Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co się dzieję w tych Rytwianach?

301 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 18:54:15

W Kielcach Lubawski (pis) chciał umieścic składowisko odpadów niebezpiecznych na środku osiedla domków jednorodzinnych.Taka teraz moda

Lubawski chciał a Skotnicki już wydał decyzję.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 19:07:37

d..y dał wójt który w porę się obudził i kiedy mozna było coś zrobic to siedział cicho .Zreszta zapytaj partyjnego kumpla Kopcia czemu np.nie udało mu się zablokować budowy chlewni za ktorą ma przej.ane w wyborach i nie przeszkadzał mu też smród palącego się peletu

Info wójta na fb a nie twoje anonimowe kłamstwo.Poczytaj.

Moje stanowisko ws. decyzji Starosty Staszowskiego dotyczącej magazynowania odpadów, w tym odpadów niebezpiecznych na terenie Rytwian.Niestety w tym przypadku negatywnie oceniam działalność starostwa,które nie poinformowało naszego urzędu ani mieszkańców o swoich działaniach,ograniczając się tylko do przesłania wydanej decyzji administracyjnej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 19:14:16

Ciężko jest to wszystko ogarnąć. Dokładnie takie same odpady  miały być przyjmowane w PSZOKU w Kłodzie, o budowę którego walczył Grzegorz F wraz ze swoją ekipą przekonując mieszkańców Kłody, że nie ma się czego obawiać. Twierdzono jednocześnie że przeciwnicy tego pomysłu to tzw "średniowiecze" ... ba nawet miało powstać miejsce pracy, co było jednym z argumentów powstania tego niezwykle nowoczesnego punktu przyjmowania odpadów.

Tego że "średniowiecze" zawita do stolicy naszej gminy w żadnych proroctwach nie nie było wzmianki !!!! Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że cudowne przemienienie dotknęło zagorzałych zwolenników takich rozwiązań. Ach ta polityka ....

Czytam, czytam i uwierzyć trudno,  ze w tym naszym tak wspaniale wykształconym społeczeństwie są osoby nie rozumiejące czym są odpady komunalne, a czym niebezpieczne. Podsumowanie może być tylko jedno. Pisał to niedorozwój umysłowy lub osobnik celowo z powodów politycznych wprowadzający w błąd

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 19:21:13

Decyzji nie wydaje się z dnia na dzień.Są powiadamiane strony postępowania,instytucje itd.Nie wierzę że pan wójt nic wczesniej nie wiedział i dlaczego wcześniej nie reagował

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 19:27:15

Decyzji nie wydaje się z dnia na dzień.Są powiadamiane strony postępowania,instytucje itd.Nie wierzę że pan wójt nic wczesniej nie wiedział i dlaczego wcześniej nie reagował

Zadaj pytanie Skotnickiemu czy wysłał zawiadomienie do Rytwian.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 19:28:19

To idź do starostwa, poproś o akta tej sprawy i zobacz kto i kiedy był informowany. Może wtedy uwierzysz Tomaszu. A i po przestudiowaniu tych papierów napisz tu, już mając wiedzę z pierwszej ręki, bo od siebie, czy wójt był informowany czy nie przed wydaniem decyzji :D . Czekamy. A ja pewien jestem, że twoja "wiara" odleci  :D

#27 ~Notoryczny~

~Notoryczny~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 19:55:25

Z pamiętnika alchemika

Przepowiednie obiecałem,
informacji doszukałem.
Magazyn wielki ma tu być w Rytwianach,
pójdziecie do urn na kolanach.
Ludzie głośno mówią mi pod sklepem,
śmieją się z zielonych pociągając kiepem.
Chłop za winkla mi tu podpowiada,
koniczynie wszędzie poparcie spada.
Drugi zaś nie widział w tym nic złego,
to ubiły chłopa obślizgłego.
Pić on pod tym sklpem już nie może,
niech mu koniczyna teraz dopomoże.
My was tu nie chcemy,
wszyscy tu pod sklepem gulgocemy.
Złość nieustannie w nas już kipi,
żeby brzydko nie powiedzieć Pi*pi*.
Kandydatke wycofajcie,
nie jesteście w żadnej bajce,
Wszyscy wiedzą że wy z jednej są partyjki.
dostaniecie kawał dobrej tu lekcyjki
Coś słyszałem, będzie gdzieś orędzie,
w planie zielonych rozwój magazynu będzie.
Zieleń symbolem jest natury oraz życia,
nie żadnych śmieciów gnicia.
Zastanówcię się do czego wy zmierzacie,
po kruchym lodzie zaś stąpacie.
Naród zły, naród wściekły,
ludzie mi tak na wsi rzekły.
Zmierzam zaraz na wieś drugą,
spowiedź zrobię troche długą.

/Notoryczny/

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 20:47:55

Czekamy na stanowisko w tej sprawie kandydatki PSL na wójta J.Wasilczuk-partyjnej koleżanki starosty Skotnickiego.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 20:48:32

Zapytaj starostę czy kogokolwiek pytal

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 20:50:03

Temat powinien mieć tytuł "co wyprawia starosta"

#31 ~azbest~

~azbest~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 20:52:40

Czytam, czytam i uwierzyć trudno,  ze w tym naszym tak wspaniale wykształconym społeczeństwie są osoby nie rozumiejące czym są odpady komunalne, a czym niebezpieczne. Podsumowanie może być tylko jedno. Pisał to niedorozwój umysłowy lub osobnik celowo z powodów politycznych wprowadzający w błąd

Ostatnie zdanie które napisałeś idealnie pasuje do Ciebie, więc to Twoje podsumowanie o "dp...ę" rozbić . Rzecz w tym że w PSZOKu w Kłodzie miały być również gromadzone odpady niebezpieczne do których zaliczamy między innymi; baterie i akumulatory, świetlówki i żarówki energooszczędne, zużyte oleje smarne​, ....

Te wiele innych odpadów z listy odpadów niebezpiecznych miał przyjmować PSZOK. Przeczytasz o tym w artykule ED z dnia 28.06.2013 zatytułowanym "Spór o miejsce na śmieci w Kłodzie. Mieszkańcy protestują" Definicja odpadów niebezpiecznych jest ogólnie dostępna w internecie. Nie wnikam w Twoje wykształcenie ale nie wiedzieć czemu pachnie mi tu politologią w prowincjonalnym wydaniu. Prośba: Nie wprowadzaj czytelników w błąd !!!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 20:57:43

Ostatnie zdanie które napisałeś idealnie pasuje do Ciebie, więc to Twoje podsumowanie o "dp...ę" rozbić . Rzecz w tym że w PSZOKu w Kłodzie miały być również gromadzone odpady niebezpieczne do których zaliczamy między innymi; baterie i akumulatory, świetlówki i żarówki energooszczędne, zużyte oleje smarne​, ....
Te wiele innych odpadów z listy odpadów niebezpiecznych miał przyjmować PSZOK. Przeczytasz o tym w artykule ED z dnia 28.06.2013 zatytułowanym "Spór o miejsce na śmieci w Kłodzie. Mieszkańcy protestują" Definicja odpadów niebezpiecznych jest ogólnie dostępna w internecie. Nie wnikam w Twoje wykształcenie ale nie wiedzieć czemu pachnie mi tu politologią w prowincjonalnym wydaniu. Prośba: Nie wprowadzaj czytelników w błąd !!!

No deb***...nie porównuj jednego i drugiego...pozwolenie na składowanie w Rytwianach wydane jest na niemal wszystko...Ale zieloni chcą rozmyc temat...to ich metodą...

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 21:00:27

Ostatnie zdanie które napisałeś idealnie pasuje do Ciebie, więc to Twoje podsumowanie o "dp...ę" rozbić . Rzecz w tym że w PSZOKu w Kłodzie miały być również gromadzone odpady niebezpieczne do których zaliczamy między innymi; baterie i akumulatory, świetlówki i żarówki energooszczędne, zużyte oleje smarne​, ....

Te wiele innych odpadów z listy odpadów niebezpiecznych miał przyjmować PSZOK. Przeczytasz o tym w artykule ED z dnia 28.06.2013 zatytułowanym "Spór o miejsce na śmieci w Kłodzie. Mieszkańcy protestują" Definicja odpadów niebezpiecznych jest ogólnie dostępna w internecie. Nie wnikam w Twoje wykształcenie ale nie wiedzieć czemu pachnie mi tu politologią w prowincjonalnym wydaniu. Prośba: Nie wprowadzaj czytelników w błąd !!!

Ty filozof czasem komuś do śmieci wpadnie świetlówka czy bateria to w PSZOKu trzeba to odseparować i oddać do specjalistycznej firmy.To jest norma a tu masz do czynienia z ilością 50 ton czyli zapewne zwożenie z zewnątrz.Dostrzegasz różnicę? Jeżeli nie to ne dyskutuj i ne wprowadzaj ludzi w błąd.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 21:09:25

Ponadto do pszok mogą odstawiać tylko segregowane odpady mieszkańcy gminy a nie zwozić ze świata.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 21:11:58

Ty filozof czasem komuś do śmieci wpadnie świetlówka czy bateria to w PSZOKu trzeba to odseparować i oddać do specjalistycznej firmy.To jest norma a tu masz do czynienia z ilością 50 ton czyli zapewne zwożenie z zewnątrz.Dostrzegasz różnicę? Jeżeli nie to ne dyskutuj i ne wprowadzaj ludzi w błąd.

Mieszkańcy nie pozwolą niech sobie Skotnicki weźmie te 50 ton i niech się opamieta co robi razem z tą kandydatką

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 21:17:01

Obłuda psl... pozwolenie bez poinformowania kogokolwiek wydał starosta....przeczytajcie pismo Wójta które jest zamieszczone na stronie urzędu gminy w tym temacie. A obludnicy z psl próbują rozmyc sprawe. Poprzez wypisywanie glupot..drodzy mieszkańcy rytwian winny jest wyłącznie starosta

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 21:19:37

Hasło PSL na wybory samorządowe w Rytwianach: Idę na wybory bo kocham Świętokrzyskie (pełne śmieci) :lol:

#38 ~azbest~

~azbest~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 21:40:55

Nie jestem na tyle głupi żeby nie rozumieć intencji założyciela tego wątku, którego celem nie jest zablokowanie inwestycji (takich spraw forum nie załatwi), lecz zgnojenie starosty i kontrkandydatki w wyborach na urząd Wójta i co najważniejsze wykreowanie anioła dobroci który zrobi wszystko żeby do tego nie doszło. Kampania przedwyborcza zaczęła się na dobre, a metody w nich stosowane są nam już dobrze znane gdyż w od kilkunastu lat są te same.

#39 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 21:41:28

Ludzie czytaliscie co może być składowane przecież potruja nas albo nasze dzieci będą się rodzic zmutowane a my będziemy zapadac na choroby raki nie raki kto to widział ten który na to pozwolił powinien się wstydzić

#40 ~azbest~

~azbest~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 21:44:30

Ludzie czytaliscie co może być składowane przecież potruja nas albo nasze dzieci będą się rodzic zmutowane a my będziemy zapadac na choroby raki nie raki kto to widział ten który na to pozwolił powinien się wstydzić

Głos rozsądku. Popieram

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych