Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy oprócz śliwek coś pomaga na zaparcia?

83 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 19:44:32

Od miesiąca nie mogę sobie poradzić z zaparciami i ciągłym bólem brzucha. Byłam na badaniach, wszystko jest w porządku, ale widać po prostu coś do jedzenia mi szkodzi. Co robić? Suszone owoce nie działają... Polecacie coś?

#2 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 20:08:51

Spróbuj zjeść 2 szt kiwi, mi pomaga, poradziła mi to moja kuzynka.A borykam się również z tym problemem i suszone śliwki również na mnie nie działają

#3 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 20:47:24

Mnie zwykle pomagały 3 -4 jabłka plus hektolitry gorzkiej herbaty.... Jednak ostatnio coś mi ewidentnie zaszkodziło. Nie byłą to grypa żołądkowa, ale miałam podobne objawy, z tym, że nic nie chciało wyjść, ani w jedną ani w drugą stronę. Męczyłam się całą noc, nie zmrużyłam oka ;/ Rano szukałam w apteczce ratunki, i znalazłam tam czopki eva qu.... Są typowo na zaparcia, u mnie bardziej problemem był mega wzdęty brzuch, którego za nic nie dało się wciągnąć..... Nie miałam typowego zaparcia, ale wzięłam czopka bo to była sobota a ja miałam plany i nie mogłam sobie pozwolić na zawalenie ich. Czopek pomógł po 15 minutach. 

#4 lena2013

lena2013

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 31 październik 2017 - 20:07:30

ja gdy juz naprawde domowe sposoby nie dzialaja pije roztwor z dicopeg 10g - byl moim wybawieniem na zaparcia w ciazy

#5 ~Nella~

~Nella~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 14:51:02

Na takie ostre zaparcia to już tylko czopki, właśnie te eva/qu są okej bo szybko działają. Te glicerynowe to działają po kilku godzinach. Natomiast co do kiwi - mnie też pomaga, dlatego staram się nie dopuszczac do tego żeby zabrnęły sprawy za daleko i kiwi zawsze mam w domu. Ale czopki też. 

#6 ~Kasieńka~

~Kasieńka~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 14:58:22

mi na zaparcia nic nie pomaga oprócz dicopeg 10g, naturalne sposoby w ogóle się nie sprawdzają :(

#7 ~Doriss~

~Doriss~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 09:40:33

Domowe sposoby sie sprawdzają tylko niestety trzeba długo czekać na efekt. To przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych, włączenie ruchu i pamiętanie o piciu wody. Szybsze sposoby to jednak czopek. Herbatki czy syropy tez pewnie działają ale nigdy nie wiadomo po jakim czasie. Przy tych czopkach wiem że do 15 min będzie po sprawie.

#8 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 22:25:25

i co faktycznie działają po 15 minutach czy to jakiś zwykły chwyt marketingowy? :P

#9 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 22:26:10

i co faktycznie działają po 15 minutach czy to jakiś zwykły chwyt marketingowy? :P

#10 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 22:26:41

#11 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 22:27:30

#12 ~mARTA~

~mARTA~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 22:29:38

#13 troskliwamisia

troskliwamisia

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 12:37:06

Mi pomaga kawa, albo regularne jedzenie kaszy i płatków owsianych.

#14 Bernadetta

Bernadetta

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 15:10:13

ogólnie wszystko co ma dużą zawartość błonnika. Ja kupuję mielone siemię lniane i dodaje do jedzenia. Śliwki na przykład na mnie nie działają. Kiedyś popiłam sok śliwkowy szklanką mleka i też nic.

#15 wafelek

wafelek

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 03 styczeń 2018 - 02:21:04

dla mnie nie ma lepszej opcji jak dicopeg 10g. Dziala odrazu, nie zostaje w jelitach, nie powoduje naglych skurczów ani bolu brzucha a dziala niemalze blyskawicznie

#16 ~karoleńka~

~karoleńka~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 22:04:59

na tego typu problemy z układem trawiennym to bardzo dobrze się sprawdza Intesta. Wystarczy, że będziesz ją brać dwa razy dziennie w trakcie posiłków i już żadne dolegliwości nie będą Cię męczyć. Także śmiało dawaj do apteki

#17 ~momo~

~momo~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 14:28:57

Działają. Przynajmniej na mnie :)

#18 ~klara~

~klara~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 19:46:12

działają do kilku minut, kwestia indywidualnej reakcji organizmu, u jednego po 5 min, u drugiego po 15 min, ale są skuteczne, choć delikatne w swym działaniu.

#19 ~klara~

~klara~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 19:47:08

działają do kilku minut, kwestia indywidualnej reakcji organizmu, u jednego po 5 min, u drugiego po 15 min, ale są skuteczne, choć delikatne w swym działaniu.

#20 matyldaa

matyldaa

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 10:08:06

Woda przegotowana z wyciśniętą cytryną. Na czczo rano poł godziny przed śniadaniem! Mi bardzo pomogła ta metoda. Również bez kawy czarnej nic u mnie nie funkcjonuje niestety…

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych