Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2010 - 13:05:12

DO SADU O POZBAWIENIE PRAW RODZICIELSKICH MATKI Z UWAGI NA NIEWYDOLNOSC WYCHOWAWCZA, UZALEZNIENIE, NIEPRZYSTOSOWANIE DO ZYCIA W SPOLECZENSTWIE I NARAZANIE ZDROWIA I ZYCIA DZIECKA. Ustanowic opiekuna dziewczynki (babcie). Wniesc o widzenia matki z dziekciem w miejscu zmaieszkania babci i w jej obecnosci. Odrazu zainetresuje sie opieka spoleczna, kurator i dzielnicowy. Niechze Pani zadzwoni po policje bedac pewna, ze corka jest pod wplywem alkoholu. Wtedy dziecko zostanie przewiezone do domu dziecka lub oddane pod Pani opieke. Z uzrzedu ta sprawa trafi do sadu. Prosze szybko dzialac bo dziecko rosnie i chce normalnie zyc a nie wegetowac przy matce pijaczce! PS odnosnie przedszkola jestem w stanie cos doradzic - informacje przekaze w redakcji Echa dnia aby trafila do wlasciwego odbiorcy:) Pozdrawiam

#2 ~ss~

~ss~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2010 - 13:38:03

Dlaczego nie utylizyją takich śmieci? Tylko utrzymuja na koszt podatnika czyli mój miedzy innymi...a im większa bieda i alkoholizm tym wiecej dzieci...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2010 - 13:42:21

a im większa bieda i alkoholizm tym wiecej dzieci...

są "otwarci na życie" jak to kościół głosi..wiec o co wam chodzi?

#4 ~Zaapertas~

~Zaapertas~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2010 - 15:32:31

A ja zyje w Kielcach. Melina jest jak kazda inna miejscowosc. Nie robmy sensacji ze ktos zyje w Melinie !!! Żyje bo tam sie urodzil.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2010 - 16:26:53

Dlaczego nie utylizyją takich śmieci? Tylko utrzymuja na koszt podatnika czyli mój miedzy innymi...a im większa bieda i alkoholizm tym wiecej dzieci...

utylizuj biede zniknie problem.

#6 ~Vito~

~Vito~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2010 - 17:51:14

Ty płacisz podatki ha ha.Nie kompromituj się analfabeto :lol: Co najwyżej może zbierasz psie kupy po trawnikach bo tylko do takiej pracy się co najwyżej nadajesz.

#7 ~http://ofu.pl/xxfotkiamato~

~http://ofu.pl/xxfotkiamato~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2010 - 20:04:23

http://ofu.pl/xxfotkiamatorskie

#8 ~indianeczka~

~indianeczka~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2010 - 20:22:13

och,naprawdę współczuję Wiktorii...
znam dobrze Michalinę...
widzę że Wiktoria lepiej wygląda niż dawniej...
rośnij zdrowa i bądź zawsze szczęśliwa i zadowolona
ściskam Wiktorię mocno buziaczki :) indianeczka

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2010 - 20:44:27

Ty płacisz podatki ha ha.Nie kompromituj się analfabeto :lol: Co najwyżej może zbierasz psie kupy po trawnikach bo tylko do takiej pracy się co najwyżej nadajesz.

A ty mundralo gdzie tam widzisz jakies błedy dupku wsiowy? Bo ja tam nie widze nic oprócz literówki zadżumiony POpaprańcu idź dalej doic krowy albo babe kryj i płódź bachory

#10 ~zomol~

~zomol~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2010 - 20:46:04

A ja zyje w Kielcach. Melina jest jak kazda inna miejscowosc. Nie robmy sensacji ze ktos zyje w Melinie !!! Żyje bo tam sie urodzil.

Jestes kretynem czy tylko piszesz bo chcesz sie pokazac na forum ?!?!

#11 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2010 - 21:32:21

matke zagonić do pracy niech daje na utrzymanie dziecka, a nie na koszt państwa

#12 ~pracownik ops~

~pracownik ops~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2010 - 21:41:56

panie z ośrodków powinny jak najszybciej zmienic pracę bo skoro uważają ,że nie mają obowiązku kontrolowac co siędzieje z bezbronnym dzieckiem, a wiedzą ,że może byc zagrożone to zwyczajnie są kretynkami na budżetowych posadach i należy je przenieśc może do sorowania śmieci i tam nie muszą się martwic co się z nimi dalej dzieje.
:Przypomnę sprawę śp. Bartka z Kamiennej Góry który zakatowany przez konkubenta matki i matkę nie doczekał interwencji odpowiednich służb bo ośrodki i sądy z Wałbrzycha i kamiennej góry wyszły z założenia takiego jak tępa pani w artykule.

#13 ~Klarysa~

~Klarysa~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 00:05:44

Bardzo często wiedzę Michalinę z małą Wiktorią i w dodatku w towarzystwie pijanych panów. Serce się kroi. Mam nadzieję że babci uda się wywalczyć wnuczkę, bo nie wyobrażam sobie czego świadkiem jest ta mała w tej melinie.

#14 ~czoper~

~czoper~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 06:30:52

Ręce opadają...
Urzędnicy - DO ROBOTY ! ! !

#15 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 11:48:59

Matka alkoholiczka dziecko nie ma Ojca co sie dzieje z tymi ludzmi!!Niech ktos pomoże tej zdesperowanej babci, której sie wcale nie dziwie a przede wszystkim temu niewinnemu dziecku, które jest najbardziej poszkodowane w tej chorej sytuacji.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 17:44:20

Najstraszniejsze jest to, że takich dzieci jest wiele. A cóż one są winne, że ich rodzice to bydło? Tę małą (dzięki m.in. interwencji "Echa") uda się pewnie uratować. Ale ileż jest takich maluchów, o których się nie pisze, a które cierpią jeszcze bardziej? Ja nikomu nigdy tak nie współczułem, jak krzywdzonym dzieciom. I co najgorsze, nie widzę dla większości tych dzieci znikąd ratunku. Ocala się tylko jednostki.

#17 ~elefant~

~elefant~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 19:18:14

To dziecko powinno się znaleźć w rodzinie zastępczej, a nie z babcią bo nikt nie daje gwarancji, że babcią jest wszystko w porządku skoro jej córka ucieka z dzieckiem z jej domu to chyba nie dzieje się tam najlepiej. Gdyby babci zależało na wnuczce to już dawno ubezwłasnowolniła by swoją córkę. TYLKO RODZINA ZASTĘPCZA DLA TEJ DZIEWCZYNKI!!!!!

#18 ~mati9357~

~mati9357~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 19:24:24

Cytuję: "A my zastaliśmy Michalinę z bosą i wystraszoną Wiktorią "- to trzeba było jej zwrócić uwagę żeby założyła sobie skarpetki i kapcie :) a tak ogólnie ona bardzo dobrze wie co robi i jak pogrywać ze swoją matką.

#19 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 02 październik 2010 - 16:59:38

Jest mi bardzo żal małej Wiktorii wg. mnie nie należy się skupiać na jej mamie tylko jak najszybciej pomóc temu dziecku. Apeluję do wszystkich urzędników : nie skazujcie dzieci na takie cierpienie i dzieciństwo jakie mają tylko po prostu pomagajcie im!!! ale skutecznie. Jeśli Wiktoria będzie miała u babci prawdziwy dom to pomóżcie jej go mieć!!! teraz wszyscy patrzą tylko na zasady i kodeksy a należałoby pomyśleć jak wypaczoną psychikę może mieć to dziecko jeśli już nie ma. Ona także zasługuje na prawdziwe dzieciństwo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych