Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

402 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2009 - 22:39:57

Będzie dobrze oby;/ Maciek trzymaj się;/;/:((

#42 ~Psychiatra~

~Psychiatra~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2009 - 22:41:31

Lepiej poslizgac sie na parkingu i podłapac jak wyprowadzac samochód z poslizgu niz potem nie wiedziec co sie dzieje na drodze i taka jest prawda. Sam czesto slizgałem sie na parkingach na stacjach benzynowych i dzieki temu nie raz udało mi sie wyprowadzic samochód z poslizgu na drodze.

Teraz nie jest wazne kto zawinił, od sadzenia sa sądy, ważne zeby sie jakos poszkodowani wylizali...

Święta prawda, POPIERAM LOGICZNE MYŚLENIE!!!!!!!!!!!!!!!

#43 ~Rasz~

~Rasz~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2009 - 22:42:01

Ps. Ten młody kierowca nie wyprzedzał............... tak dla jasności....... i skończcie te brednie!!!!!!!!!! Mam nadzieję że nikt z tych "świetnych" kierowców którzy się wypowiadają a nie byli tam na miejscu nigdy nie siądzie za kierownicą bo nie chciałaby z "nimi" spotkać się na ulicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Banda oszołomów!!!!!!!!!!!!! Maciek, Michał, Bartek, Mateusz .... ogromne ;-****** czekam na was 4 stycznia.......

To jak prosze pani/pana szanowna/ego wytłumaczysz, że polonez z rozbitym przodem od strony pasażera leżał w rowie przy przeciwległym pasie ruchu? Oszołom to prowadził tego Atu. Weź nie tłumacz cwaniaków daleszyckich!!! A tak może niech se każdy przemyśli kawałek głupiego zdania: że prawo jazdy to nie licencja na zabijanie. Nic takiego patologicznego zachowania nie tłumaczy.

#44 ~ja25~

~ja25~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2009 - 22:44:34

Musi byc dobrze i tak bezdie. Przede wszystkim trzeba myslec optymistycznie!!! i nie zapominac o rodzinach bo one tez potrzebuja wsparcia!!! I trzeba sie modlic zeby naszych bliskich nie spotkala taka rzecz!!!

#45 ~Psychiatra~

~Psychiatra~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2009 - 23:03:57

OBIEKTYWNA PANI ~m~

http://www.echodnia....d...10&border=0
SKORO JESTEŚ TAKA MĄDRA????????????
ODPOWIEDZ MI CO ZNACZY PODWÓJNA LINIA CIĄGŁA?????????

#46 ~koleś git~

~koleś git~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2009 - 23:24:59

Brawo ~Psychiarta~ :) Ładnie zamknąłeś gęby cwaniakom. Polać mu kolejkę :)

#47 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 01:00:18

Czy ważne są teraz kłótnie czy kierowca wyprzedał czy nie... Najważniejsze jest to, że wszyscy żyją !! Jedna osoba jest w ciężkim stanie, ale miejmy nadzieje, że wyjdzie z tego bez szwanku :)
Maciek trzymaj się... :*

#48 ~*gosc*~

~*gosc*~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 01:58:43

Nie chce tlumaczyć nikogo ale ludzie po co wypisujecie takie brednie?? Po co te glupie dyskusje?? Znam wszystkich uczestnikow tego wypadku zarowno z poloneza jak i audi. Pamietajcie ze Bog uczy nas aby nikomu zle nie zyczyc i to On kazdego z osobna osadzi.

"Będziesz miłował Pana Boga twego z całego serca swego,
z całej duszy swojej i ze wszystkich myśli swoich .
A bliźniego swego jak siebie samego."

Te słowa chyba najlepiej oddają istotę chrześcijaństwa. I są tak bardzo trudne do realizacji na co dzień . Jak można kochać kogoś kto nas skrzywdził ? Jest to sprzeczne z poczuciem sprawiedliwości, prawda ?

#49 ~11111~

~11111~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 08:11:28

18 lat i być dobrym kierowcą to za mało by nauczyć się prowadzić maszynę z tylnym napędem (poldek) w warunkach zimowych. Na to trzeba kilku lat praktyki i tyle... Szkoda chłopaków... Trzymajcie się...

#50 ~MIESZKANIEC DALESZYC~

~MIESZKANIEC DALESZYC~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 08:11:54

Ej to do tych którzy ich obrażają, nie znacie ich a obrażacie sami jesteście chamami!!! bez kultury, nie umiecie zachować powagi nawet w takiej sytuacji ,nie masz nic mądrego do powiedzenia nie pisz nic buraku!!!

ja ich kojarze ! i wiem jak jezdzili jeden lepiej od drugiego! nie wiem kto prowadzil ale wiem ze kazdy z nich byl niedoswiadczony ! ...jaki madry czlowiek jedzie z duza predkoscia w zime gdy temp. waha sie w okolicach zera? czy to wstyd jechac 60-80 km/h ?? Najbardziej szkoda tego co najbardziej cierpi tylko dlatego ze byl najspokojniejszy !

#51 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 08:25:33

Weź nie tłumacz cwaniaków daleszyckich!!!

...a Ty skąd? Brzechowa? Smykowa? a może Kielc? cwaniaczek internetowy!

#52 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 08:49:36

Z pewnych zrodel wiem ze to wlasnie ten mlody kierowca wyprzedzal i bylem na miejscu zdarzenia. Wiem ze probujecie usprawiedliwiac swoich kolegow ale bez przesady!!!!! jeszcze troche a zgonicie wine na kobiete ktora prowadzila drugie auto albo nie daj Boze na sosne ktora wyskoczyla nagle na droge.... paranoja

W pełni się z tobą zgodzę, chcą zgonić winę na prawidłowo jadącą kierowcę audi. Co on nie miał prawa jechać tylko oni mogą być na drodzę a co do kierowcy fiata to też tam ktoś nieźle szczelił "że za wolno jechał i kierowca poloneza musiał go wyprzedzić " jak polonez chce podjąć ten manewr to wiadomo że wyprzedza.

#53 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 09:07:28

Niektórzy naprwadę są bez kultury... Ludzie, co się stało to się nie odstanie! Wy nigdy nie popełniliście błędu !? Ważne jest tylko czy będzie wszystko dobrze z najbardziej poszkodowanym. Wiadomo już coś??

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 09:12:13

Niektórzy naprwadę są bez kultury... Ludzie, co się stało to się nie odstanie! Wy nigdy nie popełniliście błędu !? Ważne jest tylko czy będzie wszystko dobrze z najbardziej poszkodowanym. Wiadomo już coś??

Nazaie jest w ciężkim stanie w śpiączne farmakologicznej

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 09:15:11

Brawo ~Psychiarta~ :) Ładnie zamknąłeś gęby cwaniakom. Polać mu kolejkę :)

Jak chcesz brawa to idź do cyrku ! To nie jest czas i miejsce na takie teksty. Człowieku wiesz co przeżywa jego rodzina??? Ja wiem bo ich znam...

#56 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 09:16:52

Nazaie jest w ciężkim stanie w śpiączne farmakologicznej

Najważniejsze że żyje :) Całe szczęście...

#57 ~~m~~

~~m~~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 09:43:17

Jak chcesz brawa to idź do cyrku ! To nie jest czas i miejsce na takie teksty. Człowieku wiesz co przeżywa jego rodzina??? Ja wiem bo ich znam...

NA JEGO OSOBISTE ŻYCZENIE!!!
ODROBINA LOGICZNEGO MYŚLENIA I ŚWIĘTA OBYŁY BY SIĘ BEZ DRAMATU

#58 ~!!!~

~!!!~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 10:23:42

tak tylko dlaczego najbardziej ucierpiał pasazer?? czemu on jest winny??

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 10:23:56

Nie którzy ludzie na tym forum są wgl. bez uczyć. On walczy o życie, a wy tu sądy robicie kto wypadek spowodował... ;/:( eh...;/

#60 ~londoner~

~londoner~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 10:24:46

2 dni temu zrobilem 1600 kilometrow trase londyn - kielce na letnich oponach, a w niemczech bylo naprwade slisko, nie przechwalam sie, i nie uwazam sie za dobrego kierowce!!! Do czego daze...ze nie wazne czy to jest 5 km od domu czy 1000, ze opony zimowe to juz mozna przycisnac, trzeba myslec jak sie jezdzi i przewidywac sytuacje na drodze!!!!!! TO JEST ZIMA!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych