Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

CYRK SAFARI

CYRK SAFARI SUPER PROGRAM

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 stanisław mastalski

stanisław mastalski

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 lipiec 2012 - 21:19:39

WITAM SERDECZNIE
WSZYSTKIM POLECAM CYRK SAFARI
W UBIEGŁYM TYGODNIU BYŁEM W CYRKU SAFARI W MOJEJ OKOLICY REWELACYJNY PROGRAM Z UDZIAŁEM WSPANIAŁYCH ARTYSTÓW ORAZ BARDZO DUŻO ZWIERZĄT WIELBŁĄDY ,KONIE,ALPAKI,LAMY,KUCE,OSIOŁKI,KOZY I PIESKI -- SUPER WYSTĘPY BYŁA ORKIESTRA CYRKOWA CO W TYCH CZASACH RZADKO SIĘ ZDARZA
ARTYŚCI WSPANIALI, OBSŁUGA MIŁA I PRZYJEMNA..

PS
POLECAM WSZYSTKIM. BILETY WCALE NIE DROGIE
Z POZDOWIENIAMI DLA CYRKU SAFARI

STANISŁAW

#2 Astra

Astra

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 874 postów

Napisano 09 lipiec 2012 - 21:09:02

Tekst pana M , jako żywo przypomina odpowiedź pana dyrektora cyrku , której udzielił po krytycznym wpisie internautki, na jednym z for. Też była napisana z błędami. Widzi mi się, że to napisał ten sam gość, bo liczy na większą ilość widzów, a tym samym większe wpływy.

#3 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2012 - 22:09:44

Ją dawno nie byłem w cyrku i może miałem wygórowane oczekiwania ale : na bilecie było napisane 30zwierząt czy nawet ponad a tymczasem były konie sztuk ok.6 dwa wielbłądy jeden pies dwie lamy i 3osły. Konie występowały kilka krotnie więc może to o to chodziło taki chwyt reklamowy. Przedstawienie 2godzinne z przerwą 20minutową . W trakcie której prowadzący zaprosił wszystkich chętnych do przejażdżki na koniu i wielbłądzie tłumy się rzuciły a tu się okazuje usługa płatna czego pan zapomniał dodać no ale kto to dziecku wytłumaczy i spróbuje wrócić z kolejki. klaun słaby miał zabawić dzieci a on0bawił dorosłych. Ale jak na wstępie napisałem dawno nie byłem i może w innych cyrkach też tak to wygląda .

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 04:05:34

Bardzo polecam cyrk safari bo bylam ostatnio I swietnie sie bawialam. Program rewelacyjny, artysci an wysokim poziomie, mila atmosfera!

#5 ~partyzant3333~

~partyzant3333~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 18:38:07

Dzień dobry właśnie wruciłem z moim dzieckiem z przctawienia w cyrku Safari które odbyło się w Zamościu . moim skromnym zdaniem program cyrku Safari nie ma się nijak do tego co reklamują na swoich plakatach i na kuponach promocyjnych , Zwierzęta to w głównej mierze występ kilku kuców koni ,wielbłądów oraz jednej alpaki która pojawiła się na scenie na 2 minuty. jedna i ta sama osoba wysępowała kilku krotnie wrużnych numerach . Ogulne wrarzenie słabo na tle innych cyrków . ale ? ostatnie słowo nalerzy do mojego diecka któtre z cyrku po przctawieniu wyszło z uśmiechem od ucha do ucha bo chyba oto wtym chodzi prawda .

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 23:10:54

Kupony są tylko dla zachęty, że tyle zwierząt, a w rzeczywistości nie ma kóz, nie ma kangurów, piesków..., nie ma orkiestry, tylko Dj, żałosny pan Czesio, żarty dla dorosłych niesmaczne, niezrozumiałe dla dzieci...zniżka z kuponem na bilet 5 zł a przejażdżka wielbłądem 10 zł, kilka sekund, więc i tak kasa jest, bo dla dzieci to atrakcja, i trudno im odmówić.

#7 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2013 - 21:05:08

Miałam dzisiaj przyjemność byc w cyrku Safari. Program nudny dziecko ledwo jedną część wytrzymało w drugiej wogóle nie oglądał tylko nudzil do domu. Zwierzęta o których mowa chyba nie dojechały były tylko konie i wielbłądy beznadziejny klaun, sklepik w którym można stracić calą wypłatę na kilka rzeczy , jakieś świecidełka baloniki jak na odpuście. Muzyka na żywo tzn facet brzdękoli coś trzy po trzy ,ławki rozwalające się. Jedynie co to pokaz akrobacji , który mógł zainteresować. Moim zdaniem na takie reklamy jak były to strata pieniedzy. Miało byc szoł a było... lepiej nie mówic.

#8 ~niko~

~niko~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 21:17:15

byłem dzisiaj  - zbyt wysoka cena za bilety jak na takie przedstawianie. bardzo bardzo słabo .  nie polecam tego cyrku

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 20:42:36

1. Byłam i nie polecam, wielka porażka. To co na kuponie napisane mija się z tym co w rzeczywistości, chyba że psy i inne zwierzęta złożyły wypowiedzenie bo niestety ale nie było ich. A Pan Czesio to potrafi jedynie zrobić pośmiewisko ale z osoby na widowni. Szkoda pieniędzy na taką tandetę. Za 30zł (od dorosłego z kuponem) i 15zł (od dziecka z kuponem) można coś o wiele fajniejszego zorganizować.

#10 ~JS Skarżysko~

~JS Skarżysko~
  • Goście

Napisano 27 październik 2013 - 20:13:03

ŻENADA NIE CYRK STANOWCZO ODRADZAM !!!

DRAMAT!!!

#11 ~MagMa~

~MagMa~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 23:59:26

Cyrk Safari, to jedna wielka porażka. Wspanialy program 2013 obejmował:

- na początek występ "SpiderMana", który przez niecałą minutę chodził po arenie i w zasadzie to nic nie robił. A z nim Kot i Królik, które chociaż zeszły do dzieci i się z nimi witały

- później osiołki, zebra i kucyki, które w kilka sekund okrążyły arenę i myk za kurtynę

-  pokaz gimnastyczki Leny z hula-hop (każdy jej występ oceniam na 5+, bo dziewczyna ma talent)

- wielki mistrz "Galaxy" prosto z Francji i obracanie sześcianem (ocena 3)

- znowu przemarsz koników, kucyków, wielbłądów

- 20 minut przerwy i zaproszenie chętnych na przejażdżkę na zwierzętach (5 zł kucyk, 10zł wielbłąd) przez 15-20 sekund. A do tego Panowie z obsługi z minami rodem z Zakładu Pogrzebowego (bez urazy dla pracowników takowych Zakładów;) )

- gimnastyczka Lena na szarfach pod sufitem

- znowu wielki "Galaxy" (ale tym razem już jako Leszek Kaczmarczyk- więc chyba nie bardzo z Francji;) ) i sztuczki z trzymaniem kieliszków na nożu w zębach (ocena 4)

- gimnastyczka Lena w siatce pod sufitem

No i z wielkim żalem stwierdzam, że Klaun- Czesio, to kompletna klapa. Ani jednej sztuczki czy naprawdę śmiesznej (dla dzieci) sytuacji, tylko żarty, które nie są na miejscu przy tak "młodej" widowni;(

Ogólnie, odniosłam wrażenie, że zwierzęta nie do końca robiły to co było zaplanowane, a Panowie, którzy z nimi występowali byli zażenowani, gdy co rusz, któryś konik zmykał w drugą stronę, zamiast się pięknie ukłonić, jak Pan z batem kazał.

No i niestety bardzo duży minus dla całej obsługi cyrku za ich grobowe miny i widoczne znudzenie. Od kasy, przez 2 godziny występu i do wyjścia z cyrku, nie zobaczyłam żadnego uśmiechu na twarzy. Taki zawód wiąże się z ciągłym kontaktem z ludźmi, a przede wszystkim z dziećmi, więc uśmiech jest jak najbardziej wskazany.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 19:44:17

słowo cyrk pasuje idealnie do tego widowiska - szkoda czasu

#13 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 17:47:53

Jak można wykorzystywać zwierzęta w cyrku, tyle się o tym mówi, a tu takie zacofanie. Głośno było ostatnio o włoskim cyrku Medrano, do takiego stanu doprowadzili konie, że miały stawy powykręcane od robienia ciągle tych samych sztuczek i chcieli je w Polsce do rzeźni sprzedać, ale pomogła im fundacja Centaurus, sprawę nagłośniono w tvp, uzbierano pieniadze i konie wykupili. Niestety niedawno jeden z koni zdechl z powodu rozleglej nieleczonej astmy. Do takiego stanu zwierzat doprowadzaja cyrki. W ten weekend ten cyrk ma byc w Opolu, namawiam was do bojkotu kazdego cyrku, ktory wykorzystuje do pokazow zwierzeta.

#14 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 06 maj 2016 - 22:44:17

Byliśmy dziś. Występ - nieporozumienie! Zmarnowane pieniądze. Zaczęli z 15 min opóźnieniem, po 35minutach byle jakich występów przerwa, ktora miała trwać 10 min trwała pół godziny. Dzieciaki znudzone, wata cukrowa 7zł. Międzynarodowe gwiazdy to dwie Rosjanki pod 40. Akrobacje na poziomie przedszkola. Nie polecam. Byliśmy na cyrku Korona i przyznam, że różnica kolosalna.

#15 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 19:02:33

Wlasnie wrocilem z cyrku safari ktory odbyl sie w Suchej Beskidzkiej.Napisane bylo ze namiot ocieplany a jedyna dmuchawe wielkosci farelki puszczano jak wychodzily zwierzeta tak zmarzlem z dziecmi ze do teraz nog nie czujemy a jezeli chodzi o wystepy to na 10scen moze dwie nadaja sie do oklaskow reszta totalna zenada zwierzat malo a klauni ktorzy maja rozbawic cala sale jak to bywa w cyrku chyba pomylili zawod totalna porazka mam nadzieje ze przeczyta to Pan Wlasciciel.Rok temu w Budzowie bylem w cyrku duzo mniejszy ale klauni tak rozbawili sale ze dzieci do dzisiaj wspominaja i cyrkowcy niebo ziemia z dzisiejszymi wystepami.Dziekuje

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 19:21:57

My mieszkańcy gminy brody mamy wielkie szczęście i nie musimy do żadnego cyrku ani jeździć ani chodzić bo cyrk mamy u siebie i to jaki!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 22:05:45

W kasie Cyrku Safari jakaś wyrozumiała Pani pozwoliła wejść za darmo 3-letniemu bratankowi choremu na nieuleczalny nowotwór mózgu, po czym jakiś chamski pan sprawdzający bilety przed samym wejściem do namiotu oskarżył nas o "kombinowanie" żeby dziecko weszło za darmo-LUDZIE LITOŚCI!!!!!!! kto normalny wymyśliłby swojemu dziecku taką chorobę z powodu głupich 20zł- GRATULUJE takiego pracownika. Dziecko oczywiście nie obejrzało całego występu, bo choroba strasznie go męczy (nie wiadomo ile życia mu zostało) i musieliśmy szybciej wyjść. Tacy ludzie jak ten pan z pewnością chętnych do obejrzenia cyrku nie przyciągają. Ja przynajmniej nie polecam.

#18 ~Każ Al~

~Każ Al~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 07:43:16

Alaski i osiołkiem potrafią tylko srać i siać na arenie to nie cyrk tylko jakiś bur*El!

#19 ~Każ Al~

~Każ Al~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 07:44:49

Alpaki i osiołkiem potrafią tylko srać i siać na arenie to nie cyrk tylko jakiś bur*El!

#20 ~Elwis kuter~

~Elwis kuter~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 07:56:33

Prowadzący: jeden wielki ham
Śmieję się na arenie i zachowuje się jak małpa wypuszczony z zoo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych