Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czemu pisowskie bydło tak się boi czarnego marszu?

pis marsz aborcja strajk kobieta

77 odpowiedzi w tym temacie

#41 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 29779 postów

Napisano 06 październik 2016 - 14:44:04

nie zgnębimy tego tematu tutaj na forum i czemu tak jest a nie inaczej. Jeszcze to się nikomu nie udało a pierwsza osoba która dotrze do sedna tej pra przyczyny wszystkiego otworzy drzwi do zrozumienia wszechswiata.

Odpowiedz jest bardzo prosta.Forum ED.Jest tak przepełnione miłością że spokojnie można obdzielić nie tylko księżyc ale i sąsiednie galaktyki.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 14:59:47

Skoro ksiądz został uniewinniony za morderstwo już żywej istoty i nie udzielił pomocy to jakim prawem te zakłamane sutanny mogą decydować o ciele i ciąży kobiety i wmawiać kiedy jest życie skoro sam i przyczyniają się do tego.Ksiądz powinien udzielić pierwszej pomocy i dzwonić na pogotowie gdy kobieta zaczęła rodzic on nic nie zrobił tym samym jest winien zabójstwa i powinien za to przed sądem odpowiadać jak każdy z nas przeciętnych śmiertelników.

I oni mają decydować o aborcji lub ingerować... Kościół to tylko biznes i mafia

Nie KK decyduje o uchwalanym prawie - a parlament - to po pierwsze.

Po drugie - powinien udzielić i wezwać pomoc, nie zrobił tego, powinien ponieść karę - winę ponosi niekompetentny wymiar sprawiedliwości (ludzie, którzy go tworzą).

To ma usprawiedliwiać zabijanie przez nie-katolików? Życie to wartość sama w sobie, kościół nie ma nic do rzeczy.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 17:19:35

co, pisowskie hejterki?
Żoliborski karzeł was wyruchał i dla obrony pisowskich koryt oraz ze strachu zaglosował przeciwko własnej posranej ustawie.
No i wyszliscie na chuii.
Buhahaha

#44 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 29779 postów

Napisano 06 październik 2016 - 17:26:19

Kaczyński mnie wyruchał no dał mi 500+ co miesiąc i 12zł/h.Tusk w swej łaskawości pozwolił ci pracować do 67 roku życia za 1850.Widzisz różnicę ?

#45 ~co ci do tego~

~co ci do tego~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 17:54:59

No to masz kwalifikacje zawodowe wyruchany przez kaczynskiego i piszesz posty ktore ci podsylaja bo nie jestes w stanie prowadzic normalnej dyskusji. Zobaczyl bym cie przy lopacie jakie masz tempo.

#46 ~hej pisiorki CZYTAJCIE ...~

~hej pisiorki CZYTAJCIE ...~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 18:38:28

Oskarżony o pedofilię ksiądz Mirosław L., salezjanin i dyrektor domu dziecka w Częstochowie, trafił do aresztu. Prokuratura postawiła mężczyźnie trzy zarzuty dotyczące przestępstw o charakterze seksualnym oraz naruszenia nietykalności wobec małoletnich wychowanków placówki. Duchownemu grozi teraz do 12 lat więzienia.Jak mówi w rozmowie z Onetem prokurator Tomasz Ozimek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie, śledztwo zostało wszczęte po zawiadomieniu złożonym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, który nadzoruje placówki wychowacze w Częstochowie.
... w ciągu TRZECH DNI to już drugi Wasz kapłan,pięknie rozmodlony, ... i to z tej samej diecezji ....

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 18:48:13

Kaczyński mnie wyruchał no dał mi 500+ co miesiąc i 12zł/h.Tusk w swej łaskawości pozwolił ci pracować do 67 roku życia za 1850.Widzisz różnicę ?

No i jesteś podobny do swoich idoli, dla kasy i władzy są w stanie diabłu dusze sprzedać. Były ideały, hasła w obronie życia, niezłomna postawa i co, i strach przed odsunięciem od władzy,  kasy sprawił że już nie trzeba bronić życia od  poczecia. Kaska i władza jest wazniejsza. Taki sam jesteś 500 + dostajesz i będziesz każdą rekę całował która ci to daje bez względu na to co wcześniej robiła. Szkoda słów

#48 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 29779 postów

Napisano 06 październik 2016 - 19:24:13

Wiem.Wiem wy w kodzie macie zasady

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 19:37:11

Wiem.Wiem wy w kodzie macie zasady

Wiem, Kod jest mało dla ciebie atrakcyjny bo nie rozdaje na razie pieniędzy. Ale może zaczną, tak że  nie mów nie bo może będą dawać jeszcze więcej kaski. Hehehe

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 22:54:17

Kaczyński ci dał?
To ciekawe, bo na leczenie mamusi pozyczal, a tobie dał. Ze swoich ci dał?
Nie osmieszaj się.
Przyznaj, że zrobił was w ciula. Was, ślepych popieraczy. To głupie uczucie musi być, jak się wyjdzie na takiego ciula

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 04:30:19

Kaczyński ci dał?
Nie osmieszaj się.
Przyznaj, że zrobił was w ciula. Was, ślepych popieraczy. To głupie uczucie musi być, jak się wyjdzie na takiego ciula

a co ten ułomek handlujący gaciami może mieć we łbie?

wziąść 500+, nawalić się dyktą i tyle!

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 05:58:34

To my płacimy na ciebie i twoje bachory nie pokurcz.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 07:11:45

PiSlamska ciemnota boi się nawet bajek o Harrym Potterze czy Haloweenowen-owej dziecinady - tak to już jest, że w osobnikach ograniczonych wszystko co niezrozumiałe budzie strach i agresję :)

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 08:27:19

co, pisowskie hejterki?
Żoliborski karzeł was wyruchał i dla obrony pisowskich koryt oraz ze strachu zaglosował przeciwko własnej posranej ustawie.
No i wyszliscie na chuii.
Buhahaha

napisz coś jeszcze o hejtowaniu ^^

#55 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 29779 postów

Napisano 07 październik 2016 - 09:32:43

Kaczyński ci dał?
Nie osmieszaj się.

Uczucie wyborcom PO świetnie znane...

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 09:38:43

...uj mnie obchdzi PO,mowa o tobie i karle.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 12:47:39

Mam w dudzie PO.

Mowa jest o Pisie, więc nie graj w pisowskiego pomidora, pisowski hejterze.

Powiedz, jak się czujesz, kiedy żoliborski gnom wystawił cię do wiatru i zrobił z ciebie wała?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 13:18:34

A umiałbyś napisać coś od siebie, czy tylko stać cie na cytowanie WP (stare to i na nikim nie robi już wrażenia), nie-pisowski hejterze?

Mam w dudzie PO.

A kogo nie masz w dudzie?

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 13:20:49

Mam w dudzie PO.

Powiedz, jak się czujesz, kiedy żoliborski gnom wystawił cię do wiatru i zrobił z ciebie wała?

Pusty wewnętrznie prostaku, nie musisz wszystkich epatować swoją tępotą umysłową, pospolitym chamstwem i tym gdzie co masz, bo tam też mają ciebie trollu. ;)  

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 13:29:16

Taki sam jesteś 500 + dostajesz i będziesz każdą rekę całował która ci to daje bez względu na to co wcześniej robiła. Szkoda słów

Napisz, że ty jesteś inny, tak żeby pokazać ludziom, że ideały są jeszcze na świecie i pochylają się nad maluczkimi, na forum ED ^^

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pis, marsz, aborcja, strajk, kobieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych