Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy TKN24 jest obiektywny. Sonda

63 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:10:42

Prosze o głosy i opinie

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:20:08

Zależy jaki materiał, o pogodzie obiektywny, o polityce nie, szczególnie o powiecie. Pisze że radca Lenarta wziął 26 tysięcy a ani słowa o radcy Pieca który przecież nie robi za darmo

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:22:41

W dpsie też se radców wynajęli ,a i tak sprawy przegrali ,pytam z czyich pieniędzy,skoro należą pod starostwo!A może z pieniędxy podopiecznych tak jak żyrandole do kaplicy

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:29:24

W dpsie też se radców wynajęli ,a i tak sprawy przegrali ,pytam z czyich pieniędzy,skoro należą pod starostwo!A może z pieniędxy podopiecznych tak jak żyrandole do kaplicy

???? Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem? Jeszcze raz przeczytaj tytuł tego wątku. Pytanie dotyczy TKN24 a nie jakiegoś dpsu. Otrzymujesz bana.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:35:35

A może chodzi o TKM ( teraz k..wa my) ?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:48:27

???? Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem? Jeszcze raz przeczytaj tytuł tego wątku. Pytanie dotyczy TKN24 a nie jakiegoś dpsu. Otrzymujesz bana.

To niech się tkn zainteresuje wyrzucaniem pieniędzy nieudolnych i zflustrowanych kierowników.Z resztą jest jeszcze prokuratura !

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 14:09:44

Czyja reklama pierwsza się o otwiera na ich stronie.masz obiektywizm.swoją drogą skoro radca pana G. uwaza ze chmaja zatrudnil organ ktory nie istnial to niech redaktor zapyta czy w takim razie uniewazniaj decyzje pozwolenua prawa jazdy dowody itp wydane po 26 stycznia.

#8 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 14:10:12

Czyja reklama pierwsza się o otwiera na ich stronie.masz obiektywizm.swoją drogą skoro radca pana G. uwaza ze chmaja zatrudnil organ ktory nie istnial to niech redaktor zapyta czy w takim razie uniewazniaj decyzje pozwolenua prawa jazdy dowody itp wydane po 26 stycznia.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 14:58:54

Zależy jaki materiał, o pogodzie obiektywny, o polityce nie, szczególnie o powiecie. Pisze że radca Lenarta wziął 26 tysięcy a ani słowa o radcy Pieca który przecież nie robi za darmo

Oj ty głupi gumofilcu

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:47:26

Kto zapłacił za życzenia świąteczne pełniącego funkcję organów umieszczone na tkn 24 panie redaktorze?na ile wystawił Pan fakturę? Nie zabraknie na energię?

#11 ~Hość~

~Hość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 03:20:03

Tkn24 jest obiektywny

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 06:41:22

Obiektywny redaktor widzi tylko jednego prawnika

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 07:01:52

Ciekawe ile miesięcznie płaci Piec za swojego prawnika

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 07:11:10

Ciekawe ile miesięcznie płaci Piec za swojego prawnika

tyle, ile wsadzi koń kobyle

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 07:58:23

Czyja reklama otwiera się pierwsza po załadowaniu strony lokalnej telewizji?????????????????????????????????????????????

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 08:17:58

dla mnie bardzo stronnicze medium  , mam wrażenie , że wszystko tam jest pod jednego z reklamującego się u nich - będącego również lokalnym politykiem

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 19:48:09

dla mnie bardzo stronnicze medium  , mam wrażenie , że wszystko tam jest pod jednego z reklamującego się u nich - będącego również lokalnym politykiem

a no właśnie, co robić. zaraz zaczną się sponsorowane wywiady, pamiętam jeden z kandydatem do powiatu

wywiad był tak wyrąbany w kosmos, szczególnie jedno pytanie Jest Pan na scenie politycznej od dawna. Wydaje się, że w wymierny sposób kształtuje Pan – poniekąd skostniałe – koneckie struktury Prawa i Sprawiedliwości od blisko pięciu lat. Czy bycie nieformalnym liderem w powiecie nie jest trochę niewygodne w codziennej pana polityce, która zdaje się sięga dużo wyżej niż tylko nasz powiat?

i czytam i myślę sobie nie no jaja koleś w życiu nie był nawet radnym. Kandydat odpowiada Czy to nie są zbyt wielkie słowa? Jestem tylko szeregowym członkiem Prawa i Sprawiedliwości.

Zanim się połapałem, że to sponsorowane to pomyślałem, że redaktor oszalał.

#18 ~Bodzio~

~Bodzio~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 07:03:01

A co robi obecnie samozwańczy kandydat PiSu na burmistrza końskich??????? Gratulujmy mu wyczucia nastrojów wyborczych we własnym ugrupowaniu.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 09:13:08

Tkn pisze tylko to co im p Plech nakazal

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 20:22:47

Kto płaci to i wymaga

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0