Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co ustaliła Antkowa komisja przez osiem lat dojenia kasy?

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 10:38:13

Ile lat jeszcze będą doić i iść do prawdy, którą wszyscy znają od początku?

#2 ~asdvf~

~asdvf~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 10:43:39

Ile lat jeszcze będą doić i iść do prawdy, którą wszyscy znają od początku?

tylko  w moskwie i szeregach PO.

Poza tym Katastrofa Smoleńska nie dzieli Polaków, tylko pozwala odróżnić ludzi od bydlaków.

#3 ~Świrosław Smoleński~

~Świrosław Smoleński~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 10:56:32

Jakbym ja był w tej komisji i doił 20 tysiaków co miesiąc, to jeszcze lepsze bym wymyśla ...."rewelacje".  ;) ;) ;) aby DOIĆ  kasiorę za free ;)

#4 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 11:00:43

Jakbym ja był w tej komisji i doił 20 tysiaków co miesiąc, to jeszcze lepsze bym wymyśla ...."rewelacje".  ;) ;) ;) aby DOIĆ  kasiorę za free ;)

TEGO jestem pewny, bo taką masz zaprzańską nature wyssaną z mlekiem matki... przywiezioną ze wschodu.. smutne, że sie nawet z tym nie kryjesz. Po prostu jak Naczelnik określił "gorszy sort".... :unsure:

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 11:18:40

tylko w moskwie i szeregach PO.
Poza tym Katastrofa Smoleńska nie dzieli Polaków, tylko pozwala odróżnić ludzi od bydlaków.

Bydlaki przez osiem lat doją kasę i budują kapitał polityczny na trumnach smoleńskich

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 11:22:11

TEGO jestem pewny, bo taką masz zaprzańską nature wyssaną z mlekiem matki... przywiezioną ze wschodu.. smutne, że sie nawet z tym nie kryjesz. Po prostu jak Naczelnik określił "gorszy sort".... :unsure:

100% prawdy w tym jest. Szmaciarz jakich mało.

#7 ~slawo~

~slawo~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 11:22:52

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego

Aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całego...

Lalalalalalala Lalalalalala....

Zwłaszcza gdy bawi się za pieniądze podatników. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 11:25:51

Komisja smoleńska ustaliła wypłaty dla siebie. To mało?

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 13:51:59

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 14:27:29

I to dlatego pisowce nie chcą oddawać?

"- Wiem, że są plotki, są różne frakcje w partii, jedni na drugich nadają. Są takie osoby, które proponują rozmawiać. Ktoś tam obdzwaniał ministrów, aby nie oddawać nagród. Ale nawet o tym nie myślcie! Ja wiem, kto kto robił - mówił Jarosław Kaczyński, cytowany przez "Fakt". Także rzeczniczka PiS Beata Mazurek postanowiła zdyscyplinować ministrów. "Sprawa nagród jest oczywista i jasna - mają być zwrócone do połowy maja. Będą konsekwencje dla tych, którzy tego nie zrobią" - napisała." 

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 15:50:18

Trollowe szaleństwo antysmoleńskie trwa. Dla wielu tutaj, nawet gdyby odnaleziono film z nagranymi wybuchami w samolocie to stwierdziliby, że to złudzenie optyczne. Cała ich wiedza zatrzymała się na roku 2010, a jedynym i niezachwianym naukowym argumentem na "prawdę" są: raport ruskich specjalsów MAK Anodiny (i jego kopia Millera) oraz ciągłe stadne wrzaski o "sekcie smoleńskiej", "wariacie Antonim", "pisdzielcach" , "Belzebubie Kaczyńskim" itp. itd. Cała ta koszmarna tragedia i to co wydarzyło się PÓŹNIEJ to rzeczy zdumiewające i niesłychane. Śledztwo od początku było CELOWO I ŚWIADOMIE oddane Rosjanom, jest utrudniane, zacierane i niszczone są ślady, główny dowód rzeczowy ograbiony, świadomie zdewastowany i zdekompletowany leży nadal pod Smoleńskiem. Nieprawdopodobna, wręcz kryminogenna skala zaniedbań polskiego rządu tuż po katastrofie, ciąg tajemniczych zgonów, samobójstw czy "zniknięć" osób w jakiś sposób związanych ze sprawą, rozpowszechnianie kłamstw i fałszywych informacji, w mediach masowo rozpowszechniane szaleństwo antysmoleńskie itd. itp. To wszystko każe domniemywać, że wyraźnie coś tu jest "nie halo". Gadki o pancernej brzozie dobre są dla gawiedzi.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 15:58:03

No to powiedz, co ta komisja znalazła mgielniku smoleński. Dawaj

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 15:58:35

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 16:02:04

Pod Smoleńskiem do wygrania było coś bardzo cennego – przejęcie kontroli nad Polską i umieszczenie na szczytach władzy prorosyjskich polityków. Tak się też stało – po katastrofie pełnię władzy w Polsce przejął obóz prorosyjski, który posłusznie wykonywał otrzymane polecenia. Pierwsze z nich to nie zadawać pytań o kryminalne działania Rosji i wyjaśnianie tragedii pod Smoleńskiem. Kolejne to odsunąć temat katastrofy na bok i sprawić, by naród o niej zapomniał, a także zdyskredytować tych, którzy nie przestają pytać o Smoleńsk i kwestionują niezwykle podejrzane śledztwo w sprawie katastrofy.

Wiernopoddańcza postawa, wręcz bicie czołem przed pułkownikiem KGB, zawsze nasuwa mi pytanie, co rosyjskie służby mają na naszych polityków z PO. Tak zachowuje się też wielu celebrytów. STRACH paraliżuje ?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2018 - 19:33:37

nadgryzionego kotleta

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 20:07:11

Bydlaki przez osiem lat doją kasę i budują kapitał polityczny na trumnach smoleńskich

a to chóje!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 20:35:21

Pod Smoleńskiem do wygrania było coś bardzo cennego – przejęcie kontroli nad Polską i umieszczenie na szczytach władzy prorosyjskich polityków. Tak się też stało – po katastrofie pełnię władzy w Polsce przejął obóz prorosyjski, który posłusznie wykonywał otrzymane polecenia. Pierwsze z nich to nie zadawać pytań o kryminalne działania Rosji i wyjaśnianie tragedii pod Smoleńskiem. Kolejne to odsunąć temat katastrofy na bok i sprawić, by naród o niej zapomniał, a także zdyskredytować tych, którzy nie przestają pytać o Smoleńsk i kwestionują niezwykle podejrzane śledztwo w sprawie katastrofy.

Wiernopoddańcza postawa, wręcz bicie czołem przed pułkownikiem KGB, zawsze nasuwa mi pytanie, co rosyjskie służby mają na naszych polityków z PO. Tak zachowuje się też wielu celebrytów. STRACH paraliżuje ?

kacap pisowski tylko takie bzdury mógł wymysleć, spytaj się ojczulka z torunia gdzie mu bliżej do Moskwy czy do Brukseli, może ci powie w przypływie szczerości.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 16:33:26

Nie co ustaliła ale ile wydoiła z budżetu publicznej kasy?

Bo jak się okazuje nic nie ustaliła ,berczyński uciekł do USA nie podpisując tego całego raportu...

Trzeba by to było jakoś rozliczyć proszę państwa.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 14:42:58

Bo jak się okazuje nic nie ustaliła ,berczyński uciekł do USA nie podpisując tego całego raportu...

ojczyznę dojną racz nam zwrócić panie.....no to doją wieprze pisowskie!!!

#20 ~srawo~

~srawo~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 14:43:32

ojczyznę dojną racz nam zwrócić panie.....no to doją wieprze pisowskie!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych