Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy dobrze dzieje się w Sefako

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2574 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Spawacz~

~Spawacz~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 16:43:02

Przyjacielu;my kiedyś mieliśmy takiego wspaniałego kierownika że taki kochany a napuszczał jednego na drugiego.Trzeba było mu gażę za robotę odpalać a jak nie to nici z nadgodzin.Do Ciebie Jak do najlepszego kolegi a za chwile obsmarował Cię z każdej strony.Teraz rządzi się na innym wydziale ale koledzy po fachu wiedzą o kogo chodzi.

#82 ~hi~

~hi~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 16:57:35

Dobrze że firma prosperuje na wsi i zbiera ogromne żniwo wiesniaków którzy mają 2ha i mówią że jak zarobią 1,500 zł to im wystarczy. Sefako to jeden wielki CHŁAM na który stac tylko wykorzystwac LUDZI na MAXA za grosze Ludzie opamiętajcie się . :lol: :lol: :lol:

#83 ~spawacz~

~spawacz~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 18:37:31

Przyjacielu;my kiedyś mieliśmy takiego wspaniałego kierownika że taki kochany a napuszczał jednego na drugiego.Trzeba było mu gażę za robotę odpalać a jak nie to nici z nadgodzin.Do Ciebie Jak do najlepszego kolegi a za chwile obsmarował Cię z każdej strony.Teraz rządzi się na innym wydziale ale koledzy po fachu wiedzą o kogo chodzi.

a o kogo chodzi? bo ja nie wiem

#84 ~Kaziu~

~Kaziu~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 19:31:27

Dajcie nam zarobić na utrzymanie naszych rodzin i godnie żyć!!

#85 ~ima~

~ima~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 21:18:08

wielki panie spawaczu jak ktoś jest dobry w spawaniu to jeszcze to "nie udolne szefostwo" chodzi i całuje go za przeproszeniem w cztery litery. A jak ktoś jest tłumokiem to niech idzie pokazywać swoje mądrości i umiejętności w Nowej Wsi tam potrzebują do spawania TACZEK. Trochę siedzę w tej firmie i jak ktoś ma pojęcie i chęci to ma i pieniądze i jest szanowany.

#86 ~Wolny~

~Wolny~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2011 - 20:15:13

Czy dobrze się dzieje ? - może zacznie się coś dziać i może będzie lepiej.
Tego życzę WAM wszystkim żeby nowy prezes to zmienił.
Przeglądając Wasze wypowiedzi na forum potwierdzam potrzebę jego istnienia zaprzeczajac, że każdy pisze co chce i same głupoty jak adzi(iTaka) -
ale przynajmniej ma możliwośc wypowiedzenia się i poskarżenia - może mu to ulży. Bo w SEFAKO nie zawsze wszystko można było powiedzieć.
Prawdę pisze "pracownik biurowy" czy "ślusarz2" o nadużyciach starego prezesa - robił co chciał , sprzedawał komu chciał, podwyżki i premie też dla swoich pupilków, czasami do ręki w kopercie ,mieszkania słuzbowe z pełnym wyposażeniem , i meblami i sprzątaniem na koszt zakładu z wystrojem wg projektu swojej córki, fuchy na koszt zakładu to było nagminne w niektórych działach. Niektóre sprawy nadawały się do prokuratury i inspekcji pracy np.- zmuszenie niewinnych ludzi np suwnicowe do odpracowania w ramach urlopu 2 dniówki za darmo za to że któryś pracownik zawinił razem z tymi opisanymi kontrolerami i powstała reklamacja - totalny brak odpowiedzialności, nadzoru i bałagan organizacyjny począwszy od prezesa , kierowników, mistrzów , brygadzistów.
A wydawało się że nowy prezes który potwierdził że są niskie zarobki coś zmieni. Jak na razie widać że zaczyna robić to co stary i uprawiać jego politykę bo boi się narazić zastałym układom i załodze. A czemu pozwalają mu na to te fikcyjne związki w porozumieniu działem płacowym .A gdzie się podział Wasz układ zbiorowy i normalny system wynagradzania - gdzie są Wasze organizacje które pozwalają na taki wyzysk? - Dlatego teraz tak macie że pracownik po szkole dostaje odrazu 1500 zł brutto a jego kolega z za biurka po 27 latach stażu i tych samych obowiązkach ma 1600 zł brutto (1100 na rękę) albo 8 zł na godzinę a kolega po 15 latach 9 zł ( brutto) dostanie 950 zł na rękę.-
Konrolerzy i inni się oburzają bo skończyły się nadgodziny dzięki którym można było wyciągnąć 1500 zł dodatkowo do tych 950 , niektórzy więcej za zlecenie, ale czy to było normalne i tak ma wyglądać normalny zarobek ? (w niedziele i święta) żeby zarobek za nadgodziny był dwa razy wyższy od płacy podstawowej-W Y Z Y S K i niezgodne z prawem. !!!.
Dalej tak będzie że podwyżki będą dla wybranych, lubianych, walczących o swoje i mających dobrego szefa dopóki nie wprowadzicie UKŁADU ZBIOROWEGO PŁACY w uzgodnieniu ze związkami i prezesem. Panujący układ i stan jest prawdopodobnie wygodny dla zarządu.

#87 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 17:14:12

sefako to wielki obóz pracy

#88 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 17:45:35

Kobiety pracujace na sefako a wszczególnośći suwnicowe SZANUJCIE SIĘ NAWZAJEM! Jest was tak mało a jedna drugą obgadujecie.Naśmiewacie się za plecami swoich koleżanek i wyciągacie brudy z ich życia prywatnego.Niech każda z Was pilnuje własnego tyłka!!!!!!!Donosicie kierownikowi pewne sprawy kóre poruszacie między sobą podczas śnidania czy kolacji.Przestańcie posądzać jedna drugą o jakieś chore romanse z pracownikami.Jak nie macie sprawdzonych zródeł informacji to nie przenoście ploek!!Nie dziwcie się że nik nie trakuje Was poważnie skoro same nie umiecie się poszanować i stanąć w obronie jedna za drugą!!Suwnicowe starsze stażem mają układy z kierownikami i donoszą na te młodsze!TO NIE FEER!!ŁADNIE W OCZY SOBIE MÓWICIE A POZA OCZAMI......SZKODA MÓWIĆ Uważam że młode pracownice pracują o wiele lepiej niż ich koleżanki starsze stażem DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE!!MIEJCIE OCZY I USZY SZEROKO OTWARTE!!!

#89 ~mis trz~

~mis trz~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 23:01:00

to jest obóz pracy .jakaś masakra wyścig szczurów normy są ciągle zmieniane! to sposób na tych co pracują na akord .Musisz wykonać więcej pracy za tą samą kase!!! Nowi pracownicy nie mają szans by wyrobić się i często rezygnują z pracy. tak dyrekcja wywindowało normy!.W innych zakładach kier. nie zmienia norm bo gwałtownie spada jakość!!technologii wykonania nie oszukasz.dla kierownictwa liczy się tylko szybki zysk! A za reklamacje zwalają winę na projektantów i pracowników! A zabezpieczenie na hali podczas świetlenia RTG!! To jest dopiero temat patrzeć tylko jak nowotwory się posypią wśród pracowników!! o inconelu nierdzewce nie w spomne. pozdrawiam .

#90 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 16:33:11

Wszyscy wiedzą,że w tej fabryce są minimalne zarobki a pracy od ch...a. Nie ma szans na żadną podwyżkę a jeżeli jest to góra 50 gr i trzeba ostro pchać się w tyłek brygadzistom, majstrom i kierownikom. Taka jest prawda. Ci co mają znajomości to mają dobrze. Stawki wyciągnięte i wyjazdy na życzenie. A zwykły szarak nie ma nic. I do tego jeszcze Cię tam wku...ją. Bo wiecznie jest mało zrobione. A jak minimalnie coś podtopisz to od razu Kaziu S by Cię zwalniał. Pozdrowienia!

Piszesz ze podtopisz to po co podtapiasz wtedy nikt cie nie zwolni

#91 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 19:59:34

W Sefako nie ma lekko!! i chyba nie bedzie

#92 ~Eustachy~

~Eustachy~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 20:50:19

chcialbym sie przyjac wlasnie na sefako. dzieki waszym opinia mozna sie sporo dowiedziec. a gdybyscie mogli wypowiedziec sie na temat brygadzistow czy majstrow. u kogo najlepiej pracowac atmosfera czy mobbing itd itp.

#93 ~monter~

~monter~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 09:09:05

chcialbym sie przyjac wlasnie na sefako. dzieki waszym opinia mozna sie sporo dowiedziec. a gdybyscie mogli wypowiedziec sie na temat brygadzistow czy majstrow. u kogo najlepiej pracowac atmosfera czy mobbing itd itp.

Eustachy do której brygady byś nie trafił a będziesz pracował tak jak trzeba to napewno nie będzie ci źle, a mogę to potwierdzić swoim przykładem.

#94 ~COSIK~

~COSIK~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 11:14:45

UKŁAD UKŁADEM POGANIA:P

#95 ~Un~

~Un~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 21:11:54

Drodzy panowie i panie fajnie, że wyrażacie swoje opinie na temat fabryki, chciałbym tylko zaznaczyć, że 70% waszych wypowiedzi to stek pezpodstawnych idiotycznych i prostych bzdur, gadanie co ślina na język przyniesie

#96 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 22:36:45

Drodzy panowie i panie fajnie, że wyrażacie swoje opinie na temat fabryki, chciałbym tylko zaznaczyć, że 70% waszych wypowiedzi to stek pezpodstawnych idiotycznych i prostych bzdur, gadanie co ślina na język przyniesie

Na przykład jakich?

#97 ~henio~

~henio~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 09:10:38

ciekawe gdzie pracujesz bo z mojego punktu widzenia i mojego stanowiska to nie ma mowy o zadnych kłamstwach! no może o płacach majstrów bo wg mnie to z nadgodzinami- oczywiscie nie mają trzeciej zmiany- biora ok 3 tys.
Druga sprawa, dlaczego panowie majstrowie mogą wjezdzac na zakład? przeciez im tez może sie cos nie zmiescic do kieszeni a w aucie to juz łatwo...

#98 ~stolarz~

~stolarz~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 10:01:22

ciekawe gdzie pracujesz bo z mojego punktu widzenia i mojego stanowiska to nie ma mowy o zadnych kłamstwach! no może o płacach majstrów bo wg mnie to z nadgodzinami- oczywiscie nie mają trzeciej zmiany- biora ok 3 tys.Druga sprawa, dlaczego panowie majstrowie mogą wjezdzac na zakład? przeciez im tez może sie cos nie zmiescic do kieszeni a w aucie to juz łatwo...

Henio muszę Ci powiedzieć,że jesteś w błędzie. Panowie Majstrowie z nadgodzinami to nie zarabiają mniej jak 5000 zł. netto. Takie mam informacje z pewnego źródła. I to wcale nie muszą robić dużo tych nadgodzin. Dlatego pisz sprawdzone informacje, a nie domysły.

#99 ~un~

~un~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 11:49:42

Henio muszę Ci powiedzieć,że jesteś w błędzie. Panowie Majstrowie z nadgodzinami to nie zarabiają mniej jak 5000 zł. netto. Takie mam informacje z pewnego źródła. I to wcale nie muszą robić dużo tych nadgodzin. Dlatego pisz sprawdzone informacje, a nie domysły.

człowieku może pracuje fizycznie, ale liczyć umiem, weź sobie sam przelicz to co piszesz zeby wziac 5000 netto ile trzeba mmieć brutto, człowieku to nie jest jakis wspanialy zaklad tylko zadupie kto Ci da 7500 zł brutto, brak mi słów na waszą wiedze ciekawy jestem skąd ją czerpiecie

#100 ~Mistrz~

~Mistrz~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 12:02:57

człowieku może pracuje fizycznie, ale liczyć umiem, weź sobie sam przelicz to co piszesz zeby wziac 5000 netto ile trzeba mmieć brutto, człowieku to nie jest jakis wspanialy zaklad tylko zadupie kto Ci da 7500 zł brutto, brak mi słów na waszą wiedze ciekawy jestem skąd ją czerpiecie

Taką wiedzę posiadam z paska z wypłatą!!!!!!!!!!!!!!!!11

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych