Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co sądzicie o PSL ?

195 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zniesmaczony~

~Zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 06:48:14

Drodzy forumowicze, powiedzcie co sądzicie o PSL i przedstawicielach tej partii w gminach naszego Powiatu. Czy tylko ja mam wrażenie że ci ludzie już dawno zapomnieli ze powinni dbać o dobro wszystkich a nie tylko swoje kieszenie i interesy partyjnych kolegów.

Miałem wątpliwość przyjemność rozmawiać ostatnio z kilkoma młodymi ludowcami - młodzi niestety są tylko fizycznie, mentalnie to istna tragedia. Na moje pytanie dlaczego w ogóle zdecydowali się na członkowsko w PSL-u bez skrepowania mówią że teraz po wyborach maja obiecane ciepłe stołki - przeraża mnie że w ich myśleniu to normalne że jedyne co się liczy to przynależność partyjna i ich pełne kieszenie. Na pytanie jakie maja plany, pomysły i projekty na rozwój swoich regionów jedynie rozdziawili gęby i nie bardzo cokolwiek logicznego byli w stanie powiedzieć. Za to przy rozmowach o pieniądzach, pensjach te same gęby uśmiechały się od ucha do ucha - jak głupi do sera.

Ja wiem że takie wartości zapewne wpoili im starzy ludowcy który nawet nie ukrywają już ze liczy się tylko własna wypchana kieszeń, nie ważne są sprawy ludzi, uczciwość społeczna i moralna.

Afery z alkoholem, zachłanność, zdrady małżeńskie, rozwody, kłamstwa - wszystko to stało się dla naszych ludowców codziennością.

Jakie są wasze odczucia w tych sprawach ?

#2 ~młody~

~młody~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 07:28:56

Wydaje mi się ,że najgorzej upadłą moralnie partią jest sekta pisowska,tam widać najwięcej bokserów damski,najwięcej dziadków mających młodu,lub bardzo młode kochanki.Co do przekrętów i parcia na kasę,to dopiero się zaczyna uwidaczniać,narazie  to złodziejstwo w białych rękawiczkach jest ukrywane przez odpowiednie służby.Co do PSL-u,to powiem tak ,przyzwoita zbieranina staruchów z młodzieżą,nic dodać nic ująść.POZDRAWIAM

#3 ~Michał MXC~

~Michał MXC~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 07:48:05

Wydaje mi się ,że najgorzej upadłą moralnie partią jest sekta pisowska,tam widać najwięcej bokserów damski,najwięcej dziadków mających młodu,lub bardzo młode kochanki.Co do przekrętów i parcia na kasę,to dopiero się zaczyna uwidaczniać,narazie  to złodziejstwo w białych rękawiczkach jest ukrywane przez odpowiednie służby.Co do PSL-u,to powiem tak ,przyzwoita zbieranina staruchów z młodzieżą,nic dodać nic ująść.POZDRAWIAM

Przyzwoitość i PSL? te dwie rzeczy chyba się wykluczają.

Czy starosta miał dość przyzwoitości by ustąpić po aferze syropkowej? Nie miał...

Czy ludowcy mają dość przyzwoitości by nie pchać na stołki swoich rodzin? Nie mają...

Czy ludowcy mają dość przyzwoitości by nie przyznawać siebie najwyższych możliwych pensji i nagród? Nie mają...

Czy mieniący się wiarą w boga i tradycje ludowcy mają dość przyzwoitości by wytrwać w przyrzeczeniach kościelnych jakie składali swoim żoną? Wielu nie ma...

Gdzie więc widzisz tę przyzwoitość? Gdzie ona jest skoro nie potrafią dotrzymać przyrzeczeń składanych przed ludźmi i przed bogiem ?

#4 ~młody~

~młody~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 08:26:27

Drogi przedmówco,ja nie jestem za PSL-em,tymbardziej za wszem panującą sektą,ale standarty ludowców to jest jeszcze brylat wedle poczynań pisowskiej sekty,popsutych ,podłych bufonów czekających na każdą możliwość uniecystwiena każdego kto nie w sekcie.Tym sekta demoralizuje nas młodych i przyczynia się do upadku całego naszego społeczeństwa.O tym ile złego zrobili i jeszcze zrobią,dopiero się dowiesz w przyszłości jak to zło dojrzeje i zacznie oddziałowywać na mnie osobiście,na ciebie,na całą naszą społeczność.Bardzo mi jest ciebie żal,że masz tak mało rozwinięty choryząt myślenia o naszej wspólnej przyszłości.Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę zrozumiena dramatu w jakim się wspólnie znajdujemy!

#5 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 08:53:35

PSL jest OK ,w przeciwieństwie do podłych zaduanych pisiorów ze starostwem na niechlubnym czele!!!!!!!!!!!!!!!!!.

#6 ~Zielone Serce~

~Zielone Serce~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 09:01:58

Won od PSL buraku, zazdrościsz że ktoś z nas zajmie swoją posadkę po wyborach?? trzeba bylo sie zapisac a nie teraz jęczeć jak pujdziesz bo bezrobocie.

Po tych wyborach wszytskie gminy i powiat beda nasze i g***o ci do tego.

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 09:12:20

jedyna partia z tradycjami.Są starzy i młodzi .PISOWSZCZYKI robią prawdziwa nagonkę na nią.Ale ona nie poddaje się bo jest od zawsze powiazana z polskim chłopem.Inni usiłuja kupic jej członków obietnicami .Tym większymi im bliżej wyborów,

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 09:26:39

jedyna partia z tradycjami.Są starzy i młodzi .PISOWSZCZYKI robią prawdziwa nagonkę na nią.Ale ona nie poddaje się bo jest od zawsze powiazana z polskim chłopem.Inni usiłuja kupic jej członków obietnicami .Tym większymi im bliżej wyborów,

PSL już dawno zatracił chłopskie tradycje, chyba że syropki i kumoterstwo nazywasz tradycjami - to wtedy faktycznie można powiedzieć, że mocno się och trzymają.

Są  w tej parti starzy i młodzi bo ojcowie wciagają dzieci zeby ich kasa gdzieś do "obcych" nie uciekała.

#9 ~aaaa~

~aaaa~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 09:31:45

Bez sensu temat, kto miał doczynienia z ludowcami ten wie, że łatwo stołków nie oddadzą. Zdają sobie sprawę, że bez partyjnych układów do normalnej pracy nikt ich nie przyjmie bo trzeba by jednak coś sobą reprezentowac.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 09:36:35

PSL to najgorsza partia w Polsce. Z nepotyzmu zrobili system istnienia. To przez nich z Polski wyjechało 3 miliny ludzi którzy nie mięli układów w PSLu i nie mogli dostać pracy. Dlaczego PiS wszędzie musi robić zmiany? Bo wszystko było obstawione przez ludzi z PSL.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 09:41:44

PiS-u nie lubię ale oni chociaż udają, ze starają sie zrobić coś dla ludzi, PSL o ludziach przypomina sobie tylko przed wyborami jak zaglada w oczy strach ze tyle lat nic się nie robiło i mógł by ktoś oderwać te ich spasione brzuchy od koryta.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 12:24:28

Na PSL głosują tylko "frajerzy".

PRECZ Z PSL !!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 12:24:53

przez urząd Marszałkowski gdzie rządzi kto? no PSL na czele z Jarubasem i co? region jest zagrożony stratą 88,1 miliona euro 

bo nie potrafią zagospodarować tych pieniędzy

oby sie udało Unia Europejska objęła województwo specjalnym nadzorem!

bo nasi nie potrafią o nas zadbać

nigdy więcej PSL 

#14 ~ERROR~

~ERROR~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 12:39:31

Drodzy forumowicze, powiedzcie co sądzicie o PSL i przedstawicielach tej partii w gminach naszego Powiatu. Czy tylko ja mam wrażenie że ci ludzie już dawno zapomnieli ze powinni dbać o dobro wszystkich a nie tylko swoje kieszenie i interesy partyjnych kolegów.

Miałem wątpliwość przyjemność rozmawiać ostatnio z kilkoma młodymi ludowcami - młodzi niestety są tylko fizycznie, mentalnie to istna tragedia. Na moje pytanie dlaczego w ogóle zdecydowali się na członkowsko w PSL-u bez skrepowania mówią że teraz po wyborach maja obiecane ciepłe stołki - przeraża mnie że w ich myśleniu to normalne że jedyne co się liczy to przynależność partyjna i ich pełne kieszenie. Na pytanie jakie maja plany, pomysły i projekty na rozwój swoich regionów jedynie rozdziawili gęby i nie bardzo cokolwiek logicznego byli w stanie powiedzieć. Za to przy rozmowach o pieniądzach, pensjach te same gęby uśmiechały się od ucha do ucha - jak głupi do sera.

Ja wiem że takie wartości zapewne wpoili im starzy ludowcy który nawet nie ukrywają już ze liczy się tylko własna wypchana kieszeń, nie ważne są sprawy ludzi, uczciwość społeczna i moralna.

Afery z alkoholem, zachłanność, zdrady małżeńskie, rozwody, kłamstwa - wszystko to stało się dla naszych ludowców codziennością.

Moje odczucie jest takie, że to co piszesz to chyba dotyczy młodych ale PISOWCÓW. Członkowie PIS-u też mają obiecane ciepłe stołki bo na razie maja ale tylko te rządowe jak KRUS czy ARiMR.

Zapomniałeś o tym!

#15 ~ERROR~

~ERROR~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 12:39:59

Moje odczucie jest takie, że to co piszesz to chyba dotyczy młodych ale PISOWCÓW. Członkowie PIS-u też mają obiecane ciepłe stołki bo na razie maja ale tylko te rządowe jak KRUS czy ARiMR.

Zapomniałeś o tym!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 13:00:50

Zapomniałeś o tym!

odebrali wam wiec piszczycie Boli co?

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 15:34:40

popularność zyskali sobie jedynie rozwodami i niczym wiecej.....rozwódki mysla ze sa fajne i ładne .... jedynie są pośmiewiskiem na kw ,za grosz wstydu   :D  :lol:

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 16:01:22

odebrali wam wiec piszczycie Boli co?

Masz może wiedzę ile kolejnych ,,Misiewiczów''  czeka w Kazimierzy na wygraną PIS??,

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 16:41:08

PSL to najgorsza partia w Polsce. Z nepotyzmu zrobili system istnienia. To przez nich z Polski wyjechało 3 miliny ludzi którzy nie mięli układów w PSLu i nie mogli dostać pracy. Dlaczego PiS wszędzie musi robić zmiany? Bo wszystko było obstawione przez ludzi z PSL.

teraz pis juz obstawil wszystko dzieki dobrej zmianie.
kto teraz wyjeżdża za chlebem to wg ciebie przez PIS?
tempactwo.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 16:42:15

PSL to partia bezideowych pijaczków.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych