Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co PiS, czyli Suski i Karczewski zrobili

149 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 07:49:45

Moim zdaniem PiS nie zrobił i nie zrobi nic dla Przysuchy, bo znowu przerznie wybory.

Nawet gdyby ktoś z pis z naszego rejonu wszedł do parlamentu, to i tak ci z warszawki będą na niego uważali aby nie "zdziczał, zbaraniał" i żeby "kompletnie mu nie odbiło".

#22 ~fokus~

~fokus~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 07:57:24

PiS nic nie zrobił i nie zrobi . Po pierwsze dlatego że przegra wybory i nie będzie rządził. A po drugie dlatego że wbrew temu co oni twierdzą los zwykłych ludzi ich nie interesuje . Ich interesują tylko spisek układu , agenci , teczki i Smoleńsk .

#23 ~trevis~

~trevis~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 08:22:04

No przecież wszyscy wiedzą że oni nic nie zrobili. Teraz nagle sobie o Przysusze przypomnieli jak wybory idą. A gdzie byli przez te całe 4 lata? Pewnie walczyli z wyimaginowanym przez Jarka układem. Szkoda głosu na PiS. Oni już są przegrani. I wcale się temu nie dziwię. Wystarczy sobie przypomnieć jakie rzeczy Macierewicz wygaduje.

#24 ~emer~

~emer~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 08:46:10

Suski i Karczewski nic nie zrobili bo pis to partia jednego człowieka i żeby coś zrobić musieli by mieć zgodę Kaczyńskiego . A co Kaczyńskiego Przysucha interesuje ? Nic . Tak naprawdę to nie ma znaczenia kogo ludzie z pisu wybiorą bo tam w pisie wszyscy tańczą tak jak im DJ Jaro zagra . Po za tym wygranie przez pis wyborów jest nierealne . Także głosowanie na pis to strzelanie sobie gola samobójczego .

#25 ~ledi~

~ledi~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 13:06:06

Obaj zrobili jedno wielkie nic ,. Niech nikt na tych dwóch panów nie głosuje !!!

#26 ~bielyjerozy~

~bielyjerozy~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 17:40:58

Nikt mi nie rozkaże na kogo zagłosuję, swój rozum mam i oddam głos na partię o wartościach chrześcijańskich. Naprawdę szkoda Waszego czasu na tą agitację PO. Nikomu to chleba nie da. Ani mieszkańcom naszego powiatu, ani Wam bo na 100% nikt z naszego powiatu nie dostanie się do Sejmu z list PO.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 20:38:37

Nikt mi nie rozkaże na kogo zagłosuję, swój rozum mam i oddam głos na partię o wartościach chrześcijańskich. Naprawdę szkoda Waszego czasu na tą agitację PO. Nikomu to chleba nie da. Ani mieszkańcom naszego powiatu, ani Wam bo na 100% nikt z naszego powiatu nie dostanie się do Sejmu z list PO.

A z listy PiS?
Przecież starosta Niemirski wystawił z przysuskiego aż dwóch kandydatów:D

#28 ~ledi~

~ledi~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 21:07:09

Bielyjerozy ty masz chyba ogromne problemy z percepcją czytanego tekstu ( chyba podstawówkę zaocznie kończyłeś albo Radio Maryja przedawkowałeś ? ) . Bo nie wiem gdzie ty tu widzisz agitację na rzecz PO . Tu wszyscy piszą żeby nie głosować na tych dwóch panów ani na pis co nie jednoznaczne z głosowaniem na PO .

#29 ~spieprzaj dziadu;)~

~spieprzaj dziadu;)~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 21:18:46

Dokonania PiS:

"Spieprzaj dziadu":
http://streemo.pl/Portal/194690,Film,GrzesiooTV_Lech_Kaczynski_Spieprzaj_dziadu.html

#30 ~i Salomon z ...próżnego~

~i Salomon z ...próżnego~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 17:12:38

No i nie ma ani jednego zwolennika PiS aby odpowiedział?

Wiadomo, gdzy nie ma zasług, to i Salomon z próżnego nie naleje i nie odpowie B)

#31 ~zwolennik~

~zwolennik~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 18:20:41

A ja oddam swoj głos na Senatora Karczewskiego. Nie sugeruje sie z jakiej partii startuje ale tym jakim jest człowiekiem. Jako doktor jest świetnym "fachowcem" a mało teraz jest takich ludzi. robią to na czym sie znają. Liczyłem że jeszcze jeden doktor wystartuje ale na żadnej liście go nie znalazłem wiec moje poparcie Doktor Karczewski już ma.

#32 ~potworowski~

~potworowski~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 18:27:44

A ja oddam swoj głos na Senatora Karczewskiego. Nie sugeruje sie z jakiej partii startuje ale tym jakim jest człowiekiem. Jako doktor jest świetnym "fachowcem" a mało teraz jest takich ludzi. robią to na czym sie znają. Liczyłem że jeszcze jeden doktor wystartuje ale na żadnej liście go nie znalazłem wiec moje poparcie Doktor Karczewski już ma.

Srali muchy bedzie wiosna. Panie Andrzeju co tam w warce. zapomniał pan o Potworowie jak wójt wywalił pana za politykierstwo;) Lekarze niech leczą a nie polityka.

#33 ~barniorz_2~

~barniorz_2~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 21:18:31

Srali muchy bedzie wiosna. Panie Andrzeju co tam w warce. zapomniał pan o Potworowie jak wójt wywalił pana za politykierstwo;) Lekarze niech leczą a nie polityka.

Lekarz Niemirski z Warki startuje z prawicy RP Marka Jurka tak informacyjnie kolego.
Więc chyba nie jego wpis. :blink: B)

#34 ~gargamel~

~gargamel~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 10:46:18

NIE LUBISZ RUDEGO, GŁOSUJ NA GAJEWSKIEGO!!!

Panie Sławku, nie zbuduje Pan poparcia poprzez wzbudzanie negatywnych emocji wobec Pana Starosty, który niezależnie od Pana opinii, dał się poznać w powiecie jako całkiem niezły organizator i budowniczy. Nie tędy droga. Może spróbuje Pan pokazać, jak zachował się Rząd, którego emanacją jest PO którą zamierza Pan reprezentować, wobec ostatnich katastrof jakie nawiedziły nasz rejon. Może znajdzie Pan jakieś pozytywy, których jeszcze nie zdołaliśmy zauważyć.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 18:53:41

Panie Sławku, nie zbuduje Pan poparcia poprzez wzbudzanie negatywnych emocji wobec Pana Starosty, który niezależnie od Pana opinii, dał się poznać w powiecie jako całkiem niezły organizator i budowniczy. Nie tędy droga. Może spróbuje Pan pokazać, jak zachował się Rząd, którego emanacją jest PO którą zamierza Pan reprezentować, wobec ostatnich katastrof jakie nawiedziły nasz rejon. Może znajdzie Pan jakieś pozytywy, których jeszcze nie zdołaliśmy zauważyć.

Czy to jest temat o Gajewskim, czy o "zasługach" PiS dla Przysuchy i powiatu. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem, bo robi sie tylko mętlik. A przy okazji, to są jakieś "zaslugi" PiS, czy też chcą jak zawsze naszego głosu

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 21:33:28

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 05:04:06

Czy to jest temat o Gajewskim, czy o "zasługach" PiS dla Przysuchy i powiatu. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem, bo robi sie tylko mętlik. A przy okazji, to są jakieś "zaslugi" PiS, czy też chcą jak zawsze naszego głosu

Człowiek jakie zasługi PiS! Im chodzi tylko o nasze głosy i dalej będa mieć nas w d...pie Ta partia znowu przerznie wybory, a przysuskie jako PiS-dzielcze podpadnie partiom, które wygrają i będą dysponowac kasą. A że kasy będzie coraz mniej, no to odbije się to dodatkowo na Przysusze i powiecie.

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 09:57:37

Człowiek jakie zasługi PiS! Im chodzi tylko o nasze głosy i dalej będa mieć nas w d...pie Ta partia znowu przerznie wybory, a przysuskie jako PiS-dzielcze podpadnie partiom, które wygrają i będą dysponowac kasą. A że kasy będzie coraz mniej, no to odbije się to dodatkowo na Przysusze i powiecie.

Przysucha już podpadła, Tusk na pewno sobie zapamięta "paprykarza" z którym nie dało się rozmawiać.

#39 ~bielyjerozy~

~bielyjerozy~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 10:38:01

Zasługi rządu PIS dla naszego regionu w latach 2005-2007, a przez to senatora Karczewskiego i posła Suskiego:
1. Szpital w Nowym Mieście jest naprawdę nowoczesny, o wiele lepszy jak w Przysusze, czy nawet w Radomiu na Tochtermana. Gdzie byśmy jeździli gdyby nie szpital w Nowym Mieście.
2. Modernizacja drogi 728, konkretnie odcinka w gminie Odrzywół.
3. Pozyskiwanie funduszy unijnych.

Dobrze, a teraz kandydaci z PO opowiedzcie WRESZCIE JAKI MACIE PROGRAM WYBORCZY!!! Bo na wyśmiewaniu się z PIS i Radia Maryja daleko nie zajedziecie!!!

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 12:11:57

1. Nowe miasto to powiat Grójecki a co ze szpitalem w Przysusze?
2. To w Odrzywole i tylko dlatego, że ta cała droga jest modernizowana w województwie łódzkim też, więc każdy może się podłączyć pod to.
3.Jakie konkretnie fundusze unijne pozyskano dla powiatu przysuskiego, Dzięki konkretnym działania Suskiego czy Karczewskiego? Takie frazesy to sobie może każdy napisać.

Powiat przysuski to do tej pory twardy elektorat PISu i pytanie co dzięki PISowi mamy? PO miało inwestować w elektorat Suskiego czy Karczewskiego?
Kim Ty jesteś, że chcesz przesłuchiwać kandydatów PO? Sam się przedstaw to może wtedy Ci odpiszą? Bo jak jesteś zwykłym przydupasem Rudego to nawet nie ma co z Tobą rozmawiać bo i tak zrobisz co Ci władca nakaże a potem premię wypłaci

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych