Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

coś więcej o nożowniku z Buska?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 21:51:14

jak tam było?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 21:56:30

organizował Jakiemu spotkanie?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 23:28:33

Co to się wyprawia nawet w biały dzień człowiek nie czuje się bezpieczny.Co dopiero w nocy spacerować.

#4 ~Edek~

~Edek~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 03:52:48

O nożowniku nic, ale o tych ludziach stojących z boku że są tchórzami i przez ich obojętność być może człowiek nie stracił życia

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 08:29:11

Co to się wyprawia nawet w biały dzień człowiek nie czuje się bezpieczny.Co dopiero w nocy spacerować.

Jestem z lubelskiego a mieszkam w kieleckim.Swego czasu pomagali mi ludzie z kieleckiego i potrzebny był im nóż.Aja do nich. Skąd pochodzisz że wołasz na mnie noża. Tak ja mam ale on służy do innych celów Miał chyba rację.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 10:49:59

Pewnie wyznawali zasadę my z PIS my mamy rację my rządzimy nikt nam nie podskoczy. A przecież w tej sytuacji policjant ewidentnie miał prawo użyć broni. ...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 11:01:56

Pewnie wyznawali zasadę my z PIS my mamy rację my rządzimy nikt nam nie podskoczy. A przecież w tej sytuacji policjant ewidentnie miał prawo użyć broni. ...

Jakby użył broni to policjany miałby już ciepło, pewnie zostałby mianowany zakamuflowanym ubekiem w służbach policyjnych

#8 ~Nikt~

~Nikt~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 20:13:29

To schowaj się w piwnicy razem ze swoim strachem i tam siedź do końca swojego strachliwego życia.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 11:20:40

szczęście ze zrobił sobie zdjęcie z Jakim jak by to był ta ktoś z opozycji to już miałby ciepło taki kraj

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 21:57:33

Z krótkiego filmu wysoki, że szczęście , że ten człowiek miał nóż bo policjant by go udusił!!???????!!!!!!!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 22:01:29

Z krótkiego filmu wynika, że szczęście , że ten człowiek miał nóż bo policjant by go udusił!!???????!!!!!!!!

Zam metody policji .... przyjechali w pięciu , w protokołu dwóch , alkomat zepsuty, była żona z nogami w 90 stopni, ja pijany!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 22:31:55

o co caman w tym temacie Antek?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych