Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy suszarka do włosów Remington to dobry wybór?

suszarka do włosów

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JoAnna~

~JoAnna~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 11:50:40

Tak jak w temacie, czy suszarki firmy Remington to dobry sprzęt? Warto sprawić sobie taką suszarkę?

#2 mandarynka

mandarynka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 11 kwiecień 2013 - 09:05:12

Jeżeli wybierzesz taką z jonizacją i opcją zimnego powietrza to powinna się sprawdzić. Myślę, że warto inwestować teraz w suszarki, które nie niszczą włosów skoro jest taka możliwość.

#3 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 16:49:01

• Ja też polecam suszarki z funkcją jonizacji

#4 ~kinkiet~

~kinkiet~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 10:43:01

Odsyłam tutaj - sprzet-fryzjerski.pl/category/suszarki-do-wlosow?horizontal Prawda jest taka, że jeśli kupuje się od razu porządne rozwiązanie to ono sprawdzi się przez lata. A kiepskie suszarki raz że nie działają jak powinny, a dwa - szybko padają...

#5 Zaverlids

Zaverlids

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 marzec 2015 - 08:38:36

Jestem bardzo zadowolona! Suszarka po pierwsze ma opcję jonizacji, przez co świetnie wygładza włosy, nie elektryzują się i nie puszą. Lubię w niej to, że nie jest tak gorąca jak inne suszarki.. niektóre nawet przy ustawieniu na zimny powiew są naprawdę gorące a ta jest dosyć chłodna. Szybko suszy włosy i jest wygodna w użyciu. 

#6 ~konsultantka_remington~

~konsultantka_remington~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2015 - 12:24:55

Witajcie, jestem Ola, konsultantka marki Remington. Suszarki tej marki nawet w najmniejszych i najbardziej podstawowych modelach mają oddzielną regulację nawiewu I temperatury. Dzięki temu, jak piszesz Zaverlids, można suszyć włosy przy najmniejszej temperaturze I największym nawiewie. Jeśli chodzi o suszarki z jonizacją to polecam model Remington D5220 Pri-Air Turbo. Ma dużą moc jak na suszarkę bo aż 2400W I wygodny przełącznik na moc turbo I zimne powietrze (zazwyczaj w suszarkach trzeba trzymac stale przycisk chłodnego nawiewu). Kosztuje ok 129zł. Z profesjonalnych suszarek moim zdaniem najlepszy jest model AC9096 z serii silk. Ma bardziej wydajny silnik, jonizację. Jest to najsilniejsza suszarka jaką widziałam w media markt, a kosztuje tylko 159zł.

#7 lida

lida

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 12:00:34

Hej mam właśnie ta suszarkę i jestem bardzo zadowolona z niej ponieważ ma również funkcje jonizacji i jest mega super :) o niej dowiedziałam się z filmiku link poniżej

https://youtu.be/FL4XWfqQABc

#8 m@ra

m@ra

Bywalec

• PipPipPip
  • 64 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 08:53:43

Wszystkie urządzenia, jakie mam są z tej marki. Ja jestem zadowolona.

#9 moja-gazetka

moja-gazetka

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 13:41:07

Zwróć uwagę na opcję jonizacji i zimny nawiew. Jeśli nie ma tych opcji, to lepiej rozejrzyj się za czymś innym. Dobre modele na promocji znajdziesz przez naszą apkę na komórkę mojagazetka com ❤

#10 ~condratka~

~condratka~
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 13:43:27

babyliss neidawno wypuściło te urządzenia z czujnikiem temperatury który skanuje wlosy i pilnuje by nie były przegrzane na pewno jest jeden mode suszarki z tym czujnikiem

#11 horda

horda

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 21 marzec 2018 - 10:03:18

Myślę, że suszarka od Remingtona to dobry wybór. :)

#12 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 08:45:20

Patrzcie tutaj - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1553

Czy aż suszarki fryzjerskie? Kupisz taką, to wtedy macie na długo święty spokój.

I tutaj mówię całkiem poważnie. Jakościowe rozwiązania mają tutaj kluczowe znaczenie.

I to ma wpływ również na włosy. 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 12:24:02

mam suszarkę babyliss digital sensor, to też zakup na lata, poprzednią suszarkę tej marki miałam chyba z 10lat i dalej ją zabieram na wyjazdy bo to takie maleństwo do walizki, teaz mam dłuższe włosy i co drugi dzień jednak suszenie obowiązkowe, przez to że jest ten czujnik temperatury to włosy się mniej  niszczą, a jonziacja je bardziej wygladza

#14 vesta

vesta

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 15 maj 2018 - 10:54:56

mam suszarkę babyliss digital sensor, to też zakup na lata, poprzednią suszarkę tej marki miałam chyba z 10lat i dalej ją zabieram na wyjazdy bo to takie maleństwo do walizki, teaz mam dłuższe włosy i co drugi dzień jednak suszenie obowiązkowe, przez to że jest ten czujnik temperatury to włosy się mniej  niszczą, a jonziacja je bardziej wygladza

Dzięki za informację. Akurat przymierzam się do zakupu suszarki.

#15 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 08:47:26

Sensowny poradnik z konkretami - https://www.pro-sprz...ka-wybrac.html/ Naprawdę nawet pod potrzeby domowe warto postawić na urzędzie, które  jest sugerowane pod salon. PO prostu - inna jakość, zupełnie inne możliwości. No i tyle. 

#16 piotrowy

piotrowy

Znajomy

• PipPip
  • 30 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 11:28:19

U nas w domu świetnie spisuje się Rowenta. Działa już kilka lat bez zarzutu. Suszy włosy bardzo szybko, czy to moje - krótkie, czy żona, która faktycznie ma długie włosy, szybko jest w stanie je wysuszyć. Pozdrawiam!

#17 ~darskrz12~

~darskrz12~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 13:14:21

A ja bardzo polecam :) Mam prostownicę z tej firmy i bardzo dobrze sięsprawdza

#18 monia12qwerty

monia12qwerty

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 11:11:14

Jest naprawde bardzo dobra. Polecam  :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 08:01:06

Ja porównywałam tą i babyliss i jednak zdecydowałam się na D322E, mniejsza i lżejsza, ale za to z większą mocą. Łatwiej mi ją zabrać, jak gdzieś jadę, a suszy naprawdę szybko i skutecznie, nie jak suszarki turystyczne.

#20 herinska

herinska

Znajomy

• PipPip
  • 37 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 11:41:05

Też jakbym miała wybór to bym wybrała babyliss, bardz dobra marka, mam kilka ich urządzeń i wszystkie działają bez zarzutu, warto się przyjrzeć tej serii digital sensor, na pewno jest bezpieczniejsza dla włosów i jeśli ktoś  częto używa suszarki to wg mnie opłaca się kupić

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych