Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy dobrze dzieje się w Sefako

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2575 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jędrzejowiak~

~Jędrzejowiak~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2010 - 20:22:30

Jest tak ci co harują jak woły na dole-fizyczni szczególnie młodzi mają g-no.

Co to jest g-no według Ciebie ? Piszcie kwoty ???

Stanowisko netto / brutto. Zróbmy własną listę płac.

Poza tym jak tam wygląda praca w tej firmie ???? Kto decyduje o przyjęciu do pracy ? Jakie stanowiska są oblegane ??

#2 ~ślusarz~

~ślusarz~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2010 - 08:36:13

a sa przyjęcia

#3 ~spawacz~

~spawacz~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 18:26:31

Oj źle się dzieje, a to dzięki naszym władzom Sędziszowskim. Podnieśli bardzo poważnie naszemu zakładowi podatek gruntowych, jak będzie powtórka po Nowym Roku a na pewno będzie Sefako tego nie wytrzyma.

#4 ~tadek~

~tadek~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 22:37:05

Potwierdzam - jak podniosą nie damy rady

#5 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2010 - 21:51:14

Jak wam tak źle to przenieście się do miasta :) a zacznijmy od tego że jedna trzecia osób na sefako to lesery i obiboki! ( nie obrażając tych pozostałych). Wszyscy chcą tylko pieniądze a wysiłku własnego w prace zero. Jakby ktoś chciał to zarobił by pieniądze, jeżeli tylko by mu się chciało i przykładał się do pracy.

#6 ~miska~

~miska~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2010 - 22:06:27

i dodać trzeba do powyższego że jeszcze sporo alkoholików!!!

#7 ~spawacz~

~spawacz~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2010 - 23:14:34

Miska byłaś widziałaś , żeby ktoś pił-nie oczerniaj nie winnych ludzi którzy ciężko pracują na chleb, nie jest ich wina że szefostwo jest nie udolne i władze miasta również doją nas z podatku gruntowego

#8 ~zainteresowany~

~zainteresowany~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2010 - 23:47:28

wielki panie spawaczu jak ktoś jest dobry w spawaniu to jeszcze to "nie udolne szefostwo" chodzi i całuje go za przeproszeniem w cztery litery. A jak ktoś jest tłumokiem to niech idzie pokazywać swoje mądrości i umiejętności w Nowej Wsi tam potrzebują do spawania TACZEK. Trochę siedzę w tej firmie i jak ktoś ma pojęcie i chęci to ma i pieniądze i jest szanowany.

#9 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2010 - 09:44:24

Trochę kultury panowie fachowcy-sytuacja firmy rzeczywiście nie jest dobra i to dzięki Panu Szarkowi, że podniósł podatek gruntowy i to poważnie

#10 ~dexter~

~dexter~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2010 - 09:45:14

Tak tylko sprzątaczka na fabryce zarabia tyle co zwykły robol czy to jest normalne mi się wydaje że nie bo odpowiedzialnosc jest inna spieprzysz cos to płacisz,terminy gonią itp.(nic nie mam do pań sprzataczek chodzi mi o porównanie stanowiska w stosunku do płacy na niekorzyśc tych drugich.A odnosnie miasta to kolega dobrze napisał że zakład wykorzystuje położenie mała miejscowośc,bezrobocie odnośnie tak niskich płac.Pozdrawiam

#11 ~miska~

~miska~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2010 - 13:57:28

byłam widziałam!!!!
a szefostwo nie reaguje powiem wam dlaczego jak koles chla na umur a ma na utrzymaniu zone i dwójke dziecki to który czwłowiek go wyleje???
bez komentarza wogóle

a propo pan sprzątaczek to nalezy im sie podwyzka czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad ich praca ile one musza posprzątac metrów kwadratowych ile kibli i ilu "brudasów" nie szanujących ich pracy jest w tym kołchozie

nie oceniam ludzi i nie bierzcie tego do siebie ale taka jest prawda

#12 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2010 - 14:10:22

no Miśka powiem Ci ze masz sporo racji z tymi sprzątaczkami...
wiecie Wy tylko narzekać umiecie.. jak wam tak źle to czemu nie zmienicie pracy? Tyle osób pracuje np w Kielcach czy Krakowie niektórzy nawet dojeżdżają i nie narzekają... A poza tym to jest jeszcze parę innych firm typu sefako w pobliżu; jest wam źle to idzcie do nich. Po prostu jednym się chce biorą się za siebie i swoje życie a nie czekają jak ktoś łaskawie im podstawi wszystko pod nos, a drugim lepiej się lenić i narzekać... Nikt was na siłę nie trzyma! Wszystko zależy od was i waszych chęci

#13 ~monitoring~

~monitoring~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2010 - 14:24:27

miska ma racje a dodam jeszcze ze sprzataczki pracuja w firmie ktora pracuje dla sefako wiec bez porownan bo kto inny im płaci za prace

#14 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2010 - 22:23:19

miska ma racje a dodam jeszcze ze sprzataczki pracuja w firmie ktora pracuje dla sefako wiec bez porownan bo kto inny im płaci za prace

podaj nazwę tej firmy albo kto ją prowadzi, bo mi się wydaje że piszesz głupoty???

#15 ~ślusarz2~

~ślusarz2~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2010 - 22:32:51

no to ja powiem, że na sefako np. taki ktoś jak mistrz (zależy która nawa - wydział) ma od ponad 2000 do ponad grubo 3000 tys. brutto.
o kierownikach już nie wspomnę i o ich wymądrzaniu się.
a spawacze Ci na umowę to trochę też zarobią ponad 2000 no zdarza się jak jest robota to i ponad 5000tys.,a
ślusarz to szkoda gadać, ktoś napisał średnia krajowa, rzadko kto ma więcej, chyba że jakiś pociotek albo przydupas.
pozdrawiam

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2010 - 09:54:33

no to ja powiem, że na sefako np. taki ktoś jak mistrz (zależy która nawa - wydział) ma od ponad 2000 do ponad grubo 3000 tys. brutto.
o kierownikach już nie wspomnę i o ich wymądrzaniu się.
a spawacze Ci na umowę to trochę też zarobią ponad 2000 no zdarza się jak jest robota to i ponad 5000tys.,a
ślusarz to szkoda gadać, ktoś napisał średnia krajowa, rzadko kto ma więcej, chyba że jakiś pociotek albo przydupas.
pozdrawiam

CZY JEST TAM KTOKOLWIEK KTO ZAROBI WIĘCEJ NIŻ 4200,00 ZŁ NETTO CZYLI NA RĘKĘ ??? JEŚLI NIE TO JA pier***Ę I PRACY NIE SZUKAM....

#17 ~slusarz2~

~slusarz2~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2010 - 10:44:29

no jak masz plecy i to duże i będziesz uderzać na stanowisko kierownicze, to zarobisz te 4200pln na rękę.

#18 ~ślusarz2~

~ślusarz2~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2010 - 21:41:57

no jak masz plecy i to duże i będziesz uderzać na stanowisko kierownicze, to zarobisz te 4200pln na rękę.

po co dublujesz posty???????????? Robert

#19 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2010 - 19:34:20

Co do nieudolności kierownictwa? to jak można o niej mówić, jeśli na ok 1350 pracowników, bezpośrednio z na produkcji zatrudnionych jest nie całe 600 osób, oczywiści wliczając w to kierowników ich zastępców, mistrzów i innych umysłowych. Tych wydziałów jest 5 tylko, ale poza nimi, na SEFAKO, jest jeszcze prawie 50 innych wydziałów. Każdy wydział to kierownik i czesto więcej niż jeden zastępca, a są wydziały składające się z samych kierowników. Oczywiście nad kierownikami są dyrektorzy. Pytanie jak przy takiej rozbudowanej strukturze w takim malym zakładzie można osiągnąć konkurencyjność firmy, jak jedynie poprzez dołowanie wynagrodzeń. Czyli chyba można mówić o nieudolności kierownictwa i to począwszy od tego najwyższego, które dyktuje warunki funkcjonowania przedsiębiorstwa. Większość wyższej kadry kierowniczej to inżynierowie, myślę, że większość może być kompetentna ale od strony technicznej, a nie ekonomicznej.

#20 ~hi~

~hi~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2010 - 20:24:35

Dobrze że firma prosperuje na wsi i zbiera ogromne żniwo wiesniaków którzy mają 2ha i mówią że jak zarobią 1,500 zł to im wystarczy. Sefako to jeden wielki CHŁAM :lol: :lol: :lol:

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych