Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czas w Tczowie

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 23:16:14

Hej. Przyjezdzam do cioci do Tczowa na ferie w lutym. Jakie polecacie miejsca do spedzenia milo tego czasu, jakie miejsca godne polecenia?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 23:17:39

Czy są ogólnie jakieś atrakcje?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 23:39:08

Na Podzakrzówku gwiazda z bajerenu ma występować. A później będzie popis na szmacie, będzie czyścił kible.

#4 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 23:49:38

Jedyna atrakcja to worki pakować zasrana mąką

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 23:59:47

Na Podzakrzówku gwiazda z bajerenu ma występować. A później będzie popis na szmacie, będzie czyścił kible.

LEWY TO KRÓL STRZELCÓW!!!

#6 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 00:11:00

Nie możesz żyć bez tego lewego chyba dobrze ci dołożył bo na każdym wątku o nim piszesz daj sobie chłopie spokój bo tylko ci pisanie zostało i osmieszasz całą gminę A to co piszesz to każdy ma mocno w du***

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 00:25:20

Nie możesz żyć bez tego lewego chyba dobrze ci dołożył bo na każdym wątku o nim piszesz daj sobie chłopie spokój bo tylko ci pisanie zostało i osmieszasz całą gminę A to co piszesz to każdy ma mocno w du***

Weź już się sam nie ośmieszaj lewy. Przecież każdy wie że to ty żyć bez forum nie możesz. Zakładasz ciągle nowe tematy i piszesz pier***y. Taki już twój styl. Było tak kiedyś i teraz też myślisz że ktoś to czyta. Może i czyta ale śmieje się napewno z ciebie. Nie pokazuj się lepiej u nas. Wstyd cię znac.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 00:25:34

Weź już się sam nie ośmieszaj lewy. Przecież każdy wie że to ty żyć bez forum nie możesz. Zakładasz ciągle nowe tematy i piszesz pier***y. Taki już twój styl. Było tak kiedyś i teraz też myślisz że ktoś to czyta. Może i czyta ale śmieje się napewno z ciebie. Nie pokazuj się lepiej u nas. Wstyd cię znac.

#9 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 00:30:57

Człowieku bardzo się mylisz nie osmieszaj się daj temu człowiekowi spokój

#10 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 00:54:39

do kogo ta mowa jedz na Podzakrzówek, bo saper się myli tylko raz a gówna ze ścian ja nie bydy sprzątał, a wyjebneły jak choina, a mowil nie jydz tyle.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 01:02:43

Ja jestem z innej gminy woec może nie powinienem tu pisac ale ten temat jest swietny i w ogóle ta walka Lewego(chociaż nie wiem kto to) z jego przeciwnikami jest czyms niesamowitym. Swoją droga to bez kitu gość musi coś miec z głowa. Pozdro z Kazanowa

#12 ~TC~

~TC~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 01:20:45

No wstyd się przyznać musimy go eksmitować chyba na widłach

#13 ~LewyKROLtczowa~

~LewyKROLtczowa~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 01:21:54

ODWAL SIĘ OD LEWEGO BO PO MILICJE ZADZWONIĘ GALGANIE JEDYN

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 06:25:17

Ale mi nie chodzi o lewego nawet nie wiem kto to i pytam sie normalnie gdzie mozna tu spędzić ferie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych