Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy trening EMS jest skuteczny

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Elwira~

~Elwira~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 10:19:05

Być może ktoś z was ćwiczył za pomocą ems? Chodzi o ćwiczenia w ciągu 30 min przez elektrostymulację mięśni. Czytałam na trening-ems.pl, że jest to metoda treningu lepsza oraz daje szybsze efekty niż zwyczajne ćwiczenia na siłowni. Chyba wygląda ciekawie. Pytam, ponieważ nie wiem czy to może działać, a chciałabym wzmocnić ciało.

#2 ~szika~

~szika~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 19:06:13

jak chcesz wzmonic cialo to tak ja trenowalam na ems jako dodatek do trenigu silowego i aerobowego. podeszlam z dystansem do tematu ale po 20minutowym treningu lecial mi pot po twarzy! a jestem w miare wysportowana chociaz jestem matka 2 dzieci przed 40. wiadomo sama nie zrobisz takiego treningu tylko z trenerem / rehabilitantem. ja trenuje 1-2 w tyg ems od 3mc i widze duza roznice w elastycznosci skory i obwodach. sprobuj sama zobaczysz ja polecam

#3 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 12:04:54

Zgadzam się! Ja trenuję regularnie z FIT-XPRESS - to nowa firma, która ma sprzęt do przeprowadznaia treningów EMS w domach swoich Klientów. PRzyjeżdża do mnie trener 2 razy w tygodniu i przeprowadza ze mną trening. Jestem zachwycona i oszczędzam przy tym masę czasu. można ich znależć na Facebooku i się zapisać na telefon!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 12:11:11

Zgadzam się! Ja trenuję regularnie z FIT-XPRESS - to nowa firma, która ma sprzęt do przeprowadznaia treningów EMS w domach swoich Klientów. PRzyjeżdża do mnie trener 2 razy w tygodniu i przeprowadza ze mną trening. Jestem zachwycona i oszczędzam przy tym masę czasu. można ich znależć na Facebooku i się zapisać na telefon!

masz świra JAK eLWIRA

#5 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 14:04:54

Trening EMS jest świetnym rozwiązaniem  przede wszystkim dla osób, które nie mają czasu a chcą szybko zobaczyć efekt :) Sama chodzę do studia In Time w Krakowie, co tydzień na trening i jestem bardzo zadowolona :)

#6 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 14:05:22

Trening EMS jest świetnym rozwiązaniem  przede wszystkim dla osób, które nie mają czasu a chcą szybko zobaczyć efekt :) Sama chodzę do studia In Time w Krakowie, co tydzień na trening i jestem bardzo zadowolona :)

#7 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 14:06:03

#8 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 14:07:02

#9 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 14:14:22

#10 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 12:36:12

Ja również chodzę na treningi EMS, mi się to sprawdza i widzę rezultaty po kilku sesjach. Jestem z Krakowa i mam takie treningu w InTime, studio godne polecenia, fajna atmosfera sprzyjająca wysiłkowi :)

#11 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 14:35:04

Ja również chodzę na treningi EMS, mi się to sprawdza i widzę rezultaty po kilku sesjach. Jestem z Krakowa i mam takie treningu w InTime, studio godne polecenia, fajna atmosfera sprzyjająca wysiłkowi :)

Mam obok siebie InTime na Meissnera, czy to prawda, że pierwszy trrening jest darmowy?

#12 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 18:29:36

Mam obok siebie InTime na Meissnera, czy to prawda, że pierwszy trrening jest darmowy?

Tak pierwszy trening jest darmowy.Byłam przed wczoraj, do dzisiaj mam zakwasy :D.Fajne studio, fajny trener.Wycisk niesamowity, pot kapał mi po twarzy, choć nic się nie robi :D

#13 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 08:36:25

Ja tak samo chodzę do Intime i jestem mega zadowolona, nie należę do osób, które uwielbiają siłownie i jest to dla mnie wręcz idealne rozwiązanie, możesz się umówić na trening próbny i przekonać jaka to super opcja

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych