Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy na forex łatwiej inwestować przez aplikację?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ranczes~

~ranczes~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 07:19:16

Jak w temacie. Pytanie do osób, które siedzą na forexie. Na logikę - forex wymaga reagowania wielokrotnie w ciągu dnia, a nie poza godzinami pracy. Pytam jako totalny laik. Czy mam rację? 

#2 ~hanko~

~hanko~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 07:40:19

Czy wymaga? No może nie wymaga, ale jeśli chcesz optymalnie inwestować to musisz być cały czas pod platformą, a przede wszystkim widzieć co się dzieje na rynku. Wtedy możesz albo ustrzec się strat, albo odpowiednio szybko kupić i dobrze zarobić. Logiczne, że inwestowanie wyłącznie po godzinach pracy mega utrudnia uzyskiwanie dobrych wyników.

#3 ~gampa~

~gampa~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 07:52:57

Zdecydowanie łatwiej i przede wszystkim szybciej można podejmować decyzje. Na forexie racjonalność ma kluczowe znaczenie tj. podejmowanie decyzji na bazie analizy aktualnej sytuacji. Inna kwestia to dobra aplikacja. W aplikacji easyMarkets dali dokładnie te same funkcje - łącznie z dealCancellacion. No i właśnie kluczowe znaczenie ma to, żeby wersja komputerowa nie była bogatsza. Aplikacja na smartfony musi dawać te same możliwości i więcej.

#4 ~ranczes~

~ranczes~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 08:13:47

Inwestowanie przez aplikację jest moim zdaniem jeszcze łatwiejsze, niż działanie na komputerze - przynajmniej tak to wygląda w przypadku easyMarkets. Tak z perspektywy czasu nie wyobrażam sobie inwestowania na komputerze. Mnóstwo decyzji podejmuję przez aplikację. Smartfona mogę wyciągnąć w pracy. Nie obracam ogromną sumą, to kilkadziesiąt tysięcy, które jednak pozwala mi dorobić miesięcznie pewną sumkę.

#5 ~katade~

~katade~
  • Goście

Napisano 02 październik 2017 - 07:20:40

Każdy z czasem przechodzi na aplikację, bo to jedyne sensowne rozwiązanie w przypadku amatora. Zresztą, kiedyś sam też myślałem, że tylko komputer. Teraz w praktyce pracuję przy komputerze tylko wtedy, kiedy przy okazji robię inne rzeczy. W każdym innym przypadku inwestowanie przez aplikację jest po prostu wygodniejsze i daje większe możliwości.

#6 ~marianos~

~marianos~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 07:51:50

Dziwię się nawet postawieniu tego pytania... pewnie w większości przypadków aplikacje na smartfony nie są tak funkcjonalne, jak rozwiązania pod komputery, ale w przypadku forexa decyduje... dyspozycyjność, możliwość reakcji w każdej chwili. O wyniku decydują przecież sekundy. Nie musisz obserwować zmian rynkowych - dostajesz powiadomienie od easyMarkets, nawet przy zamkniętej aplikacji i od razu możesz działać.

#7 piotrkon

piotrkon

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 październik 2018 - 13:35:25

Cześć! A czy sądzicie, że warto inwestować w btc? Zastanawiam się, czy na przykład taki kantor bitcoin będzie dobrym rozwiązaniem? Zastanawiam się właśnie nad czymś sensownym... Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie w tym zakresie tematycznym :)

#8 anna_kowalik

anna_kowalik

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 18:31:49

Myślę, że dziś to fajny temat i można spróbować inwestować w kryptowalutę! Tym bardziej, że możemy ją poprostu kupić (a nie tworzyć samodzielnie) chociażby tutaj http://blc24.eu/pl/

Użytkownik anna_kowalik edytował ten post 25 czerwiec 2019 - 18:32:15

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych