Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~anita~

~anita~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 11:17:55

Najważniejsza jest profilaktyka. Dbam, żeby moje dzieciaki regularnie myły ząbki, miały zdrową dietę i podaję im acidolac dentifix kids, który stomatolog zalecił jako ochronę zębów przed demineralizacją

#2 ~joginka~

~joginka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 20:51:21

Poza takimi oczywistymi sposobami na zapobieganie próchnicy jak mycie ząbków czy regularne kontrole u dentysty, ja jeszcze włączyłam niedawno specjalny suplement acidolac dentifix kids, który jak mi wytlumaczył dentysta, pomaga chronić zęby przed próchnicą

#3 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2018 - 19:16:36

Wiecie, że to można dawać nawet przedszkolakom. To jest naprawdę fajny produkt dla dzieci i skutecznie zapobiega demineralizacji. Moim zdaniem, jeśli dzieciaki wcześnie nauczą się dbać o swoje zęby, to zaprocentuje to im w przyszłości. Na piękny uśmiech , bez plomb trzeba sobie zapracować. 

#4 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 07:26:18

Nic nie dawałam takiego,  w ogóle o tym nie słyszałam nawet od dentysty a dopiero co byłam na wizycie w stomatologia Borowski u ortodonty, syn będzie miał zakładany aparat

#5 ~sewerka~

~sewerka~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 10:50:04

moim zdaniem najlepiej po prostu regualrnie odwiedzać dentystę, dlatego ja wybrałam plan opieki stomatologicznej dla dzieci w Eurodental. Pakiet kosztuje mnie rocznie 228 zł a dzieki niemu mam dostęp do 19 bezpłatnych usług, szybkie terminy i zniżki na inne usługi, moim zdaniem opłaca się jak na ktoś chce dbać o zęby dziecka.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 13:16:30

niech dzieci jedzom czipsy i ponczki, a potem pijom kokakolę

#7 ~sojka~

~sojka~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 11:32:19

to prawda warto tez na bieżąco kontrolować co nasze dziecko je na codzień, im wiecej słodyczy i chipsów tym gorzej, wiadomo rodzic nie zawsze dobrze sktntroluje zęby dziecka, dlatego ja wykupiłam w Lux Medzie plan stomatologiczny za 228 zł gdzie mogę non stop chodzić na kontrole stomatologiczne, w ramach pakietu mam 19 bezpłatnych usług, do tego dają do pakietu sporo zniżek i rabató wiec to bardzo się opłaca. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych