Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy dobrze dzieje się w Sefako

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2574 odpowiedzi w tym temacie

#2561 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 12:53:36

Raczej Ci z PKP nie pracują na kontraktach.

#2562 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 14:06:46

A gdzie tu PKP jest ?

O czym gościu pisze ? O szyny kolejowe mu chodzi ?

#2563 ~Bbb~

~Bbb~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 18:17:28

Jak PKP co ty mówisz

#2564 ~klik~

~klik~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 18:18:27

Andrzej Duda jest idiotą i partyjnym sługusem.

#2565 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 21:03:34

Mój Boże czy leci z nami pilot? Co to jest?

#2566 ~Janekfsv~

~Janekfsv~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 21:06:05

Moj Boze czy leci z nami pilot? Co to jest?

#2567 ~1~

~1~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 23:07:11

Raczej Ci z PKP nie pracują na kontraktach.

Ale Ci z PKP przemieszczają się i mają kontakt z ludźmi z całej Polski..., więc mogą również przywlec coś..nie będąc na kontrakcie

#2568 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 06:19

No raczej nie znasz specyfiki pracy kolejarzy ,raczej maszynista czy konduktor z Sędziszowa nie jedzie do Zielonej Góry,Gdańska, Szczecina, Białegostoku.

#2569 ~Otwórz drzwi do swego ro~

~Otwórz drzwi do swego ro~
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:42

Kto ma w głowie olej to idzie na kolej kto ma jak tako to idzie to sefako ten komunistyczny slogan jest często powtarzany na terenie powiatu jedrzejowskiego prawda jest taka że teraz kasjer na kasie w biedronce zarobi ponad 3000tys a pracownik SYFAKO najniższą krajową na koleji trochę lepiej ale też niecałe 2000tys więc ludzie myśleć bo to nie boli

#2570 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:52

Ale Ci z PKP przemieszczają się i mają kontakt z ludźmi z całej Polski..., więc mogą również przywlec coś..nie będąc na kontrakcie

Pod warunkiem, że w pociągu będzie terrorysta który zamiast siedzieć na kwarantannie po przyjeździe z kontraktu.

Ale wtedy wszyscy są potencjalnie już jedną nogą w grobie.

#2571 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:59

Póki co nie stwierdzono, że maszynista przywlókł zarazę tylko kontraktowi i wycieczkowicze.

Tak więc .... kwarantanna i nie ma co dyskutować.

#2572 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:24

No raczej nie znasz specyfiki pracy kolejarzy ,raczej maszynista czy konduktor z Sędziszowa nie jedzie do Zielonej Góry,Gdańska, Szczecina, Białegostoku.

Doucz się lepiej niż zabierasz głos o czym nie masz pojęcia.Zapomniałeś o spółkach TLK czy Intercity które obsługują linie kolejowe dalekobieżne.A w Sędziszowie są pracownicy tych spółek kierownicy pociągów czy też maszyniści(nawet pendolino).

#2573 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:33

No i ? Co to ma wspólnego z pracą za granicą ?

Jak pasażer nie będzie przestrzegał kwarantanny i wsiądzie w pendolino to co ?

Maszynistę zastrzelić, czy może wstrzymać cały ruch pociągów, tramwajów itd

Co proponujesz ? Order dla cymbała który świadomie pójdzie zarażać ?

#2574 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:45

Kto ma w głowie olej to idzie na kolej kto ma jak tako to idzie to sefako ten komunistyczny slogan jest często powtarzany na terenie powiatu jedrzejowskiego prawda jest taka że teraz kasjer na kasie w biedronce zarobi ponad 3000tys a pracownik SYFAKO najniższą krajową na koleji trochę lepiej ale też niecałe 2000tys więc ludzie myśleć bo to nie boli

Zabiorę głos jako były pracownik niestety sefako a teraz PKP.Za 2tys nikt normalny na kolei nie pracuje chyba że chodzi o spółki zewnętrzne i chodzi o najprostsze pracę sprzątanie mycie pociągów.Zwalniajac się z sefako miałem 13 brutto czyli ok 1800 bez nadgodzin teraz mam 2780 zł podstawy i sporo dodatków /stażowy,stała premia miesieczna,bony,pożyczki, bezprocentowe itp.Także trochę ponad 3 tys wezmę,oczywiście nie jestem zadowolony bo na te czasy i ceny to bez rewelacji.Ale w porównaniu do sefako niebo a ziemia,pracuje tylko normę godzin.Napisze tak kto wam nie da zmienić pracy na biedronkę tylko głupie gadanie że ten zarabia tyle a nie my.Jeżeli sami o siebie nie zadbacie to tym bardziej każdy będzie miał was jako popychadło.Dalej wdychanie te smrody z hali i róbcie majstrom na portki.A jak spojrzałem ostatnio ile samochodów w niedzielę pod zakładem to się ucieszyłem że tu się nic nie zmieni i dobrze że odszedłem z tego bagna.A wy dalej róbcie strajki na forum i proście się by was zabrali w delegację by dorobić.Całe sefako rolnikami z gminy Słupia stoki hahaha niewolnicza mentalność a ja mogę za 5zl robić bo mam pole KRUS oto itd.Niepozdrawiam

#2575 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:10

Temat:

Czy dobrze dzieje się w Sefako

I tego się trzymać, nie mieszać w wasze problemy innych.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych