Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co się dzieję w tych Rytwianach?

301 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Notoryczny~

~Notoryczny~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 15:15:51

Zaginione rację

Tydzień tu nie byłem,
troszkę winka sobie piłem.
Patrzę co się tutaj dzieje.
całe forum się tu grzeje.
Gdzieś tematy mi znikają,
ludzię prawdy się tu domagają.
Co się na wsi ma wydarzyć,
a co kandydatom może się tam marzyć.
Magazyn powstać może,
starosta nasz to już wspomoże.
Podpisy i papiery lud już widzi,
chyba zielonych ktoś tu znienawidzi.
Wstyd i hańba ja wam prawie,
zielonych ja plugawie.
Truć powietrze mi tu chcecie,
nosa sami sobie tym utrzecie.
W kolano kandydatce tym strzelacie,
Na co wy se pozwalacie?
Przegrać wybory chcecię tu za wszelką cenę,
tak wam powiem notabene.
Nic wam teraz nie pomożę,
w całej tej gomorze.
Wielkie ja mam tu wszechmoce,
aż wam zaraz załomocze.
Przepowiednię dziś postawię,
dużo asów mam w rękawie.

/Notoryczny/

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 15:50:49

Panie starosto myśli pan ze temat skasowany i jest pozamiatane nie w starostowie też pana znajdziemy.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 16:24:50

Panie starosto myśli pan ze temat skasowany i jest pozamiatane nie w starostowie też pana znajdziemy.

Niech sobie weźmie ten magazyn odpadów do Szydłowa.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 16:32:24

Zaginione rację

Tydzień tu nie byłem,
troszkę winka sobie piłem.
Patrzę co się tutaj dzieje.
całe forum się tu grzeje.
Gdzieś tematy mi znikają,
ludzię prawdy się tu domagają.
Co się na wsi ma wydarzyć,
a co kandydatom może się tam marzyć.
Magazyn powstać może,
starosta nasz to już wspomoże.
Podpisy i papiery lud już widzi,
chyba zielonych ktoś tu znienawidzi.
Wstyd i hańba ja wam prawie,
zielonych ja plugawie.
Truć powietrze mi tu chcecie,
nosa sami sobie tym utrzecie.
W kolano kandydatce tym strzelacie,
Na co wy se pozwalacie?
Przegrać wybory chcecię tu za wszelką cenę,
tak wam powiem notabene.
Nic wam teraz nie pomożę,
w całej tej gomorze.
Wielkie ja mam tu wszechmoce,
aż wam zaraz załomocze.
Przepowiednię dziś postawię,
dużo asów mam w rękawie.

/Notoryczny/

Kandydatka z PSL  startuje na rolnika roku, widać nic nie ogarnia i za wszelką cenę chce coś wygrać.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 16:33:32

przy urnie sie zobaczymy...psl ma ludzi za nic...wydać pozwolenie na składowanie syfu...i niech w tym siedzą...takiej władzy nie chcemy...precz z psl...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 16:37:44

Tu jest pismo w sprawie składowania odpadów niebezpiecznych w środku RYTWIAN!!!

rytwiany.com.pl/index.php?newsid=3067

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 16:45:33

Mnie interesuje czy Wasilczukowa negatywnie oceni działanie Starosty Skotnickiego z PSL czy nie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 17:04:02

arogancja i buta psl sięga zenitu...mówimy tej formacji nie... 

#9 ~WyborcaPSLoddziesięcioleci~

~WyborcaPSLoddziesięcioleci~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 17:13:34

Ślywka obrodziła w tem roku niemiłosiernie, śliwowica mocno po pieronie ,takze rozum odbiro w jedny chwily

#10 ~azbest~

~azbest~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 17:16:12

Ciężko jest to wszystko ogarnąć. Dokładnie takie same odpady  miały być przyjmowane w PSZOKU w Kłodzie, o budowę którego walczył Grzegorz F wraz ze swoją ekipą przekonując mieszkańców Kłody, że nie ma się czego obawiać. Twierdzono jednocześnie że przeciwnicy tego pomysłu to tzw "średniowiecze" ... ba nawet miało powstać miejsce pracy, co było jednym z argumentów powstania tego niezwykle nowoczesnego punktu przyjmowania odpadów.

Tego że "średniowiecze" zawita do stolicy naszej gminy w żadnych proroctwach nie nie było wzmianki !!!! Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że cudowne przemienienie dotknęło zagorzałych zwolenników takich rozwiązań. Ach ta polityka ....

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 17:30:36

Tam gdzie rządzi pis to zawsze wyjdzie jakaś afera ze śmieciamiW Staszowie to samo.Nie mowiac juz o zrobieniu z Polski smietniska europy w ciagu trzech lat rzadow pis

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 17:31:59

Ciężko jest to wszystko ogarnąć. Dokładnie takie same odpady  miały być przyjmowane w PSZOKU w Kłodzie, o budowę którego walczył Grzegorz F wraz ze swoją ekipą przekonując mieszkańców Kłody, że nie ma się czego obawiać. Twierdzono jednocześnie że przeciwnicy tego pomysłu to tzw "średniowiecze" ... ba nawet miało powstać miejsce pracy, co było jednym z argumentów powstania tego niezwykle nowoczesnego punktu przyjmowania odpadów.

Tego że "średniowiecze" zawita do stolicy naszej gminy w żadnych proroctwach nie nie było wzmianki !!!! Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że cudowne przemienienie dotknęło zagorzałych zwolenników takich rozwiązań. Ach ta polityka ....

KŁAMSTWO w polskim prawie jest karalne czyli KŁAMCO licz się z konsekwencjami.

PSZOK to Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych a nie miejsce magazynowania 758 rodzajów odpadów w większości niebezpiecznych.Ach ta głupota.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 17:33:03

Tam gdzie rządzi pis to zawsze wyjdzie jakaś afera ze śmieciamiW Staszowie to samo.Nie mowiac juz o zrobieniu z Polski smietniska europy w ciagu trzech lat rzadow pis

Sorry miało być PSL.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 17:37:49

Sorry miało być PSL.

Wasza pisowska ciupka z warszawy nawet palcem nie kiwneła na smród jaki zafundowal pis.Teraz chcecie odwracac kota ogonem

#15 ~azbest~

~azbest~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 18:35:34

KŁAMSTWO w polskim prawie jest karalne czyli KŁAMCO licz się z konsekwencjami.

PSZOK to Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych a nie miejsce magazynowania 758 rodzajów odpadów w większości niebezpiecznych.Ach ta głupota.

Zostałem przywołany do porządku. Nie wziąłem pod uwagę że słowo "polskie prawo" nabiera innego znaczenia i mogę mieć kłopoty. Mam nadzieję że nie jesteś DUPKIEM i pociągniesz mnie do tej odpowiedzialności. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 18:35:49

co ty jedno porównujesz z drugim świadczy to o twojej znikomej wiedzy w tym temacie...w rytwianach starosta wydał [pozwolenie na zwożenie odpadów i syfu z całej europy...zapoznaj sie z tematem i wtedy dopiero cos napisz.. 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 18:37:55

szanowni państwo nie próbujcie zmieniać tematu faktem jest ze starosta dał ciała wydając taką decyzję i to jest jedyny fakt w tym temacie....

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 18:39:35

Wasza pisowska ciupka z warszawy nawet palcem nie kiwneła na smród jaki zafundowal pis.Teraz chcecie odwracac kota ogonem

Ty miernoto boli Cię ten PIS przegracie z kretesem a tak na marginesie nie przekręcaj nazwisk a i wypadało by nazwę miasta pisać z dużej litery .

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 18:47:21

szanowni państwo nie próbujcie zmieniać tematu faktem jest ze starosta dał ciała wydając taką decyzję i to jest jedyny fakt w tym temacie....

d..y dał wójt który w porę się obudził i kiedy mozna było coś zrobic to siedział cicho .Zreszta zapytaj partyjnego kumpla Kopcia czemu np.nie udało mu się zablokować budowy chlewni za ktorą ma przej.ane w wyborach i nie przeszkadzał mu też smród palącego się peletu

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 18:52:54

W Kielcach Lubawski (pis) chciał umieścic składowisko odpadów niebezpiecznych na środku osiedla domków jednorodzinnych.Taka teraz moda

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych