Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cofnięcie zezwolenia na kursowanie busów lini Szczucin Kraków

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~LILA~

~LILA~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 13:03:54

Witam. Jestem mieszkanką gminy Nowy Korczyn, nie posiadająca samochodu a tym samym calkowicie uzależnioną od komunikacji publicznej. Dziś odkryłam, że popularna w naszej gminie firma Markpol trasa Szczucin Kraków została zlikwidowana z powodu braku zezwolenia ze strony Starosty buskiego. Ucierpią na tym zarówno mieszkańcy naszej gminy dojeżdżajacy do pracy, goście nas odwiedzajacy oraz uczniowie i sudenci dojeżdżający zarówno do Szczucina jak i Krakowa. Na tej trasie nie jeździ żaden inny bus ani autobus. Czy Pan Starosta przygotował dla nas jakiś alternatywny środek transportu, cofajac zezwolenie dla Markpola?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 17:18:16

A Muszkieter ? :) :) :)

#3 ~LILA~

~LILA~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 16:37:04

Muszkieter jeździ z Buska. Ja piszę o trasie ze Szczucina przez Parchocin, Blotnowole, Brzostkow, Pawłów, Grotniki i dalej do Krakowa. Na tej trasie nie jeździ o ile mi wiadomo żaden inny bus. Z Korczyna są autobusy do Krakowa ale tak przeladowane że nie zabierają pasażerów. Jeśli nie masz samochodu to tylko liczysz na łaskę innych ludzi.

#4 ~Angry~

~Angry~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 18:06:20

Również jestem zainteresowana tym tematem.Korzystałam często z busa Markpol na trasie Kraków (gdzie mieszkam)a Oblekoniem gdzie mieszkają moi starzy rodzice.Czy osoba odpowiedzialna za zmianę trasy Markpola ma dla nas inne rozwiązanie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych