Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy Nida 2000 oszukuje na abonamencie?

nida woda abonament oszustwo

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kazw~

~kazw~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 21:59:07

Związek Międzygminny Nida 2000 stosuje jakieś głupkowate zasady naliczania opłat abonamentowych. Zamiast w prosty sposób pobierać opłaty w stosunku miesięcznym zgodnie z uchwałą to stosują jakieś ułamki w poz. ,,opłata abonamentowa'' ,, ilość"

Po zsumowaniu poz.ilość opłata abonamentowa wychodzi ,że rok ma więcej niż 12 miesięcy.

przykład: abonament za okres 2017-12-23 do 2018-02-21 ilość = 2,03 czyli wg Nida 2000

od 23 grudnia do 21 lutego upłynęło więcej niż dwa miesiące.

Trzeba będzie chyba wystawić parę tysięcy faktur korygujących.

Ktoś się tym zajmie?

#2 ~kazimierzanin~

~kazimierzanin~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 19:47:22

kazw proszę nic nie pojmuję  z tego co piszesz, proszę napisz logicznie.

#3 ~kazw~

~kazw~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 22:16:54

To może na przykładzie wytłumaczę.

Kupujesz telewizor w cenie 2tys. zł za 1 sztukę.

Dostajesz paragon a tam jest napisane że kupiłeś 1,03 (słownie jeden i trzy setne) telewizora

i masz do zapłaty  2060,00zł

W Uchwale X/46/2017 Zgromadzenia Związku Międzygminnego Nida 2000 w &1 punkt 2

jest napisane że opłata jest płatna w stosunku miesięcznym.

Czyli w ciągu roku takich opłat powinno być równe 12 tyle ile miesięcy,a nie 12,17

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 04:12:59

@Kazw ja wiem o czym piszesz rozumiem cie ale cie nierozumiem

#5 ~kazw~

~kazw~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 13:51:51

Odświeżam temat i będę to robił do czasu aż abonament będzie naliczany w prawidłowy sposób.

Może księgowa się zawstydzi a może ktoś z zarządu.

#6 ~kazw~

~kazw~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 10:58:09

Może znajdzie się dziennikarz,który zapyta jak to jest z tym abonamentem. Czy ma tu miejsce oszustwo czy tylko mi tak się wydaje.

#7 ~kazw~

~kazw~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 15:54:46

Może Pani Małgorzata Walczak Skarbnik Związku zajmie stanowisko i wypowie się w tej sprawie.

#8 ~V1 SHUTDOWN ON 2018 -03-31~

~V1 SHUTDOWN ON 2018 -03-31~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 18:04:42

Sprawdziłem, jak podliczę cały rok, to się wszystko zgadza. Miesiące mają różne dni i dlatego opłata nie jest jednakowa. Na miejscu Pani Skarbnik pozwał  bym cię do sądu.jeśli chciałbyś rzetelnej informacji to można się zwrócić bezpośrednio do związku " Nida 2000", a nie używać pełnych danych personalnych. Wnioskuję, że nie o informację merytoryczną chodzi, ale o osobiste niesnaski ( zazdrość o pieniądze, stanowisko/ itp.?)

#9 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 18:08:49

Sprawdziłem, jak podliczę cały rok, to się wszystko zgadza. Miesiące mają różne dni i dlatego opłata nie jest jednakowa. Na miejscu Pani Skarbnik pozwał  bym cię do sądu.jeśli chciałbyś rzetelnej informacji to można się zwrócić bezpośrednio do związku " Nida 2000", a nie używać pełnych danych personalnych. Wnioskuję, że nie o informację merytoryczną chodzi, ale o osobiste niesnaski ( zazdrość o pieniądze, stanowisko/ itp.?)

#10 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 18:13:42

Sprawdziłem, jak podliczę cały rok, to się wszystko zgadza. Miesiące mają różne dni i dlatego opłata nie jest jednakowa. Na miejscu Pani Skarbnik pozwał  bym cię do sądu, Jeśli chciałbyś rzetelnej informacji to można się zwrócić bezpośrednio do związku " Nida 2000", a nie używać pełnych danych personalnych. Wnioskuję, że nie o informację merytoryczną chodzi, ale o osobiste niesnaski ( zazdrość o pieniądze, stanowisko/ itp.?)

#11 ~kazw~

~kazw~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 13:08:51

@ Marek

Po pierwsze fajne,że napisałeś bo dzięki temu widzę jak rozumiany jest temat.                          

Po drugie kiepski z Ciebie matematyk albo użyłeś niewłaściwych danych. W uchwale                jest napisane, że abonament płacimy w stosunku miesięcznym. Nic tam nie jest napisane , że zależy on od ilości dni w danym miesiącu. Za telefon też tak płacisz abonament? Może przedstaw jakie wykonałeś działania to policzymy razem. Ja wykonałem swoje w pierwszym wpisie.

Po trzecie piszę o tym na forum bo bezpośrednie kontakty były nieudane.                                  

Po czwarte masz racje chodzi o pieniądze. Moje pieniądze!                                                      

Po piąte piszesz, żebyś pozwał do sądu,a rozstrzelać byś nie chciał? Mimo to życzę Ci powodzenia.

#12 ~kazw~

~kazw~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 12:54:30

Pani skarbnik pewnie nie czyta forum i dlatego nie reaguje.

Mam nadzieję ,że może ktoś z niżej wymienionego zarządu przeczyta ten wpis i zajmie się sprawą.

Skład Zarządu:
Przewodniczący Zarządu Związku:

Adam Bodzioch

Z-ca Przewodniczącego Zarządu Związku:.

Marian Zalewski

Członkowie Zarządu:

Rafał Stokłosa 

Józef Zuwała
Łukasz Marzec

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 14:32:11

Nadal oszukują?

#14 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 08:50:45

Ooooo

#15 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 08:51:04

Ooooo

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nida, woda, abonament, oszustwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych