Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

.............co słychać w PSL

1596 odpowiedzi w tym temacie

#1261 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 12:44:15

Mam nadzieję ,że już nikt njie zagłosuje na tych "zielonych" gości

,ani do europarlamentu,ani w wyborach samorządowych.W samorządowych na poziomie gminy ,pewnie będą startować jako

bezpartyjni z tzw.własnych komitetów , zeby wyborcę wyprowadzić

w pole , a potem znów wrócą pod szyld PSL!!!

#1262 ~alina~

~alina~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 13:33:50

Mam nadzieję ,że już nikt njie zagłosuje na tych "zielonych" gości

,ani do europarlamentu,ani w wyborach samorządowych.W samorządowych na poziomie gminy ,pewnie będą startować jako

bezpartyjni z tzw.własnych komitetów , zeby wyborcę wyprowadzić

w pole , a potem znów wrócą pod szyld PSL!!!

masz racje, tak powinno być i raczej tak stanie się, to koryciarze.

#1263 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 17:50:54

masz racje, tak powinno być i raczej tak stanie się, to koryciarze.

żłób nie szanuje koryta :D

#1264 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 22:58:06

Jak można się zapisać do PSL;)

#1265 ~Łopat~

~Łopat~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 22:58:48

nie głosujemy na psl - bo na wsi ludzie gadają ,nic dla nas nie zrobili....

Łopat

#1266 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 23:08:40

Jak nic nie zrobili, a Wojtek Borzęcki ??? no chyba że to  że nic nie zrobili to piszą pisowcy, oni mają w du*** rolnictwo, umieją dopłaty ciągnąć i odszkodowania wyłudzać i opierdzialać ludziom dupy...

#1267 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 23:13:53

Jak nic nie zrobili, a Wojtek Borzęcki ??? no chyba że to  że nic nie zrobili to piszą pisowcy, oni mają w du*** rolnictwo, umieją dopłaty ciągnąć i odszkodowania wyłudzać i opierdzialać ludziom dupy...

A kto odpowiada za aferę ogórkową PSL-owcu?

Kto odpowiada za podwyższenie wieku emerytalnego?

Kto odpowiadfa za wzrost bezrobocia w powiecie opatowskim o 20 % w ciągu ostatnich 3 lat?

Kto chce załatwić lasy państwowe?

Za prywatyzację szpitala kto odpowiada?

#1268 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 23:33:52

Nie mieszaj ogólnopolskich problemów z ludźmi z Opatowa, po za tym równorzędnie mogę Cię nazwać pisowcem jak ty mnie psl-wcem , choć nim nie jestem, głosuje się na konkretnych ludzi nie na partię!!! w pisie w Opatowie nie ma jednego mądrego człowieka, a wam w psl w Opatowie przeszkadza 2-3 ludzi jak wszystkim, idź się wyśpij i znajdź meritum swojego posta bo szykanujesz jak pisowiec, jeszcze minie trochę i będzie na pohybel wszystkim którzy myślą inaczej jak "wódz" pisu...paranoja... ludzie którzy niby kiedyś "niby tak o sobie mówią" walczyli o demokracje teraz chcą dyktaturę w polsce wprowadzić... bo w pisie już jest, gdyby nie było dyktatury w pisie wielu mądrych ludzi by tam było dalej, ale "wódz" wywalił ich zostali sami popychacze i pionki do sterowania...

#1269 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 23:34:25

Nie mieszaj ogólnopolskich problemów z ludźmi z Opatowa, po za tym równorzędnie mogę Cię nazwać pisowcem jak ty mnie psl-wcem , choć nim nie jestem, głosuje się na konkretnych ludzi nie na partię!!! w pisie w Opatowie nie ma jednego mądrego człowieka, a wam w psl w Opatowie przeszkadza 2-3 ludzi jak wszystkim, idź się wyśpij i znajdź meritum swojego posta bo szykanujesz jak pisowiec, jeszcze minie trochę i będzie na pohybel wszystkim którzy myślą inaczej jak "wódz" pisu...paranoja... ludzie którzy niby kiedyś "niby tak o sobie mówią" walczyli o demokracje teraz chcą dyktaturę w polsce wprowadzić... bo w pisie już jest, gdyby nie było dyktatury w pisie wielu mądrych ludzi by tam było dalej, ale "wódz" wywalił ich zostali sami popychacze i pionki do sterowania...

#1270 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 23:36:59

Proszę Pana A. ja naprawdę wiem co mam robić, ty też się nie martw wyborami... bo się zestresujesz niepotrzebnie. Tylko jeden kandydat.

#1271 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 23:38:36

Pokaż mi jednego mondrego z PSL-u,

akurat 20 % wzrost bezrobocia w powiecie opatowskim to nie jest problem ogólnopolski, szpital jesr również problemem mieszkańców powiatu. Reszta problemów dotyczy tak samo nas jak i mieszkańców całego kraju.

Głosujesz na konkretnych ludzi, to znaczy dokładnie który jest ten konkretny z PSL-u?

#1272 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 07:44:41

Szczególnie z odśnieżanie dróg w ostatnim czasie wykazali swoją klasę!!

#1273 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 08:32:30

Szczególnie z odśnieżanie dróg w ostatnim czasie wykazali swoją klasę!!

teraz szczególnie wykazuja sie aktywnoscia tylko nie tam gdzie trzeba,sypia po drogach gdzie nie trzeba,a tam gdzie trzeba to nie sypia,ale kasa leci,i to jest sukces

#1274 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 09:23:13

Trzeba by się przyjrzeć przetargom zwłaszcza po gminach
ciekawe kto tam odśnieża ??czy nie znajomi króliczka??

#1275 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 10:59:38

Dlaczego jak ktoś narzeka na rządy PSL-u to musi zaraz
być pisowcem?? większość ludzi ze wsi narzeka na te rządy , a nie jest w pisie czy pslu ,ale jest bezpartyjna!

#1276 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 20:08:03

teraz szczególnie wykazuja sie aktywnoscia tylko nie tam gdzie trzeba,sypia po drogach gdzie nie trzeba,a tam gdzie trzeba to nie sypia,ale kasa leci,i to jest sukces

widzisz idioto gdyby nie były odśnieżone to by i kasy nie poszło a sypią ci pod nosem żebyś łba nie złamał

#1277 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 21:20:57

Ciekawe co zrobi PSL teraz jak" ruski" przestanie brać
mięso z Polski , zobaczymy jak pomogą rolnikom????

#1278 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 21:29:35

No jak to co?

Wyśle Pawlaka na negocjacje, będzie tak skuteczny jak podczas zawierania umowy na dostawy gazu do Polski

#1279 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 21:32:51

zwalą winę na PiS

#1280 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 09:08:13

już mamy wyrażne oznaki "obrony rolnictwa przez PiS" : zabrac dopłaty sugerowane przez koalicjanta w parlamencie europejskim,wtracanie się do spaw Ukrainy ,już jest zakaz eksportu mięsa za chwile jabłek itd. Amerykanie będą dostarczać mięso do Rosji ,a jaki koncern ma monopol w stanach na hodowlę a czyje potęzne fermy są na Litwie . Narodzie ocknij się oni są tylko zdolni do urządzania "miesięcznic" jak dojdą do władzy będa tygodnice a może codziennice . Emeryci pomyślcie o przyszłości swoich dzieci wnuków a nie o wizjach fanatyków

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych