Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co tam w działoszycach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~zawiedziony~

~zawiedziony~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 16:44:05

Jak można zajadle walczyć o podniesienie podatków. Może ludzie nie mają na leki,żywność która drożeje,a Porada podnosi sobie wynagrodzenie rękami radnych w tych trudnych czasach dla wszystkich.Pytanie jakie ma zasługi dla gminy.Jak piszą i wszędzie mówią zarobić i żegnam was.

Wierzyć się nie chce,że w tym dramatycznym czasie dla całego świata Porada otrzymuje maksymalne wynagrodzenie.Zdrowie narażone,gospodarka zagrożona,dochody ludzi niepewne,a tu wynagrodzenie w górę.Inwestycje poniżej minimum,sprawy w sądach,a tu bez uzasadnienia podwyżka wynagrodzenia dla pana burmistrza.Za co i dlaczego pytanie do radnych i Porady?????????????????????????????

#42 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 09:57:46

Przypomnij w jakiej wysokości są prowizje od zbieranych opłat i podatków bo być może niewielu rozumie skąd chęci do sołtysowania.

Dlaczego brak odpowiedzi, czy prawda jest zbyt niewygodna, a może to obawa przyznać wprost że jest to dochodowe zajęcie ?

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 11:06:05

Jeśli sołtysów nie lubisz to sobie nie lub,ale ja chcę napisać o czymś wyjątkowym.

Ludzie tracą dochody,rolnicy nie mają gdzie sprzedać towarów,a środki produkcji trzeba kupować.Zakłady usługowe nie wykonują usług.Ograniczenia i trudności.

Na przeciw tym wszystkim trudnością,podatki w górę i wynagrodzenie pana Porady na maksa.

Czy nie ma w tym wszystkim wyjątkowości na szeroką skalę?

Jest,tylko szkoda,że w takim wykonaniu.

#44 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 15:13:23

Prosiłam o merytoryczną odpowiedź a dostałam stek populistycznych dyrdymalów. Ale czego moglam oczekiwać skoro teraz właśnie wychodzisz naprzeciw trudnością.

#45 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 18:14:38

Prosiłam o merytoryczną odpowiedź a dostałam stek populistycznych dyrdymalów. Ale czego moglam oczekiwać skoro teraz właśnie wychodzisz naprzeciw trudnością.

Obnażyłaś swoją mizerną dojrzałość społeczną.Dla wszystkich Polaków i nie tylko te sprawy są bardzo ważne,a dla ciebie stekiem populistycznych dyrdymałów.Natomiast ty dopytujesz ciągle o to samo,więc zapytaj bliskiej osoby lub współpracownika.

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 18:25:36

Jeśli sołtysów nie lubisz to sobie nie lub,ale ja chcę napisać o czymś wyjątkowym.

Ludzie tracą dochody,rolnicy nie mają gdzie sprzedać towarów,a środki produkcji trzeba kupować.Zakłady usługowe nie wykonują usług.Ograniczenia i trudności.

Naprzeciw tym wszystkim trudnością,podatki w górę i wynagrodzenie pana Porady na maksa.

Czy nie ma w tym wszystkim wyjątkowości na szeroką skalę?

Jest,tylko szkoda,że w takim wykonaniu.

Czeka nas wszystkich najtrudniejszy czas,który wymaga od nas dobrych decyzji.

#47 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 19:03:51

Samorządy pomagają służbie zdrowia,mieszkańcom,zakładom pracy,Panie burmistrzu oczekujemy pomocy.

#48 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 11:16:09

Samorządy pomagają służbie zdrowia,mieszkańcom,zakładom pracy,Panie burmistrzu oczekujemy pomocy.

Ciekawe,czy doczekam sie merytorycznej odpowiedzi,bo władza jest przede wszystkim na trudne czasy.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych