Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 05:51:50

to jest zgroza robic referendum za gminne pieniadze bo jeszcze zamalo stara klika zdefraldowala pieniedzy gminnych co tu chciec od p Gizki dopiero co zaczal rzadzic warka dajmy sie mu wykazac a nie odrazu skreslajmy a kosztami referendum powinno sie obciazyc pana radnego z magierowej woli

#2 ~wisi mi to~

~wisi mi to~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 17:31:09

Posłuchaj baranie, po pierwsze jak coś wiesz o jakiś malwersacjach finansowych to powinieneś to zgłosić odpowiednim organom, po drugie za referendum nie płaci gmina tylko skarb państwa,
po trzecie ile czasu potrzeba twojemu idolowi na wykazanie się?
Niech wraca pod kamień spod którego wylazł, przynajmniej nie spieprzy nic więcej.
Dla jasności wiszą mi obaj Gizka i jego poprzednik, wkurza mnie tylko pieprzenie głupot przez kretynów jak ty - ja.

#3 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 19:13:07

Jedyny argument tych co chcą utrzymać układ który jak rak zżera Warkę to "dajmy mu porządzić, niech się wykaże"...już pokazał co potrafi!

- inwestycje źle dokończone po poprzedniku
- zastraszanie i mobbing pracowników gminnych jednostek
- brak pomysłu na Warkę
- złożone wnioski do Unii na końcu list rankingowych (z czego wezmą kasę na inwestycje?)
- fatalny kontakt ze społeczeństwem (W Warce prężnie działo ok 30 stowarzyszeń, dziś tylko dostęp do dotacji mają ci co robili kampanię wyborczą Gizce
- brak dialogu społecznego w sprawie Euro - brak możliwości zarobku przez lokalny biznes

#4 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2012 - 21:06:45

no i co dalej???????????????

#5 ~odp.Na pytanie z tematu~

~odp.Na pytanie z tematu~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2012 - 14:13:48

nie.

#6 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 12:37:22

Darek wypieprz Knyziową Brzeznickiego Korczaka to może ludzie dadzą ci szansę, bo to ich bardziej nie lubią niż Ciebie. To oni wsadzili cię na burmistrza ale to ty teraz możesz wysadzić ich z siodła.
Nie czekaj!

#7 ~aneta~

~aneta~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 21:13:29

to jest zgroza robic referendum za gminne pieniadze bo jeszcze zamalo stara klika zdefraldowala pieniedzy gminnych co tu chciec od p Gizki dopiero co zaczal rzadzic warka dajmy sie mu wykazac a nie odrazu skreslajmy a kosztami referendum powinno sie obciazyc pana radnego z magierowej woli

popieram.to on sprowokował ludzi do referendum to powinien z własnej kieszeni pokrywać skoro JEMU nie odpowiada

#8 ~phi~

~phi~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2012 - 11:32:24

he he he ale obciach z tym referendum

#9 ~KAMA~

~KAMA~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2012 - 16:50:03

Darek wypieprz Knyziową Brzeznickiego Korczaka to może ludzie dadzą ci szansę, bo to ich bardziej nie lubią niż Ciebie. To oni wsadzili cię na burmistrza ale to ty teraz możesz wysadzić ich z siodła.
Nie czekaj!

Darek, a może wywal tą Knyziową i całą resztę, ludzie się uspokoją i dadzą ci wreszcie swięty spokój. Będziesz mógł wreszcie coś zrobić, a nie zajmować się układami i odpowiedziami na zaczepki. "To oni wsadzili cię na burmistrza" - no to troche przesada, ci oni to tylko pare głosów może mu pomogli, ale pamiętaj, że to ludzie cie wybrali i musisz sie z nimi liczyć jeżeli nie chcesz skończyć na tej jednej kadencji, a będzie coraz trudniej bo fundusze z UE się pokończyły i czym zabłyśniesz do ludzi, więc trochę słuchaj tego co mówi "ulica."

#10 ~nie sb ani pzpr~

~nie sb ani pzpr~
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 18:36:38

Czy do was miernoty nadal nie dociera ze mieszkancy Warki i wsi chca aby dalei rzadzil Darek i Knyziowa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych