Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ćwiczenia na płaski brzuch

ćwiczenia trening sport fitness

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 karolkka

karolkka

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 10:44:04

Każde ćwiczenia warto wspomóc suplementem diety jeśli chce się uzyskać efekt nieco szybciej i trwalej. Polecam naturalne suplementy diety takie jak spalanie czy ekstra spalanie dla ambitniejszych ;-)

#22 ~Eva~

~Eva~
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 08:32:25

Mi pomogło skakanie na skakance na płaski brzuch. Oprócz tego zmieniłam dietę i wspomogłam się be slim 3.

#23 ~AgaM~

~AgaM~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2015 - 23:31:50

Nigdy nie brałam takich tabletek, więc nie bardzo sie orientuję. Ćwiczę teraz 6 weidera, ale żeby było widać wyrzeźbiony brzuszek, potrzebuję zrzucić jakieś 5 kg. Pomogłoby mi te be slim 3?

#24 Monika12

Monika12

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 styczeń 2016 - 10:26:49

MOja dziewczyna ćwiczy z CHodakowską, podobno niektore ćwiczenia na brzuch są naprawde skuteczne

prawda to :) skuteczne na maksa...:)

#25 młodagniewna

młodagniewna

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 96 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 08:43:40

ćwiczenia z Mel B to jest niezły wycisk :) ćwiczyłam z nią kiedyś i na początku myślałam że wyzionę ducha :P

#26 biały_kot

biały_kot

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 luty 2016 - 22:13:54

też ostatnio próbuje ostro ćwiczyć z Mel B, wykańczające powiem wam, mam nadzieję, że będą chociaż efekty;)

#27 taudyk

taudyk

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 15:02:34

Dobre będą wszelkie ćwiczenia na skośne mięśnie brzucha, robione na boku, deski nieruchome i ruchome, pompki, ruchome mostki, wszelkie rodzaje brzuszków i rowerków.

Można skorzystać z takich ikonografii, jakie postuje u siebie Chodakowska na fejsie - moja dziewczyna z nich korzysta i stosuje się do zaleceń przy ich wykonywaniu i mówi, że różnica jest diametralna.

#28 natkaq

natkaq

Znajomy

• PipPip
  • 36 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 08:31:06

Tak ćwiczenia z mel b to bardzo dobry wybór. Mój mąz też z nią ćwiczył i jeszcze brał therm line man , teraz ma bardzo fajny zarys 6ścio paka, widzę że jest pewniejszy siebie i ciągle mnie pyta czy mi się teraz bardziej podoba

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ćwiczenia, trening, sport, fitness

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych