Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy bank to instytucja zaufania

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 09:33:04

Odwiedziłem jeden z oddziałów banku  w Jędrzejowie i mnie trochę zaszokowała  obsługa. Miła pani  widać że ma wiedzę ale jej wygląd mnie zszokował Tatuaże Wampireskie na rękach, szyi kolczyki w nosie, języku na brwiach. Poczułem się że trafiłem do ":lokalu na godziny" Bank jest instytucją zaufania  publicznego i powinna przestrzegać jakiś norm nawet odnośnie wyglądu zewnętrznego.A może jestem w błędzie bo taka moda teraz istnieje.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 10:52:30

Jaki bank ,taka załoga obsługująca klientów indywidualnych,tylko pozazdrości wyczucia kierownictwa placówki w doborze kadry.

#3 ~Niusia~

~Niusia~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 20:56:13

Jaki bank ,taka załoga obsługująca klientów indywidualnych,tylko pozazdrości wyczucia kierownictwa placówki w doborze kadry.

bank jak bank musi wyjść na swoje, ale do tego potrzeba solidnej kadry.Bank z zewnątrz jak najbardzej a w środku co?

#4 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 21:23:31

Z całym szacunkiem, ale odnoszenie się do wyglądu zewnętrznego osoby, nie mając na względzie kompetencji jest dyskryminacją. Moim zdaniem powinna liczyć się przede wszystkim wiedza i umiejętność obsługi klienta na jak najwyższym poziomie, a nie tatuaże czy kolczyki, które widnieją na ciele. Takie poglądy są wybitnie zaściankowe i odbiegają od realiów współczesnego świata.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 10:20:43

Racja popieram.

#6 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 13:18:58

Z całym szacunkiem, ale odnoszenie się do wyglądu zewnętrznego osoby, nie mając na względzie kompetencji jest dyskryminacją. Moim zdaniem powinna liczyć się przede wszystkim wiedza i umiejętność obsługi klienta na jak najwyższym poziomie, a nie tatuaże czy kolczyki, które widnieją na ciele. Takie poglądy są wybitnie zaściankowe i odbiegają od realiów współczesnego świata.

Ja jestem starej daty człowiek Ale w takiej instytucji jak bank  powinny być zachowane jakiś normy. Bo na pierwszy rzut oka to myślałem że znalazłem się w" lokalu na godziny" a nie w poważnej instytucji.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 15:31:35

Wolałby Pan osobę niemiłą i niekompetentną, ale w bez tatuaży i kolczyków? Ta osoba była w dresie, czy odpowiednim stroju urzędnika?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych