Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

czy warto wstrzyknąc botox?

zmarszki botox dr dorota żukowska

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~marianna~

~marianna~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 21:05:43

Poddałybyście się zabiegowi wstrzyknięcia botoxu? Szukałam informacji w kilku klinikach, czytałam opinie, patrzyłam na cenniki. Koleżanka jeździ do Łodzi do kliniki  Dermed do dr Doroty żukowskiej i tam miała wstrzykiwany botox w zmarszczki na czole i powiem wam efekt niebywały. Wygląda zdecydowanie korzystniej, kilka lat jej ubyło. Ona mi ją zachwala ale ja mam mieszane uczucia...no boję się czy to zdrowe czy nie ma skutków ubocznych

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 21:08:41

jak dobry lekarz to bez obaw

#3 ~żabka~

~żabka~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 11:33:40

Sama tez u dr Żukowskiej wykonywałam botox i polecam w stu procentach, jak pani uważa że jest to potrzebne- to warto. Czego nie robimy by czuć się komfortowo i pieknie, a efekty po botoxie są zdumiewające

#4 jerzyk.k

jerzyk.k

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 04 listopad 2014 - 15:06:41

ja bym się poddał. mam taka zmarszczkę na środku czoła, której chętnie bym sie pozbył. Tylu u dobrego i polecanego lekarza 

#5 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2014 - 22:01:52

Ja poddaje się regularnie i jestem bardzo zadowolona , Pani doktor nigdy mnie nie zawiodła i zawsze moge na niej polegać :) Naprawdę bardzo polecam spróbować !

#6 ~tkaona~

~tkaona~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 21:25:05

gdzie wstrzykujesz botoks?sama tez juz jestem po 3 zabiegach w tym ze w dwóch rożnych klinikach i juz mam nauczke.Teraz wiem że jak botoks to tylko u mojej dr Żukowskiej w Białymstoku

#7 ligia500

ligia500

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 04 grudzień 2014 - 09:21:10

Jeśli ten lekarz jest sprawdzony i zachwalany to chyba warto spróbować, gorzej jak się pójdzie do jakiegoś który mało się na tym zna i oszpeci Cie totalnie. 

#8 ~Marianna65~

~Marianna65~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 14:02:26

Ja się poddałam i nie żaluję. Grunt to znaleźć specjalistów którzy zrobią botox dobrze, żeby wyglądał naturalnie, a nie jak plastikowa kukła. Robiłam w Addent i sobie chwalę

#9 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 17:48:19

najważniejszy jest lekarz, ja trafiłam do doktora Bohdana Potockiego i jestem z niego bardzo zadowolona. Dobry lekarz - to podstawa naturalnego i młodego wyglądu.

#10 ~Miska~

~Miska~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 18:11:00

Ja polecam, jak kogoś stać to czemu nie? :) Jak jest dobrze zrobiony to wygląda bardzo naturalnie, ja polecam dr.Żukowską z Łodzi, bardzo dobra specjalistka. Ja u niej już od dawna robię botox i jestem zadowolona

#11 sarra

sarra

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 19:11:21

Prosze napisz mi ile utrzymuje ci sie ten botox? słyszałam o tej dr Żukowskiej wiele pochlebnych opinii także jeśli chodzi o operacje plastyczne . Sama chciałabym wygładzić zmarszczki na czole. ile może to kosztowac? sa jakieś skutki uboczne? i ile to się utrzymuje?

#12 carmena27

carmena27

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 10:36:57

To jestem, jak widzę, pierwszą osobą, która ma sceptyczny stosunek do botoksu. Nie podoba mi się twarz po botoksie wyglądająca jak maska. 

#13 Juutland

Juutland

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 czerwiec 2016 - 21:03:38

Ja się poddałam temu zabiegowi i nie żałuję. Najważniejsze to znaleźć specjalistów, którzy się na tym znają i zrobią botox dobrze, żeby wyglądał naturalnie, a nie jak plastikowa kukła.

@Sarra jeśli nadal szukasz specjalisty od botoxu to polecam Ci klinikę Lookmedica w Łodzi i dr Kardas. Zna się na rzeczy.

#14 Król_Ghidorah

Król_Ghidorah

Swojak

• PipPipPipPip
  • 231 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 12:55:15

Nie bądźcie głupie. To ryzyko jakie podejmujecie w pogoni za pięknym wyglądem (tylko czy po botoksie na pewno jest on piękny?) to wręcz jakieś szaleństwo.

#15 donalda

donalda

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 15:44:30

mnie tam się podoba jak mam wypełnione, wygłądzone zmarszczki. Lubię pieknie i młodo wyglądac. Nie mam nic przeciwko botoxowi czy operacją plastycznym. Sama jestem też po operacji nosa, wymagał tego bo miałam okropnego garba.

Botox już 3 razy wstrzykiwałam, też nie ma w tym nic zdrożnego. Jak się ma sprawdzonego lekarza, dobra klinkę to i ryzyka nie ma. Ja zawszę idę do Dermed pod opiekę dr Doroty Żukowskiej w kwestii poprawiania urody

#16 ~miklana~

~miklana~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 12:26:27

pewni, ze warto. U mnie była okropna lwia zmarszczka, botoks dał jej radę :) polecam dr Dorotę Żukowską, przyjmuje w Łodzi w klinice Dermed, Fachowa pomoc, miła dr. Super

#17 ~Majka009~

~Majka009~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 13:30:52

Ja robiłam botox u dr Kosmowskiego. Bardzo dobrze i dokładnie zrobiony zabieg. Dodatkowo bardzo delikatnie i bezboleśnie.

#18 ~aleksandria~

~aleksandria~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 12:28:55

coraz więcej osób decyduje sie na wstrzykniecie botoksu, nie ma żadnego ryzyka, zabieg mało inwazyjny, bezpieczny więc skąd ten strach? Za granica na sto kobiet chyba z 70 wygładzała zmarszczki, u nas jeszcze taka ciemnota...ale coraz więcej widze dziewczyn i mężczyzn w gabinetach...Botoks to nic strasznego, to tzw "eliksir młodości". Sama juz 3krotnie poddawałam się zabiegom, też u wspomnianej dr Doroty Żukowskiej w Dermed. Klinika godna polecenia, jak i sama dr Żukowska

#19 ~jagnasss~

~jagnasss~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 14:58:39

Ja dużo zawdzięczam pani doktor Sobczyk – Smereczyńskiej, która przyjmuje w gabinecie Imeiaa na Duboisa. Wyrównała to co zepsuli mi w innym gabinecie. Specjalnie jeździłam do niej do Opola ale było warto. Po poprzedniej zepsutej robocie śladu nie ma, usta w końcu wyglądają tak jak chciałam czyli naturalnie, delikatnie powiększone.

#20 aszczerbik

aszczerbik

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 09 luty 2017 - 15:44:51

Nie wstrzykuj sobie tego, może i po pierwszym zabiegu będzie fajnie ale z każdym kolejnym twarz będzie Ci coraz bardziej puchnąć. Lepiej postaw na jakieś zabiegi laserem, peelingi kawitacyjne, kwas hialuronowy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zmarszki, botox, dr dorota żukowska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych