Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co tam Panie w Działoszycach

#Działoszyce

1698 odpowiedzi w tym temacie

#1681 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 11:49:03

Zakupiono sprzęt w całości za pieniądze podatników oraz kredyt,który inni będą spłacać , a gdzie starania o środki zewnętrzne.Takiego zakupu może dokonać każdy bez wysiłku.A tu zdjęcia.strona w internecie pod szczelną cenzurą władzy,zamieniają prostą czynność w wielki sukces,pewnie myślicie,że tu ciemnogród.Może jeszcze  gdzieś śladowo  się zachował,ale większość ludzi myśli inaczej WŁADZA SKUTECZNA I DOBRA TA KTÓRA ŚCIĄGA DO GMINY PIENIĄDZE,A NIE TYLKO WYDAJE PIENIĄDZE PODATNIKÓW.

#1682 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 19:46:09

A kto redaguje teksty na stronie internetowej gminy? Poprawcie się bo wstyd, zastępca burmistrza reprezentowała Urząd Miasta i Gminy w Działoszycach? my Mieszkańcy to nie ciemnogród i  wiemy, że jeżeli już coś reprezentowała to Gminę Działoszyce  :lol:  :lol:  :lol:

#1683 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 22:40:12

Oo dożynki... ciekawe jak nową władze ludzie ze wsi ośpiewają? Bo dziękować chyba jeszcze nie ma za co!

#1684 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 08:27:17

NIE KŁAM,za szacunek do ludzi szczególnie Pani Dyrektor z Działoszyc,za obiecane darmowe kolektory słoneczne,za opłaty śmieci,za lekarzy wożonych w teczce wyborczej,za gminne drogi asfaltowe,bo za powiatowe to staroście,za luksusowe gabinety dla siebie i tanie komórki telefoniczne,za utworzenie stanowiska zastępcy burmistrza i nie dla swojej koleżanki,za koparkę z młotem bez dofinansowania,za to co zrobiła poprzednia władza a przypisane temu burmistrzowi, a BUDZENIE GMINY to co, więc będą dziękować,a ty nie kłam,bo to grzech i mogą cię nie wybrać,a nawet odwołać.Oj jaki jestem zmęczony.Pozdrawiam.

#1685 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 09:35:14

Przepraszam,ale zapomniałeś o pomocy rolnikom za szkody gradowe i suszowe.A plony są o 50% niższe od ubiegłorocznych.

#1686 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 12:07:38

Idiotyzm pewnie mniejsze plony to też wina nowego burmistrza no już przesadziliście .Co Wy macie w tych pustych głowach szok

#1687 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 16:19:53

Czytaj ze zrozumieniem,a nie ubliżaj,więc powtarzam "susza".

#1688 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 16:39:06

Pijana radna  za Leksa tez była susza i co było?? uznali ze jednak nie było!!!

#1689 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 16:51:09

Przepraszam,ale zapomniałeś o pomocy rolnikom za szkody gradowe i suszowe.A plony są o 50% niższe od ubiegłorocznych.

Plony niższe,grad zniszczył.Jaka pomoc burmistrza,tylko proszę was nie ubliżajcie i nie uciekajcie od odpowiedzi.

#1690 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 16:51:58

To ty pisz ze zrozumieniem bo czepiasz się jak rzep psiego ogona rolniku

#1691 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 06:08

ROLNIKU oto masz odpowiedz,CZEPIASZ SIĘ JAK RZEP PSIEGO OGONA.Pracuj i płacz tak miał chłop poddany panu.

#1692 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 06:12

ROLNIKU oto masz odpowiedz,CZEPIASZ SIĘ JAK RZEP PSIEGO OGONA,Pracuj i płacz,tak miał chłop poddany panu.

#1693 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 11:38

Nerwami i hejtem nic nie pomożemy sobie i gminie dajmy im pracować wszystko się ułoży

#1694 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:18

Obowiązkiem,każdego mieszkańca gminy jest troska o przyszłość swojej gminy.A obowiązkiem władzy jest budowanie wiarygodnego wizerunku.Na pytania o troskę i wiarygodność  odpowiadacie nerwowo,złośliwie , najczęściej  uciekacie od tematu.Taka prawda.

#1695 ~Gracjan~

~Gracjan~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:42

Do moderatora forum:
Jako założyciel tematu zwracam się z prośbą do redakcji o usunięcie w całości wątku Co tam Panie w Działoszycach. Nie takie zamierzenie jak mowa nienawisci w stosunku do obecnej władzy przede wszystkim Pana Burmistrza było w moim pytaniu, a wyraz troski o opuszczone prawie pół wieku temu miasteczko. Jako wieloletniemu emigrantowi jest mi po prostu przykro że takiego języka używa się dla osiągnięcia własnych celów i wciąganie w to wszystko mieszkańców mojego Miasta uważam za nieprawość i wielkie nadużycie wolności słowa i co z tym związane krzywdzenie godności człowieka.
Jednoczesnie pragnę zaznaczyć że w przypadku odmowy będę zmuszony w zgodzie z własnym sumieniem złożyć do prokuratury wpisy szkalujące dobre imie obecnej władzy.
Z wyrazami szacunku Gracjan.

#1696 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 22:31

Nie zauważyłem aby ktoś szkalował o obecną władzę.No bo pytać chyba można ??Natomiast niektórzy mieszkańcy gminy byli szkalowani i ostro hejtowani.

#1697 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano dziś, 06:42

Szkalować to kłamliwie pisać o czymś,o kimś.Bardzo proszę napisz które wpisy zawierają w treści kłamstwa,nienawiść.Władza jest publiczna,czyli nasza i opłacana przez nas, więc mamy pełne prawo,a nawet obowiązek pytać,wymagać i oceniać."Co tam Panie w Działoszycach", zachęca do zadawania pytań,również Gracjana.

#1698 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano dziś, 11:39

Czy są pomysły na poprawę warunków mieszkaniowych w Działoszycach? Bo co niektórzy uciekają, bo brak mieszkań....

#1699 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 12:47

Do moderatora forum:
Jako założyciel tematu zwracam się z prośbą do redakcji o usunięcie w całości wątku Co tam Panie w Działoszycach. Nie takie zamierzenie jak mowa nienawisci w stosunku do obecnej władzy przede wszystkim Pana Burmistrza było w moim pytaniu, a wyraz troski o opuszczone prawie pół wieku temu miasteczko. Jako wieloletniemu emigrantowi jest mi po prostu przykro że takiego języka używa się dla osiągnięcia własnych celów i wciąganie w to wszystko mieszkańców mojego Miasta uważam za nieprawość i wielkie nadużycie wolności słowa i co z tym związane krzywdzenie godności człowieka.
Jednoczesnie pragnę zaznaczyć że w przypadku odmowy będę zmuszony w zgodzie z własnym sumieniem złożyć do prokuratury wpisy szkalujące dobre imie obecnej władzy.
Z wyrazami szacunku Gracjan.

Jeśli ktoś o Tobie mówi źle,Ty milcz,albo mów o nim tylko dobrze.Bo w życiu nie chodzi o to, by dorównać do czyjegoś niskiego poziomu,ale o to by być ponad nim.Myślę ż dobrze mnie zrozumiałeś -pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych