Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

czy warto wstrzyknąc botox?

zmarszki botox dr dorota żukowska

57 odpowiedzi w tym temacie

#41 kaskada

kaskada

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 22:36:06

ludzie tak demonizują botox a przecież to nic takiego strasznego. na początku jest delikatny paraliż ale to pomaga skóre wygładzić. efekt ok pół roku

#42 ~Żaneta~

~Żaneta~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 18:04:21

Zgadza się, botoks to nic strasznego. Zabieg musi tylko wykonać specjalista, żeby nie było strasznych efektów. I tyle. Ja korzystam regularnie i zawsze jest wszystko ok. Oczywiście zabieg wykonuje lekarz (od lat dr Berlińska w moim przypadku), nigdy nie zrobiłabym u kosmetyczki.

#43 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 01:26:53

Hmm, osobiście na botoks się nie zdecydowałam. Pewnie w jakims wieku dam go sobie wstrzyknąć, ale na ten moment, za poradą dr Noszczyk z Kliniki Melitus, do ktorej chodze na zabiegi, wypelniam zmarszczki kwasem hialuronowym. Efekt jest bardzo subtelny,naturalny. Zmarszczki (okolice oczu) sa splycone i skora  w tym rejonie jest pieknie nawilzona, co tez odejmuje lat. Najwazniejsze to trafic na dobrego lekarza, ktory doradzi odpowiedni zabieg i ilosci wypelniacza :)

#44 ~Blanka~

~Blanka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 02:04:03

Może i na botox przyjdzie jeszcze czas, ale póki co stosuję inne zabiegi. W zeszłym miesiącu, w klinice Neonia w Krakowie miałam peeling chemiczny (Sesderma). W efekcie moja skóra jest rozjaśniona, zniknęły przebarwienia, mam wrażenie, że jest rozświetlona :)

#45 spoon

spoon

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 19 luty 2019 - 21:42:38

A po ilus latach jaki to ma wplyw na skore?

#46 JanekWątpliwy

JanekWątpliwy

Znajomy

• PipPip
  • 45 postów

Napisano 24 maj 2019 - 20:24:17

Co do wpływu botoksu na skórę to najlepiej o to podpytać w salonie kosmetycznym, w którym to wspomniany botoks wykonują. Najlepiej sprawdź botox wrocław i ogólnie dopytaj, jak to dokładnie funkcjonuje ;)

#47 agnieshka29

agnieshka29

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 09:55:23

Wszystkiego o zabiegu dowiesz się w tym miejscu Botox Warszawa. Najlepiej informacje zawsze czerpać u źródła, a więc w klinikach, które te zabiegi wykonują. Jeśli skontaktujesz się z Forever Young w Warszawie to na 100% uzyskasz fachową wiedzę Botox dobrze zrobiony nie ma negatywnego wpływu na skórę jeśli o to Ci chodzi. 

#48 Julia333

Julia333

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 17:32:36

Zgadzam się z Kaskadą. To nic strasznego, baardzo rzadko występują jakieś powikłania. Ja raz próbowałam i było wszystko w porządku. Polecam poczytać o tym nieco więcej, np z tego artykułu: https://glos24.pl/gl...yny-estetycznej i może się przekonacie.

#49 Baśkownik

Baśkownik

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 20:58:39

Jeśli idziesz, to do dobrego, sprawdzonego specjalisty. Poczytaj o dr Rafale Woś, przyjmuje w cinis med, ma dobre opinie na mieście 

#50 Ewelka11

Ewelka11

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 11:13:07

Nie wstrzykuj sobie tego, może i po pierwszym zabiegu będzie fajnie ale z każdym kolejnym twarz będzie Ci coraz bardziej puchnąć. Lepiej postaw na jakieś zabiegi laserem, peelingi kawitacyjne, kwas hialuronowy.

Bzdura. Botoks o ile jest wykonywany przez lekarza, najlepiej dermatologa lub chirurga z doświadczeniem, jest całkowicie bezpieczny. Twarz od niego z pewnością nie puchnie, chyba, że robiła to jakaś kosmetyczka (nielegalnie i w garażu). Botoks to świetne rozwiązanie na zmarszczki mimiczne nie mylić ze statycznymi (art o różnicy).

#51 ~Paulcia3~

~Paulcia3~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 18:57:07

moja mama tak chodzi w Łodzi do doktor Żukowskiej. Teraz są ogromne możliwości, więc jak się ma naprawdę kompleksy to warto się zapisać na konsultacje i zrobić takie ostrzykiwanie:) 

#52 Ewelka11

Ewelka11

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 12:02:57

Nie, botoks nie wpływa na skórę. Preparat podaje się domięśniowo. Co najwyżej na skórze jest mniej zmarszczek - taki pozytywny efekt uboczny ;)

Ja korzystam od od lat z tego zabiegu i nigdy nie miałam problemów z tego powodu. Może mam dobrego lekarza. Jednak on nie używa Botoxu a Azzalure - to to samo, ale wg lekarki lepsze ( dermestetic.pl/poradnik/preparaty/azzalure-toksyna-botulinowa ) ??? Ja tam nie widzę różnicy

#53 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 19:52:45

Nie polecam! Naczytalam sie super opinii i po zabiegu jestem zalamana. Nie zamierzam isc na korekte bo sam zabieg dodal mi 10 lat, wyszla mega asymetria i tylko odbilo sie na mojej psychice i portfelu. Zazwyczaj by wygladac dobrze to nie jest 1 zabieg. Oczy mega opadają. Szok i zal ze lekarz na moje watpliowosci odp ze to moja psychika a wyszlo tak jak JA wyobrazalam to....lekarz mi powie ze sie zdarza...biech sam zyje z takim widokiem 6 miesiecy...

#54 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 19:53:03

Nie polecam! Naczytalam sie super opinii i po zabiegu jestem zalamana. Nie zamierzam isc na korekte bo sam zabieg dodal mi 10 lat, wyszla mega asymetria i tylko odbilo sie na mojej psychice i portfelu. Zazwyczaj by wygladac dobrze to nie jest 1 zabieg. Oczy mega opadają. Szok i zal ze lekarz na moje watpliowosci odp ze to moja psychika a wyszlo tak jak JA wyobrazalam to....lekarz mi powie ze sie zdarza...biech sam zyje z takim widokiem 6 miesiecy...

#55 arts

arts

Swojak

• PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 06 styczeń 2020 - 09:43:19

Zdecydowanie warto. Sama jestem po zabiegu ale w dobrej klinice medycyny estetycznej i 

zero efektów ubocznych

niewielki bol bo zabieg wykonywany niewielka igłą

jak również swietne efekty wygładzenia zmarszczek - mam mimikę ale po prostu nie marszcze się tam gdzie nie powinnam czyli pomiędzy brwiami

Jesli ktoś idzie do jakiejś kosmetyczki bez wykształcenia to potem będzie narzekał na efekty uboczne jeśli jednak wybierzecie się do lekarza to efekt będzie bardzo dobry.  https://cliniqmed.pl...nie-zmarszczek/

Użytkownik arts edytował ten post 01 luty 2020 - 11:04:02

#56 ~farnika~

~farnika~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 20:25:30

moja mama tak chodzi w Łodzi do doktor Żukowskiej. Teraz są ogromne możliwości, więc jak się ma naprawdę kompleksy to warto się zapisać na konsultacje i zrobić takie ostrzykiwanie:) 

dokładnie, bardzo dobra klinika, miły personel a dr Żukowska super. Polecam, u niej także pozbyłam się zmarszczek na czole i mimicznych. Dobiera sama metodę co będzie lepsze czy kwas hialuronowy czy zabieg botoksem. Efekt bardzo ładny

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 10:21:19

Wszyscy piszą tutaj jaki botoks jest cudowny. Ja 2,5 miesiąca temu też uległam temu pierwszy raz a jestem już osobą w średnim wieku . Zrobiłam to u doświadczonego lekarza. Botoks był podany pod oczy na kurze łapki. I zaczął się mój horror. Oczy do dnia dzisiejszego są spuchnięte i bolą, zmarszczek pod oczami porobiło się tyle że wyglądam o 10 lat starzeń. Na twarzy robią mi się tak jakby pęknięcia" rozstępy". Lekarz mi to podgrzewa raz w tygodniu żeby szybciej puścił botoks.Ale efektów na razie nie widać .Może ktoś z was miał coś podobnego. Za każdą informację będę bardzo wdzięczna. Jestem u kresu wytrzymałości. Dlatego przestrzegam zanim zrobicie botoks zastanówcie się 10 razy. Ja dałabym wszystko żeby cofnąć czas.

#58 lawendowa_dama

lawendowa_dama

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 14 luty 2020 - 11:11:58

Ja bym sobie tego świństwa w życiu nie wstrzyknęła, nawet, jakby mieli mi za to zapłacić.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zmarszki, botox, dr dorota żukowska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych