr Berlińska w moim przypadku), nigdy nie zrobiłabym u kosmetyczki.

#43 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 01:26:53

Hmm, osobiście na botoks się nie zdecydowałam. Pewnie w jakims wieku dam go sobie wstrzyknąć, ale na ten moment, za poradą dr Noszczyk z Kliniki Melitus, do ktorej chodze na zabiegi, wypelniam zmarszczki kwasem hialuronowym. Efekt jest bardzo subtelny,naturalny. Zmarszczki (okolice oczu) sa splycone i skora  w tym rejonie jest pieknie nawilzona, co tez odejmuje lat. Najwazniejsze to trafic na dobrego lekarza, ktory doradzi odpowiedni zabieg i ilosci wypelniacza :)

#44 ~Blanka~

~Blanka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 02:04:03

Może i na botox przyjdzie jeszcze czas, ale póki co stosuję inne zabiegi. W zeszłym miesiącu, w klinice Neonia w Krakowie miałam peeling chemiczny (Sesderma). W efekcie moja skóra jest rozjaśniona, zniknęły przebarwienia, mam wrażenie, że jest rozświetlona :)

#45 spoon

spoon

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 19 luty 2019 - 21:42:38

A po ilus latach jaki to ma wplyw na skore?

#46 JanekWątpliwy

JanekWątpliwy

Znajomy

• PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 maj 2019 - 20:24:17

A po ilus latach jaki to ma wplyw na skore?

Co do wpływu botoksu na skórę to najlepiej o to podpytać w salonie kosmetycznym, w którym to wspomniany botoks wykonują. Najlepiej sprawdź botox wrocław i ogólnie dopytaj, jak to dokładnie funkcjonuje ;)

#47 agnieshka29

agnieshka29

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 09:55:23

Wszystkiego o zabiegu dowiesz się w tym miejscu Botox Warszawa. Najlepiej informacje zawsze czerpać u źródła, a więc w klinikach, które te zabiegi wykonują. Jeśli skontaktujesz się z Forever Young w Warszawie to na 100% uzyskasz fachową wiedzę Botox dobrze zrobiony nie ma negatywnego wpływu na skórę jeśli o to Ci chodzi. 

#48 Julia333

Julia333

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 17:32:36

Zgadzam się z Kaskadą. To nic strasznego, baardzo rzadko występują jakieś powikłania. Ja raz próbowałam i było wszystko w porządku. Polecam poczytać o tym nieco więcej, np z tego artykułu: https://glos24.pl/gl...yny-estetycznej i może się przekonacie.

#49 Baśkownik

Baśkownik

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 20:58:39

Jeśli idziesz, to do dobrego, sprawdzonego specjalisty. Poczytaj o dr Rafale Woś, przyjmuje w cinis med, ma dobre opinie na mieście 

#50 Ewelka11

Ewelka11

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 11:13:07

Nie wstrzykuj sobie tego, może i po pierwszym zabiegu będzie fajnie ale z każdym kolejnym twarz będzie Ci coraz bardziej puchnąć. Lepiej postaw na jakieś zabiegi laserem, peelingi kawitacyjne, kwas hialuronowy.

Bzdura. Botoks o ile jest wykonywany przez lekarza, najlepiej dermatologa lub chirurga z doświadczeniem, jest całkowicie bezpieczny. Twarz od niego z pewnością nie puchnie, chyba, że robiła to jakaś kosmetyczka (nielegalnie i w garażu). Botoks to świetne rozwiązanie na zmarszczki mimiczne nie mylić ze statycznymi (art o różnicy).

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zmarszki, botox, dr dorota żukowska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych