Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cocomo Club Go-Go :: zobacz komentowany artykuł

1540 odpowiedzi w tym temacie

#641 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 13:37:22

ja to nie wiem kto tu takie bzdury wypisuje. na kazdy temat znajdziecie w internnecie negatywme opinie . pracuje w tej firmie od nie dawna i sie zastanawiam o jakim klubie mowa bo napewno nie cocomo. skubanie klienta ? takie ceny ! ekskluzywna siec lokali a nie melina z piwem za 4 zlote. skoro kogos stac na przychodzenie do takiego klubu to trzeba sie liczyc z tym ze tam jest drogo .

#642 ~maja~

~maja~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 14:27:43

ja tez jestem mega zadowolona ze wspolpracy, zarabiam dobre pieniadze, jest mila atmosfera i nie musze sie o nic martwic :) przy okazji studiuje zaocznie i mam na to czas. :)

#643 nena

nena

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 04 marzec 2014 - 15:24:15

chce się przeprowadzić w góry, obojętnie jakie. Macie tam jakieś kluby w których mogłabym podjąć pracę?

Polecam Cocomo w Krynicy-Zdrój! Świetna atmosfera i kierowniczka! A kasa, naprawdę super i firma zapewnia zakwaterowanie, śliczne! A co najfajniejsze żyjesz, mieszkasz i pracujesz w miasteczku turystycznym;o) rewelacja! ja jestem mega zadowolona!

#644 nena

nena

Bywalec

• PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 04 marzec 2014 - 15:29:38

Polecam Cocomo w Krynicy-Zdrój! Świetna atmosfera i kierowniczka! A kasa, naprawdę super i firma zapewnia zakwaterowanie, śliczne! A co najfajniejsze żyjesz, mieszkasz i pracujesz w miasteczku turystycznym;o) rewelacja! ja jestem mega zadowolona!

ja to nie wiem kto tu takie bzdury wypisuje. na kazdy temat znajdziecie w internnecie negatywme opinie . pracuje w tej firmie od nie dawna i sie zastanawiam o jakim klubie mowa bo napewno nie cocomo. skubanie klienta ? takie ceny ! ekskluzywna siec lokali a nie melina z piwem za 4 zlote. skoro kogos stac na przychodzenie do takiego klubu to trzeba sie liczyc z tym ze tam jest drogo .

Dokładnie COCOMO! Niewiem kim jesteś, bo ja tutaj pracuję i co i zarabiam super kasę, więc na każdym kroku będę pisała i chwaliła tą firmę, bo ... nie jedna złodziejska firma poniżająca ludzi właśnie nie płacąc, powinna z COCOMO brać przykład. Wymagając zaangażowanej pracy, a zarazem dając naprawdę wysokie wynagrodzenia! Zapraszamy;o) My dziewczyny z Krynicy-Zdrój;o)

Użytkownik nena edytował ten post 04 marzec 2014 - 15:35:00

#645 ~elwira~

~elwira~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 09:09:28

W ogóle bardzo się dziwię, że krąży jakaś opinia, że pracownice są źle traktowane... Ja osobiście nie mam żadnych spin z dziewczynami ode mnie z pracy, jesteśmy zgrane i nawet sie lubimy :) wiadomo, że czasami są jakieś dni kiedy którejś coś nie podpasuje i chodzi naburmuszona ale zwykle takie sytuacje rozwiązuje się na bieżąco :)

tak jak napisała mika2606 barmanki nie mają kontaktu z klientem, od tego są kelnerki :) barmanki tylko robią drinki :)

#646 ~diva~

~diva~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 09:24:30

a ta Ruda pracująca w Poznaniu z krystalicznie białymi ząbkami i włosami spiętymi w koczek to co robi w V.I.P roomie? :D

Z całą pewnością tańczy :D . Nie wiem czy się orientujesz ale sex jest w klubie zabroniony, nie myl proszę go go z domem publicznym!

#647 ~derdanina~

~derdanina~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 12:22:40

Z całą pewnością tańczy :D . Nie wiem czy się orientujesz ale sex jest w klubie zabroniony, nie myl proszę go go z domem publicznym!

jakby to byla agencja to by nie wychodzili na powierzchnie. Ja bylam na takich ogledzinach klubu. zaprosila mnie panienka do biura na rozmowe, powiedziala co i jak. poszlysmy zobaczyc. szczeka mi opadla jak te dziewczyny tanczyly. i takie laseczki ze poczulam sie szarakiem. posiedzialysmy 3 godzinki bo chcialam jeszcze popatrzec. myslalam u nich o pracy za barem ale byl juz komplet

#648 ~linda~

~linda~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 13:42:04

pracuje w klubie cocomo, polecam wszystkimnki dobra atmosfera! dobre drinki, dobra atmosfera :)

#649 nena

nena

Bywalec

• PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 05 marzec 2014 - 14:54:41

szkolenie na kelnerkę trwa 2-3 tygodnie, to pewnie tez zalezy jak ci idzie, bo jak będzie wszystko ok, to skończysz wcześniej:D

Hej dziewczyny, teraz szkolenie trwa tylko tydzień i naprawdę na szkoleniu było suuuper! Trzeba się wykazać i tyle! A po szkoleniu, ja pracuje już jakiś czas i naprawdę jest super. Najlepsza kasa, a przy tym cała nasza załoga dziewczyn Krynickich, zawsze dwa dni w tygodniu wolnego. Przybywajcie, wiem że są jeszcze miejsca dla kelnerek;o)

#650 nena

nena

Bywalec

• PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 05 marzec 2014 - 15:01:21

Popieram :) Jest to ekskluzywny klub w którym można naprawdę dobrze zarobić :) Nigdy nawet nie pomyślałabym ,że mogę mieć taką pensję za miesiąc  :)

Wcześniej pracowałam w sklepie po 10-12 godzin za 1200 zł na rękę a teraz tyle mogę zarobić w jedną noc albo i dużo więcej :)  Panowie którzy przychodzą są kulturalni , najwięcej jest biznesmenów  z którymi można miło pogadać :)

Taką pensję ... ja mam zawsze od 2.500 - 3.500 tysiąca złotych. A pracuję 5 dni w tygodniu, w ładnej czarnej eleganckiej spódniczce, ładnej zawsze białej bluzeczce. Ładnie wymalowana, uczesana, nie jak w spożywczaku w fartuszku za pare groszy. Przynajmniej mogę coś sobie zawsze ładnego kupić, koleżanki nawet odkładają sobie kasę, ja za dużo wydaję;oP

#651 remek

remek

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 05 marzec 2014 - 15:41:33

Hej panowie, wybieramy się z kolegami do Krynicy-Zdrój, rozerwać się a konkretnie wieczorek kawalerski! Wydać trochę kasy i potańczyć, poznać ładne dziewczyny, piszcie, co wiecie! Czytałem i widziałem cudne fotki dzieczyn klub Cocomo, czy ktoś był?!

#652 studentłódź

studentłódź

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 05 marzec 2014 - 16:36:25

To najgorszy club w jakim byłem nie polecam nikomu dziewczyny dosypują do drinków tabletke gwałtu i wyłudzają kase proste jak zarobić dużo wstyd dla nich i właścicieli żal takich ludzi, Nigdy tam nie pójde jest wiele innych ciekawych miejsc, ciekawość jest jednak zła. Pozdrawiam i omijajcie ten club z daleka blee.

#653 maciekM

maciekM

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 05 marzec 2014 - 17:03:03

To najgorszy club w jakim byłem nie polecam nikomu dziewczyny dosypują do drinków tabletke gwałtu i wyłudzają kase proste jak zarobić dużo wstyd dla nich i właścicieli żal takich ludzi, Nigdy tam nie pójde jest wiele innych ciekawych miejsc, ciekawość jest jednak zła. Pozdrawiam i omijajcie ten club z daleka blee.

Gościu! Musiałeś ładnie popić i nieźle się potym męczyć skoro takie rzeczy piszesz;) Jestem stałym bywalcem klubu cocomo i zawsze byłem zadowolony. Mało! Zajebista atmosfera i cudne laski! Jak jesteś gość, to poprostu chętnie dziewczynom drinka postawisz, a nie narzekasz że ktoś coś od Ciebie wyłudza. Trzeba być twardym gościu, a nie płakać. Jak się pracuje to się zarabia i pieniążki trzeba czasem wydać na miłe towarzystwo, a ja polecam dziewczyny z Cocomo. Ps. Pozdrawiam dziewczyny z Krynicy!

#654 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 09:54:55

to zapraszamy,kaska jest dobra akurat na wakacje:D

Dokładnie ja pracuje cały czas na wakcje odłożyłam sobie taką kase że nie któych co pracują na umowe o pracę nie stać na takie wakacje! Polecam bardzo, fajna atmosfera pracy, dobre zarobki i ładne koleżanki:)

#655 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 10:14:21

Haha tabletka gwaltu? niby w jakim celu, ludzie to już nawet nie jest śmieszne, to jest żałosne. Naprawdę myslicie, że ktos uwierzy w takie bzdury?!

#656 studentłódź

studentłódź

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 06 marzec 2014 - 11:06:44

Wiesz jak się czuje po drinkach co tam podają stajesz się uległy tracisz świadomość jak masz kase to wydoją do zera. Pewnie jesteś od nich jakimś idiotą bez szkoły ja jestem studentem pł i wiem po jakie dawce alkochlu traci się świadomość. Dziewczyny nie pracujcie tam lepiej nie mieć tej kasy, żyć normalnie uczciwie zarobić ta kasa wam szczęścia nie da wręcz przeciwnie zrujnuje życie osobiste. Pozdrawiam club cocomo środkowym palcem.

#657 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 12:40:56

A może to przez kobiety a nie przez tablety czy inne cuda jesteś uległy. Niektórzy bywalcy to się rzucają na półnagie ciała jakby kobiety nie widzieli, portfele się otwieraja i leja się szampany. Jak sie ma słabą głowę albo wolę, to zostawia się półroczną pensję a później wybiela, no bo przecież jak branża niecodzienna to musi mieć coś na sumieniu właściciel czy pracownicy ale no przecież nigdy klient. Przecież klienci Cocomo to osoby o złotych sercach i naiwnosci dziecka dla których moralność, uczciwość i wstrzemięźliwość to najważniejsze z cnót. Żałosne

#658 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 13:19:25

Wypraszam sobie jakieś insynuacje, że niby jestem idiotą. Mam ukończone studia, aczkolwiek studia w dzisiejszych czasach absolutnie nie świadczą o inteligencji - co widać po Tobie.

Moje zdanie jest takie - jak ktoś nie potrafi pić - to niech nie pije. A nie, że później wszyscy w koło są winni, a nie ten co się upił do nieprzytomności.

#659 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 14:44:50

popieram przedmówce, to tak jakbym upił się na imprezie i zgubił telefon i winił barmana ze mi polał to co zamawiałem... pozdrawiam wszystkich elo!

#660 nena

nena

Bywalec

• PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 06 marzec 2014 - 14:57:04

Wiesz jak się czuje po drinkach co tam podają stajesz się uległy tracisz świadomość jak masz kase to wydoją do zera. Pewnie jesteś od nich jakimś idiotą bez szkoły ja jestem studentem pł i wiem po jakie dawce alkochlu traci się świadomość. Dziewczyny nie pracujcie tam lepiej nie mieć tej kasy, żyć normalnie uczciwie zarobić ta kasa wam szczęścia nie da wręcz przeciwnie zrujnuje życie osobiste. Pozdrawiam club cocomo środkowym palcem.

Ale cuda wypisujesz, piszesz o klubie jakby niewiadomo co tam się działo, a poprostu zalałeś robaka i tyle. Nie przypominam sobie, abyśmy komukolwiek cokolwiek sypały, chore jest to co piszesz. Klub jest miejscem, gdzie można fajnie spędzić czas, wydałeś za dużo kasy na dziewczynę i to Cię męczy, no niestety kobietę trzeba czasem obdarzyć kwiatkiem, albo postawić seksi drinka;oP Zapraszamy innych fajnych chłopaków!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych