Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czarzasty marzy o SLD jako przewodniej sile narodu!

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 18:33:51

Tak właśnie chcą od nowa panoszyć się komuniści, czas wielki aby po wyborach uchwalić ustawę DEKOMUNIZACYJNĄ ,koniec z tymi układami z magdalenki !!!!!!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 18:40:23

Słuchałem Czarzastego !!! Tyle słów POdłych i nienawiści dawno nie słyszałem od Stanu Wojennego .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 18:52:20

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po takim poście jaki mieli od 2007 roku i  prezencie od Schetyny, kiedy wepchali się do PE, zamarzyły im się dawne czasy. Narobiła nam smrodu Platforma, oj narobiła, tylko siąść i płakać. :(  :o 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 19:07:18

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po takim poście jaki mieli od 2007 roku i  prezencie od Schetyny, kiedy wepchali się do PE, zamarzyły im się dawne czasy. Narobiła nam smrodu Platforma, oj narobiła, tylko siąść i płakać. :(  :o 

To prawda.. Powinien PiS/Prezydent ujawnić anex 13, oj powinien, poznalibyśmy kto jest kto.... Dekomunizacja też była potrzebna nie tylko emeryturki. Polska powinna stać się wreszcie krajem gdzie podli politycy i politycy łamiący prawo i zasady powinni być karani bez pardonu. Najwyższy czas zacząć to stosować aby innym na przyszłość nie przychodziła ochota do łamania konstytucji i prawa. Jestem pewien że Lewica nie zawahałaby się przed niczym. PO już udowodniło swoje przywiązanie do narodu strzelając w 2015 roku do górników JSP.

#5 ~Szczawojad~

~Szczawojad~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 19:09:22

SLD to sojusz dobrze ustawionych ludzi, można zobaczyć to choćby w Kielcach ! A CO TO MA WSPÓLNEGO Z LEWICĄ ?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 19:22:42

SLD to sojusz dobrze ustawionych ludzi, można zobaczyć to choćby w Kielcach ! A CO TO MA WSPÓLNEGO Z LEWICĄ ?

Z tego wynika, że ma. Podłapali do towarzystwa odmieńców i pomarańczowych i już mają w  sondażach dwucyfrowe poparcie. Wyjście jest jedno!. Maksymalne poparcie PiS, który się nie daje zeszmacić.

#7 ~Ksiondz~

~Ksiondz~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 20:01:07

Już wolę "komunistów" z Czarzastym na czele niż obecnych bolszewików pod wodzą demona Kaczyńskiego Jarosława!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 20:39:22

Już wolę "komunistów" z Czarzastym na czele niż obecnych bolszewików pod wodzą demona Kaczyńskiego Jarosława!

czyli emeryturka.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 20:40:08

Dlaczego komunistów piszesz w cudzysłowie parchu bolszewicki?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 21:29:42

W Studiu Polska TVP Info bierze udział jeden z orłów Czarzastego o nazwisku Szejna. Denerwujący typ lewicowego cwaniaka, mędrkującego w swoim bezczelnym zachowaniu. Ludzie, litości nie dopuście do reaktywacji tej postkomuszej formacji!.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 21:45:42

W Studiu Polska TVP Info bierze udział jeden z orłów Czarzastego o nazwisku Szejna. Denerwujący typ lewicowego cwaniaka, mędrkującego w swoim bezczelnym zachowaniu. Ludzie, litości nie dopuście do reaktywacji tej postkomuszej formacji!.

Jak tak dalej pojdzie to pierwszymi, ktorzy pojda siedziec beda czlonkowie PiS. Komuchy po odzyskaniu władzy nie beda mieli skrupułów to pewne.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 07:49:36

Nie zagłosuje na lewice. Przecież komuniści gonili gejow, wiec zdradzili ideały proletariatu.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 07:58:28

Słuchałem Czarzastego !!! Tyle słów POdłych i nienawiści dawno nie słyszałem od Stanu Wojennego .

Lenin połączony z gejami to kuriozum takie jak za komuny:
"Członek wysunięty z ramienia na czoło"

#14 ~SLD=PiS - Rydzyk~

~SLD=PiS - Rydzyk~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 08:07:42

SLD czyli LEWICA to to samo co PiS oprócz kleru i Rydzyka.
Dlatego głosuje na LEWICĘ SLD bo chce 500+ ale nie chcę klerykizacji Polski.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 08:46:52

SLD czyli LEWICA to to samo co PiS oprócz kleru i Rydzyka.
Dlatego głosuje na LEWICĘ SLD bo chce 500+ ale nie chcę klerykizacji Polski.

I leki będą za 5 zł, a prąd będzie z gniazdka. Za duzo TVN i walenia konia pod schodami zjebie.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 10:25:54

Współczuje chorym.Myślę ze tzw.parady i inny bojówkarski terroryzm LGBT tworzą lewacy z SLD którzy to po prostu wykorzystują żeby rozwalić społeczeństwo.Pewnie wielu odmieńców woli cierpieć w ciszy. Żal mi was.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 14:23:04

Lewaki to są klasyczne homo sovieticus. Homo sovieticus to inaczej człowiek radziecki. Pod tym pojęciem kryje się osoba niewykształcona, mało inteligentna, ślepo wpatrzona w organizację partyjną której polecenia miała wykonywać bezwzględnie. W okresie rządów Lenina i Stalina to było ich celem - stworzenie człowieka który ślepo będzie wykonywał rozkazy, nie będzie potrafił sam logicznie myśleć, będzie wypełniał wszystkie założenia komunizmu. Mówi wam to coś? Ubywatele RP, KOD, Nowoczesna, PO - to właśnie ten gatunek.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 17:08:15

Lewica chce likwidacji IPN, tylko po to, by nie można było weryfikować ludzi służących ZSRR pod nazwą PZPR.

#19 ~lewicowiec~

~lewicowiec~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 20:31:10

Lewica chce likwidacji IPN, tylko po to, by nie można było weryfikować ludzi służących ZSRR pod nazwą PZPR.

Przecież to jest prehistoria,obecny 40-latek urodził się jak już nie istniał ZSRR ani partia  to kogo i jak długo ten IPN BĘDZIE WERYFIKOWAŁ? Chyba że wina przeszła na dzieci i wnuki 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 21:28:45

Przecież to jest prehistoria,obecny 40-latek urodził się jak już nie istniał ZSRR ani partia to kogo i jak długo ten IPN BĘDZIE WERYFIKOWAŁ? Chyba że wina przeszła na dzieci i wnuki

Przeszła

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych