Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

czy to tylko stłuczenie?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kabika~

~kabika~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 20:57:00

Miałam dzisiaj mały wypadek na rowerze, łokieć najmocniej oberwał i mocno boli, wzięłam srodki przeciwbolowe, po paru godzinach ból wrócił i to miejsce lekko spuchło, na myśl o pjechaniu do szpitala robi mi się słabo, czym złagodzic ból, okłady, maść?

#2 ~Feloks~

~Feloks~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 13:13:58

i jak przeszło ci już?? Mi na wszelkie stłuczenia i urazy najlepiej pomaga smarowanie kremem dip rilif. Od razu chłodzi bolące miejsce, można lekki masaż robić przy nakładaniu.

#3 JanekWątpliwy

JanekWątpliwy

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 15:25:37

Ja tam stosuję Olfen żel, no chyba, że bardziej się potłukłem to coś mocniejszego biorę, ale że dawno się mocno nie potłukłem to nie smaruję się niczym. Ot, posmaruj maścią. Jak masz pełną ruchliwość to smaruj i czekaj.

#4 ~kuffta~

~kuffta~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 15:36:57

Mi także na stłuczenia dobrze pomagał dip rilif, ale nie tylko na stłuczenia. Gdy po treningach doskwierały mi bóle stawów to nim właśnie smarowałem.

#5 ~asdz~

~asdz~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 13:24:20

Na stluczenia wybierz kompres flex - najlepszy jest

#6 ~pola~

~pola~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 06:23:38

U mnie też sprawdził się DipRilif . Faktycznie działa chlodząco przez co noga nie spuchła zbytnio, a jednocześnie przeciwzapalnie zaczął łagodzić uraz. Gdyby nie to, nie wiem czy udało by mi sie dokuśtykac do auta. Lekarz powiedział, ze dobrze że  zadziałałam szybko to sobie oszczędziłam bólu. 

#7 ~baska~

~baska~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 06:49:53

A ten Dip Rilif jest bez recepty? Jadę w góry i myślę, że może się przydać. Na pewno lepiej mieć niż nie mieć. 

#8 ~migi~

~migi~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:53

A ten Dip Rilif jest bez recepty? Jadę w góry i myślę, że może się przydać. Na pewno lepiej mieć niż nie mieć. 

tak, bez recepty i w sumie duzo nie kosztuje, na wyjazdy się na pewno przyda, na bóle mięśni, pleców, stawów to najlepsza rzecz nie musisz tabletek łykać tylko działąsz miejscowo

#9 Odees38

Odees38

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano wczoraj, 15:05

oby się nie przydało :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych