Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cocomo Club Go-Go :: zobacz komentowany artykuł

1411 odpowiedzi w tym temacie

#701 ~lolektomek~

~lolektomek~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 13:41:01

Bardzo fajny klub, byłem w 3 w Krynicy, Krakowie i w Sopocie, a wiem ze mają wiecej, ale najbardziej podobało mi się w Krynicy. Mają świetny klimat, za każdym razem dobrze się bawie. Nikt mnie nigdy nie oszukał, zawsze dbają o to żebym się dobrze czuł. Jak chciałem postawić coś dziewczyną to stawiałem jak nie to nikt mnie do tego nie zmuszał. Gorąco polecam

#702 ~kokolina~

~kokolina~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 13:54:35

Ja tam pracuję i jestem zadowolona :)

#703 remek

remek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 14 marzec 2014 - 14:10:44

W Cocomo, w Krynicy-Zdrój mam ulubioną tancerkę, nie będę mówił wprost jej imienia, moja skryta miłość;) dla której przyjeżdżam czasem i stawiam chętnie drineczka, a ona dla mnie pięknie tańczy, czy nie warto?! Warto, naprawdę warto czasem spełniać swoje fantazje;P Dla mnie Cocomo, to miejsce, gdzie można zapomnieć na chwilę o szarym, ciężkim, nudnym życiu.

#704 natalii

natalii

Bywalec

• PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 14 marzec 2014 - 14:20:28

Hej, czy jest tu ktoś kto jedzie na szkolenie? Ja jadę na kelnerkę, w czwartek do Krakowa, a po szkoleniu będę w Krynicy-Zdrój. Piszcie dziewczyny, czy naprawdę jest fajnie i czy kasa, naprawdę jest taka zajebista?!

#705 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2398 postów

Napisano 14 marzec 2014 - 15:44:55

A tak dobrze niby szło. Coccomo Kielce już nieczynne !!! Lokal do wynajęcia.

#706 natalii

natalii

Bywalec

• PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 14 marzec 2014 - 15:55:28

A nie wydaje Ci się że pozytywne komentarze mogą też pisać zadowoleni goście???? Skoro biuro pisze pozytywne to tenegatywne chyba zakompleksione dziewczęta, którym zwyczajnie nie powiodło się na rozmowie kwalifikacyjnej :P

Ja pozytywnie przeszłam rozmowę, więc na szkolenie jadę, sprawdzę się i wiem, że jak mi zależy to zawsze dobrnę do celu! A marzę teraz o tym by mieć kasę, pracę i satysfakcję, więc do boooju!

#707 natalii

natalii

Bywalec

• PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 14 marzec 2014 - 15:58:30

A tak dobrze niby szło. Coccomo Kielce już nieczynne !!! Lokal do wynajęcia.

Klubów jest już około 20stu, kolejne się otwierają! To nie jest jakiś tam mały klubik, tylko prestiżowa sieć klubów na poziomie, więc trzymajcie za mnie kciuki, ja rozpoczynam pracę w firmie Event!

#708 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 16:01:56

Ja pozytywnie przeszłam rozmowę, więc na szkolenie jadę, sprawdzę się i wiem, że jak mi zależy to zawsze dobrnę do celu! A marzę teraz o tym by mieć kasę, pracę i satysfakcję, więc do boooju!

a na kogo będziesz się szkoliła? Ja jadę na managerke do Krakowa 17.03

#709 ~aspar~

~aspar~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 18:39:40

duza czesc z tych wpisow sa charakterystyczne, jakby pisala je jedna osoba, zwlaszcza te ktore sa o relacjach z kierowniczka i ktore pisza ze pracuja "na klubie"... widac ze to osoba z branzy wypisuje

#710 ~lilka~

~lilka~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 11:06:46

A tak dobrze niby szło. Coccomo Kielce już nieczynne !!! Lokal do wynajęcia

hahahahahaha ale się uśmiałam, lokal nie czynny dobre sobie, gdzie ty taką in formację znalazłeś?????? klub ma się świetnie i ani myśli się zamykać, także muszę ci rozczarowć - Cocomo Kielce nadal działa i nic w tej kwestii się nie zmeni :D

#711 ~gabi84~

~gabi84~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 11:11:11

Czy byłem?Nie i nigdy nie będę!Od kilku dni media donosza całkiem ciekawe fakty,prokurator już sie tym zajął.W dzisiejszej prasie jest o facecie z Kielc,który twierdzi,że dosypano mu jakiegoś narkotyku,a po przebudzeniu znalazł faktury na ,bagatela,21 tysięcy!No niezle.Co wy tam serwujecie?Ale rekordzista twierdzi,ze z konta wyparowało mu 98 tysięcy!Dodam tylko,ze cytuje media,poszukajcie w prasie,necie i na forach.Ups,coś strasznie śmierdzi,a miało być tak miło.

i jest miło....facet z Kielc to zwyczjny kretyn niestety który popłynął na kupe szmalu a teraz się wybiela w mediach i na forach internetowych, gdybyś uważnie czytał artykuły to wiedziałbyś że prokurtura nie znajduje znamion przestępstwa  i postepowanie zostalo umorzone.

#712 natalii

natalii

Bywalec

• PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 17 marzec 2014 - 14:43:28

Ja będę się szkoliła na kelnerkę, zawsze chciałam być kelnerką, mam do tego smykałkę i dużo energii do wykorzystania;P A kiedy idę na jakąkolwiek rozmowę w sprawie kelnerki to słyszę wypowiedź, nie ma Pani doświadczenia! A tutaj wiem, że nie muszę go mieć, ważne bym była otwarta, pozytywna i bardzo komunikatywna, a szkolenie jest po to abym mogła się wszystkiego nauczyć. Pozatym ważne są umiejętnosci sprzedażowe, a tego uczyłam się w szkole. Za szkolenie dostaje już wynagrodzenie, a nieraz jest tak, że trzeba jeszcze sobie opłacisz szkolenie, nocleg, itd. Tutaj wszystko jest zapewnione. Napiszę Wam dziewczyny jak już będę po;P Mam nadzieję pozytywnym szkoleniu!!! Trzymajcie kciuki;) Ps. Na kierowniczkę, gratuluję, to jest moim marzeniem, może kiedyś!

#713 natalii

natalii

Bywalec

• PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 17 marzec 2014 - 14:47:35

i jest miło....facet z Kielc to zwyczjny kretyn niestety który popłynął na kupe szmalu a teraz się wybiela w mediach i na forach internetowych, gdybyś uważnie czytał artykuły to wiedziałbyś że prokurtura nie znajduje znamion przestępstwa  i postepowanie zostalo umorzone.

No właśnie ja też tak sobie pomyślałam, że każdy z tych facetów oczerniający firmę, wydałza dużo pieniędzy, rano awantura od narzeczonej;P więc w swojej obronie piszą, nagadują na firmę, nie myśląc o konsekwencjach! To tak samo jak kobieta wyda na buty 50zł, to dla męża jeszcze kwota do przeżycia, a jak wyda na buciki 5000zł, o jezu! wielka afera, jakby niewiadomo co zrobiła, a przecież to się często zdaża i jakoś nikt nie wypisuje o tym bredni na forach!

#714 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 15:06:33

Panie które tam pracują to gorsze są niż dziwki, bo myślą że nic złego nie robią dziwka chociaż wie że jest dziwką, a wy kim?

#715 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 15:07:07

Panie które tam pracują to gorsze są niż dziwki, bo myślą że nic złego nie robią dziwka chociaż wie że jest dziwką, a wy kim?

#716 ~Kaśka12~

~Kaśka12~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 15:56:12

Dziwki to pracują w agencjach towarzyskich. cocomo ma swój regulamin i każdy ma obowiązek go przestrzegać, sama pracuję to wiem!!! Po co piszesz jak nie wiesz i nie znasz zasad. Oczerniasz bezpodstawnie!!!
Zaloguj się

#717 ~zenobia~

~zenobia~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 10:09:12

masakra jak to czytam. Az mnie mdli od tych opini . Zastanawia mnie jedno , jak to mozliwe ze negatywy sa opisane dokladnie a pozytywy typu " zawsze chcialam byc kelnerka ( co jest bardzo ambitne :/ ) i jest super. Mam duzo kasy ah oh jest bosko , jeszcze napiszcie ze macie umowe o prace i wszystkie swiadczenia socljalne , dodatkowa opieke medyczna a wasze rodziny wiedza gdzie pracujecie i jeszcze sa z tego dumne. Co za zal. Gdyby tam bylo tak idealnie to by nie bylo tyle forum na ktorych wyciagane sa wszyskie brudy. Ale to moje zdanie. Ja wiem co tam jest jak to wyglada i moja noga juz tam nie stanie. A swoja droga teksty o tym ze sex  jest tam zabroniony to juz wogole zart. kazdy pracownik wie co tam sie dzieje i jakie wymagania ma głowna pani kierownik co do pracownic .

#718 ~ksiula33~

~ksiula33~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 11:49:03

masakra jak to czytam. Az mnie mdli od tych opini . Zastanawia mnie jedno , jak to mozliwe ze negatywy sa opisane dokladnie a pozytywy typu " zawsze chcialam byc kelnerka ( co jest bardzo ambitne :/ ) i jest super. Mam duzo kasy ah oh jest bosko , jeszcze napiszcie ze macie umowe o prace i wszystkie swiadczenia socljalne , dodatkowa opieke medyczna a wasze rodziny wiedza gdzie pracujecie i jeszcze sa z tego dumne. Co za zal. Gdyby tam bylo tak idealnie to by nie bylo tyle forum na ktorych wyciagane sa wszyskie brudy. Ale to moje zdanie. Ja wiem co tam jest jak to wyglada i moja noga juz tam nie stanie. A swoja droga teksty o tym ze sex  jest tam zabroniony to juz wogole zart. kazdy pracownik wie co tam sie dzieje i jakie wymagania ma głowna pani kierownik co do pracownic .

no tak, cóż mogłaby płodnego napisać pani o nicku zenobia..... skoro jesteś tak doinformowana co się tam dzieje to przestań być anonimowa i ujawnij się. oskarżać sprzed ekranu komputera to każdy potrafi. każda taka cwaniara twojego typu siedzi w domu i pluje jadem jak to źle jest w klbie bo ona to wszystko wie.......śmeszna jesteś i żałosna....

#719 natalii

natalii

Bywalec

• PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 18 marzec 2014 - 15:38:35

Gorsze są niż dziwki?! Bo pracują jako kelnerki?! Bo tańczą? Bo pracują jako barmanki, kierowniczki, bo rozdają ulotki?! Co Ty wogule piszesz? Nie jedna dziewczyna chciałaby pracować w firmie Event, ale brakuje jej nienagannej aparycji, albo jest zbyt mało komunikatywna, no tak a w agencji, wystarczy tylko jedno. To nie takie miejsce! Pomyślcie wreszcie co piszecie! Łatwo skrytykować kogoś nie mając nawet pojęcia jak kluby gogo funkcjonują, to ogromna firma, dająca świetne możliwości, być może firma kontrowersyjna jak widać, ale nie to miejsce! Co za kreatywność, dziwki, puste słowa, tak jak Ty!

#720 olim

olim

Znajomy

• PipPip
  • 30 postów

Napisano 18 marzec 2014 - 15:52:15

Heja! Ale głupoty piszecie! Byłam na szkoleniu, jestem już wyszkoloną kelnerką!;) Zaczęłam pracę w Krynicy, zarabiam, dwa tysiaczki praktycznie samej podstawy wyciągnę;) Szkolenie było zajebiste, nie tak jak piszą niektóre tępe strzałki;/ było suuuper, cudowne dziewczyny szkolące, fajne warunki, nie ma się czego bać, to tydzień faaajnego szkolenia, za które odrazu dostałam pieniążki. Teraz też, pracuje już i zarabiam, a praca, naprawdę, nie przemęczysz się. A jak ładnie pracujesz, to jeszcze można dostać podwyżkę;P Więc staram się, staram. Pracuję poprostu jako kelnerka, podaję drineczki do stolików przygotowane, przez nasze bombowe barmanki;) a goście naszego klubu, są pozytywnie nastawieni, kulturka. Nie bójcie się, nie siedźcie w domu! Tylko jeśli macie szanse i ktoś zaprosił Was na szkolenie wykorzystajcie to! Buźki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych