Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Coś o gender.

180 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 11:23:00

Ze wszystkich systemów jakie ludzie wymyślili, ze wszystkich ustrojów społecznych, lewactwo jest najgłupsze, bo dąży do samo destrukcji i nawet tego nie widzi. Lewactwo dokonało absurdalnego odwrócenia pojęć.

Przymusowe zapędzenie kobiet do korpo nazwali wyzwoleniem, rozbicie tradycyjnej rodziny nazwali wolnością, związek dwóch pedziów nazwali małżeństwem, zabicie dziecka w brzuchu nazwali prawem do własnego ciała, ściągniecie do Europy islamskich terrorystów nazwali pomocą humanitarna, przymykanie oczu na islamskie gwa/lty nazwali ubogaceniem kulturowym, molestowane Europejski nazwali nietolerancyjnymi ksenofobkami, synów i mężów stających w obronie swych zon, matek, córek i sióstr nazwali faszystami, islamska pedofilie nazwali praktykami koranicznymi, natomiast białych rodziców którzy sprzeciwiają sie posyłaniu dzieci na zboczone lekcje gender nazwali zacofańcami i odbierają im dzieci. Ech, długo by wymieniać przykłady lewackiej głupoty wspieranej przez polityków PO...

tak, przymusowo kobiety zapędzają do korpo, a póxniej ich tam zakuwają w łancuchy, natomiast przymusiwe rodzenie niechcianych dzieci przez kobiety to ich przeznaczenie i łaska opatrznosci. Wypier***aj do talibanu islamskiego ćwoku pislamski

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 11:37:23

tak, przymusowo kobiety zapędzają do korpo, a póxniej ich tam zakuwają w łancuchy, natomiast przymusiwe rodzenie niechcianych dzieci przez kobiety to ich przeznaczenie i łaska opatrznosci. Wypier***aj do talibanu islamskiego ćwoku pislamski

. Idź pooglądać bajki dla dzieci, bo niewiele rozumiesz z tego co się dzieje na świecie, MISIU. :)

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 11:43:56

. Idź pooglądać bajki dla dzieci, bo niewiele rozumiesz z tego co się dzieje na świecie, MISIU. :)

pislamska hołota wie najlepiej wodzona  kiełbasą zaweieszoną na sznurku przed nosem pod postacią 500 złotych

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 11:50:38

Uważaj, bo ci żyłka pęknie. 

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 11:58:31

Uważaj, bo ci żyłka pęknie. 

największą tragedią dla takich gołodupców jak ty, to jest nie jest wojna, jakiś kataklizm, banktuctwo panstwa ale to że zasiłek odbiorą

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 14:19:56

Pisz po polsku.

#47 ~Qoreus~

~Qoreus~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 15:05:53

Pisz po polsku.

Wyyebac ci szmato w yapę?? Won kałojadzie

#48 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 27396 postów

Napisano 18 listopad 2018 - 15:16:05

Nie rozumiem po co bic pianę na trzy strony forum.Ten pan syntetycznie wszystko wyjaśniłDsE5-S7XgAI2Mp9.jpg

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 15:23:48

slawo, dnia 30 Gru 2015 - 1:19 PM, napisał:
Aaaa .Zapomniałem o postanowieniu noworocznym.Zaczynam biegać.Więc forma pewnie wróci.Dostałem zaproszenie na siłownie z basenem,sauną pełen pakiecik.Już wdrożyłem dietę.
Jak by były wątpliwości to chętnie na jakąś ustawkę się umówię coby z formy nie wypaść.Pisze się który

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 15:26:23

Wyyebac ci szmato w yapę?? Won kałojadzie

Z domu to wyniosłeś? Tak rodzice wołali do ciebie? 

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 15:52:25

Homofobia to niepodważalny dowód na to iż delikwent nią dotknięty nie podlega wpływom środowiska jak to całe stado bezwolnych baranów wierzących święcie w każdą nową oficjalną bzdurę co mogłoby świadczyć że ma nie tylko silny charakter ale także i to że z samodzielnym logicznym rozumowaniem oraz z poczuciem dobrego smaku nie ma najmniejszych problemów.
Podsumowując homofob to człowiek prawdopodobnie wartościowy i przynajmniej niegłupi.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 16:09:18

Homofobia to niepodważalny dowód na to iż delikwent nią dotknięty nie podlega wpływom środowiska jak to całe stado bezwolnych baranów wierzących święcie w każdą nową oficjalną bzdurę co mogłoby świadczyć że ma nie tylko silny charakter ale także i to że z samodzielnym logicznym rozumowaniem oraz z poczuciem dobrego smaku nie ma najmniejszych problemów.
Podsumowując homofob to człowiek prawdopodobnie wartościowy i przynajmniej niegłupi.

nie, to człowiek strachliwy który się boi nowosci, bał się elektrycznosci, wolał palić świeczką, gdy mechanziowano rolnictwo wola sierp, mówił że to dla leniwych ludzi  te metalowe maszyny, edukacja to wymysł mastowych, kanalizacja po co to, mam wychodek za stodołoą, prysznic gdzie ja się bedę mył pod sitkiem jak jakiś dziwoląg, mam balię z wodą, zamias skarpet wolał onuce itd. Dziś również boi się pomyśleć inaczej niż to czego go nauczono w kosciele że to sodoma i gomora i tak ma pozostać. 

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 16:10:37

Homofobia to niepodważalny dowód na to iż delikwent nią dotknięty nie podlega wpływom środowiska jak to całe stado bezwolnych baranów wierzących święcie w każdą nową oficjalną bzdurę co mogłoby świadczyć że ma nie tylko silny charakter ale także i to że z samodzielnym logicznym rozumowaniem oraz z poczuciem dobrego smaku nie ma najmniejszych problemów.Podsumowując homofob to człowiek prawdopodobnie wartościowy i przynajmniej niegłupi.

Jesteś wartosciowy i nieglupi, bo nienawidzisz homoseksualistów?

#54 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 27396 postów

Napisano 18 listopad 2018 - 16:20:54

nie, to człowiek strachliwy który się boi nowosci, bał się elektrycznosci, wolał palić świeczką, gdy mechanziowano rolnictwo wola sierp, mówił że to dla leniwych ludzi  te metalowe maszyny, edukacja to wymysł mastowych, kanalizacja po co to, mam wychodek za stodołoą, prysznic gdzie ja się bedę mył pod sitkiem jak jakiś dziwoląg, mam balię z wodą, zamias skarpet wolał onuce itd. Dziś również boi się pomyśleć inaczej niż to czego go nauczono w kosciele że to sodoma i gomora i tak ma pozostać. 

Jesteś idiotą tylko dni parzyste czy masz full opcję ?

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 16:23:44

Nie porównuj elektryczności z wsadzaniem członka w odbyt... co jest nienaturalne. Chociaż dla ciebie to pewnie to samo uczucie :lol:

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 16:25:34

Jesteś wartosciowy i nieglupi, bo nienawidzisz homoseksualistów?

Patrze realnie, a do nienawiści mi daleko :D. Chociaż parady nierówności dewiantów budzą obrzydzenie.

#57 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 27396 postów

Napisano 18 listopad 2018 - 16:26:37

Nie porównuj elektryczności z wsadzaniem członka w odbyt... co jest nienaturalne. Chociaż dla ciebie to pewnie to samo uczucie :lol:

To jakis zjeb co ze wsi spier***ił bo go ojciec do roboty gonił.Taki Januszek co to za szybko awansu społecznego doczekał

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 16:36:06

a twoja żona inaczej mówi, że jej się to podoba

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 16:37:24

a twoja żona inaczej mówi, że jej się to podoba

A Ty mówisz że Cię boli

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 16:37:31

Patrze realnie, a do nienawiści mi daleko :D. Chociaż parady nierówności dewiantów budzą obrzydzenie.

Parady nienawiści, kult siły i przemocy adoracja własnego plemienia budzi w tobie za to podziw. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych