Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 14:46:21

2 smy poszły. Tylko tyle mogę teraz pomóc. Rodzicom życzę dużo cierpliwości i samych dobrych informacji na temat zdrowia ich dziecka!

#2 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 14:46:40

2 smy poszły. Tylko tyle mogę teraz pomóc. Rodzicom życzę dużo cierpliwości i samych dobrych informacji na temat zdrowia ich dziecka!

#3 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 11:36:23

Witam.Pisze w sprawie dziewczynki z zlozona wada serca jaka jest HLHS.Niestety nasza coreczka tez urodzila sie z ta wada, nieszukalismy pomocy za granica choc dobrze wiedzielismy o istnieniu prof Malca.Corka urodzila sie w Łodzi, gdzie po porodzie zostala przewieziona na oddzial kardiologi w szpitalu Matki Polki.Pod opieke wziol Ja wspanialy czlowiek jakim jest prof.Moll kardiochirurg dzieciecy.Corka po 10 dniach zostala zooperowana.Teraz juz jako szesciolatka cieszy sie dziecinstwem.

#4 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 11:38:03

Witam.Pisze w sprawie dziewczynki z zlozona wada serca jaka jest HLHS.Niestety nasza coreczka tez urodzila sie z ta wada, nieszukalismy pomocy za granica choc dobrze wiedzielismy o istnieniu prof Malca.Corka urodzila sie w Łodzi, gdzie po porodzie zostala przewieziona na oddzial kardiologi w szpitalu Matki Polki.Pod opieke wziol Ja wspanialy czlowiek jakim jest prof.Moll kardiochirurg dzieciecy.Corka po 10 dniach zostala zooperowana.Teraz juz jako szesciolatka cieszy sie dziecinstwem.

#5 ~Wiolka~

~Wiolka~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 22:59:58

Ludzie! Takie operacje wykonuje wybitny kardiochirurg prof Moll w Lodzi! Operuje tysiace dzieci, wszystko na fundusz.znam kilka osob ktore zbieraly na leczenie w Niemczech, choc z powodzeniem takie operacje wykonuje sie u nas.niestety w Niemczech sie nie powiodly. Tam nie ma cudotworcow, sa tylko lepsze warunki. I nie piszcie durnych tekstow typu "to ostatnia deska ratunku" prof Moll w.Lodzi ratuje miliony dzieci! Nie wiem czemu wszyscy mysla ze.jak zaplaca to uratuja dzieci..

#6 ~Sis~

~Sis~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 23:04:05

Dokladnie,redaktorzy nie maja pojecia jakimi sukcesami cieszy sie kardiochirurgia dziecieca. Lodz, Zabrze, Warszawa, Krakow -Prokocim. Ile dzieci ratuja. Za zbiorke 150 tys na jedno dziecko operuja tu kilkadziesiat. Po co sprzet z Wosp, po co fundacje skoro i tak najlatwiej nazbierac i jechac do Niemiec?? Tam jest takie samo ryzyko zgonow co tutaj. W przypadku tej wady nie decyduja pieniądze tylko jak organizm dziecka sobie poradzi. Nie piszcie głupot, ze nie ma szansy w Polsce.

#7 ~Martha~

~Martha~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 02:16:09

Witajcie, moi dobrzy ludzie, jestem Marta z Polski, przyszedłem na stronę do preferencji firma, która użycza mi pożyczki w wysokości 48 000 PLN na moje lekarstwa dla dzieci, od tej pory szukam pomocy finansowej, ale wszystko dzięki Bogu, że znajdź firmę o nazwie Stella Rene, w której wypłacam gotówkę i potwierdzam moją pożyczkę bez żadnego stresu, a dzisiaj mój syn jest już obsługiwany, więc moi ludzie nadal są w prawdziwym i legalnym e-mailu kontaktowym firmy pożyczkowej poniżej (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) skontaktuj się z nią twoja szybka i niezawodna pożyczka dzisiaj, ponieważ ona jest legit% 100.
Niech Bóg błogosławi mi Stellę Rene.
Martha

#8 ~Pamela Rosa Flores~

~Pamela Rosa Flores~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 00:04:32

Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pożyczkodawca. Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: pamelarosaflores11@gmail.com

#9 ~Pamela Rosa Flores~

~Pamela Rosa Flores~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 00:05:28

Hi, I'm Pamela Rosa Flores, credible and credible lender. I give loans with clear and easy to understand terms with 2% interest. I provide loans for business, personal loans, student loans, car loans and loans to repay bills. If you need a loan, please contact me directly: pamelarosaflores11@gmail.com

#10 ~christywalton355@gmail.com~

~christywalton355@gmail.com~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 11:53:11

Cześć,

Poszukuje się pożyczki konsolidacyjnej, pożyczki niezabezpieczone, kredyty na działalność gospodarczą, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty studenckie, pożyczki osobiste, kapitał podwyższonego ryzyka itp. Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom prywatnym o niskich stopach procentowych i rozsądnych stopach procentowych w wysokości 2%. E-mail do: christywalton355@gmail.com

#11 ~Pamela Rosa FLores~

~Pamela Rosa FLores~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 18:14:20

Masz problemy ze zdobyciem Czy gubisz się w ofertach bankowych i innych instytucjach finansowych?
Jeśli masz długi dłużników komorniczych, masz dość windykacji, podejmij z nami działania.
Nasza firma zapewnia pomoc dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.
Uproszczone procedury, formalności do minimum. Szybka gotówka na dowód i ten sam certyfikat z dobrą historią kredytową.
Jesteśmy z klientem od początku współpracy do satysfakcjonującego finału.  pamelarosaflores11(A)gmail.com

#12 ~Mrs. Wendy Lopez~

~Mrs. Wendy Lopez~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 01:57:57

Zdobądź wszystkie rodzaje pożyczek już dziś, aby rozwiązać wszystkie potrzeby finansowe z usług DirectAxis Financial Services w ciągu 72 godzin po zatwierdzeniu przy zaledwie 2% stopie procentowej. Prosimy pamiętać, że przed zatwierdzeniem pożyczki nie jest wymagane podanie numeru ubezpieczenia społecznego, wyciąg z rachunku bankowego, kontrola bezpieczeństwa ani certyfikaty.
Prosimy o kontakt na WhatsApp przez +1 (876) 448-5490 lub napisać bezpośrednio do naszej firmy przez e-mail: directaxisfinancialservices.usa@gmail.com

#13 ~edyta~

~edyta~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 01:23:57

Ostatnia aktualizacja 2019 !!!!!!
Pozdrowienia Wszyscy na tej stronie, chce poinformowac was o juz zaladowanej karcie glównej, której mozecie uzyc do wytworzenia 5000 zl dziennie w Polsce.
Zamiast wciaz szukac pozyczki lub pomocy finansowej z jednej strony na druga, radze pobrac te zaladowana karte glówna, poniewaz kazda z tych kart jest powiazana z kontem dotacji i kazda wyplata 5000 zl, która bierzesz w jeden dzien jest bezplatny i karta bedzie trwac przez 6 miesiecy, zanim wygasnie.
Mam te karte i ciesze sie z jej uzywania, chce, abys dostal te karte jak najszybciej, jesli potrzebujesz karty, wystarczy skontaktowac sie z: kartaobsluga@outlook.com
Kontakt: kartaobsluga@outlook.com
Dzieki

#14 ~Tony Silver~

~Tony Silver~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 00:52:17

Szukasz PRAWDZIWEJ KREDYTOWEJ FIRMY KREDYTOWEJ, która dostarczy Ci pożyczkę od 10 000 euro do 10 000 000 euro (na pożyczkę biznesową lub korporacyjną, pożyczkę osobistą, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, venture capital, pożyczki na zdrowie itp. ))
A może odmówiono ci kredytu z banku lub instytucji finansowej z tego czy innego powodu?
Złóż wniosek i uzyskaj realną pożyczkę finansową, przetworzoną i zatwierdzoną w ciągu 3 dni.
KREDYT FINANSOWY FIRMA FINANSOWA MICHAEL KEVIN, jesteśmy kredytodawcą kredytowym na poziomie międzynarodowym, który zapewnia PRAWDZIWE KREDYTY FINANSOWE dla osób fizycznych i firm o niskim oprocentowaniu 2% z ważnym paszportem lub paszportem międzynarodowym Twojego kraju w celu weryfikacji.
Spłata kredytu rozpoczyna się 1 (jeden) rok po otrzymaniu pożyczki, a okres spłaty wynosi od 3 do 35 lat.

DO NATYCHMIASTOWEGO ODPOWIEDZI ORAZ PRZETWARZANIA WNIOSKU O GRANICĘ W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH,
Skontaktuj się z nami bezpośrednio za pośrednictwem tego listu: michaelkevinfinancialloanfirm@gmail.com

Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje:

Pełna nazwa: ____________________________
Kwota wymagana jako pożyczka: ________________
Pożyczka Czas trwania: _________________________
Cel pożyczki: ______________________
Data urodzenia: ___________________________
Stan cywilny: __________________________
Adres kontaktowy: _______________________
Miasto / Kod pocztowy: __________________________
Państwo: _______________________________
Zawód: ____________________________
Telefon komórkowy: __________________________

Wyślij zapytanie o natychmiastową odpowiedź na: michaelkevinfinancialloanfirm@gmail.com

podziękować

CEO. Werset MICHAŁ KEVIN
KREDYT FINANSOWY FIRMA MIKHAIL KEVIN
E-mail: michaelkevinfinancialloanfirm@gmail.com

#15 ~Romanna Isabella~

~Romanna Isabella~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 00:17:08

Jak otrzymałem Pożyczoną kwotę pożyczki od wiarygodnej firmy pożyczkowej (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com) lub WhatsApp Phone: +1(706)609-5241).
Witam wszystkich, Nazywam się Romanna Isabella, pochodzę z Montany w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby potwierdzić, jak otrzymałem pożyczkę od Martina Luciano World Wide Loans Financial Services za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com lub WhatsApp Phone: +1 ( 706) 609-5241). po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie dali mi pożyczki, dopóki znajomy nie przedstawił mi Martina Luciano World Wide Loans Financial Services , który obiecał mi pomóc z pożyczką mojego pragnienia i naprawdę zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie potrafię uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni i uczciwi pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem się z tą pożyczką, która naprawdę pomogła mi z pożyczką i zmieniła moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale doradziłbym ci, szukając pożyczki, aby skontaktować się z nimi dzisiaj, ponieważ są troskliwi i wyrozumiali. Nie wiesz, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, czy chcesz finansować swoje projekty, więc skontaktuj się z Martin Luciano World Wide Loans Financial Services na swoim firmowym adresie e-mail: (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com) lub WhatsApp Phone : +1(706)609-5241).

#16 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 10:55:14

Witajcie, moi dobrzy ludzie z Polski, czy szukaliscie pilnej pozyczki, zeby splacic rachunki, zalozyc firme, zbudowac swój wymarzony dom i kupic samochód? jesli wiec przywitasz sie z poczuciem relium, bo tu jest firma pozyczkowa tutaj, w naszym kraju, Warszawa, jestem pania Ania z nazwiska i mieszkam tu w Polsce, szukalem pozyczki od 2 tygodni temu i w zeszlym tygodniu dostalem mail na forum i widzialem firme o nazwie Jorge Grace, która pomogla wielu ludziom przed tutaj w naszym kraju, i skontaktowalem sie z e-mailem i sledzic ich wplywy, i zlozylem wniosek o pozyczke w wysokosci 280 000 PLN i wreszcie dostalem pozyczke od Jorge Grace i tody przyszli na strone, aby odwolac sie do tej legalnej firmy i sa% 100 bezpiecznie zabezpieczeni przed oszustami, wiec prosze skontaktuj sie z e-mailem (jorgegraceloanfirm@gmail.com), a ty takze sledz ich na Facebooku, aby zobaczyc wiecej uslugi i jest bezpieczny i zabezpieczony. Ania

#17 ~Norton Finance~

~Norton Finance~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 17:50:34

Czy jesteś poddany kontroli długu lub administracji? Jesteś na czarnej liście? Czy nie radzisz sobie z miesięcznymi płatnościami? Czy chcesz kupić kredyt na dom, samochód lub firmę, ale jesteś pod nadzorem lub administracją długu? Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z moich pytań? Prosimy o kontakt poprzez e-mail: nortonfinance2017@gmail.com

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 18:24:04

Współczuję

#19 ~alexej~

~alexej~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 09:53:35

Dzień dobry,
Potrzebujesz zasobów, aby stworzyć własny biznes, dom, firmę, kupić samochód, kupić motocykl, więcej osobistych potrzeb na swoje pytanie. Dajemy pożyczki osobiste w przedziale od 7 000 do 870 000 000 z nominalną stopą procentową 3% bez względu na kwotę. Prosimy o podanie we wniosku o pożyczkę dokładnej kwoty, którą chcesz pożyczyć, oraz wybranego okresu spłaty. Proszę skontaktować się ze wszystkimi potrzebami pieniężnymi. Nasza instytucja finansowa z usługą 24/24 godzin Email alexejdalek121@gmail.com or whatsapp +19739220703

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych