Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

CO NOWEGO W GMINIE CHLEWISKA

131 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Misiek~

~Misiek~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 21:39:03

Dziękujemy panu wójtowi za załatwienie pracy przy kurach w Białobrzegach, byłam tam legalnie zatrudniona przez biuro pracy, pracowałam kilka dni - to prawdziwy kołchoz. Niech wójt weźmie swoich najbliższych i popracuje sobie sam w takich "wyśmienitych" warunkach. Ja wróciłam do ukochanego Potworowa, tu są chociaż pieniądze i można oddychać pełną piersią. W Białobrzegach nie było chętnych do takiej roboty - teraz już wiem dlaczego.

Wysyłają do takiego dziadostwa z Urzędu Pracy,ludzie idą bo boją się utraty ubezpieczenia.Potem mówią że bezrobocie się zmniejsza...śmiechu warte...

#82 ~Ryś~

~Ryś~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 08:36:05

Żadna praca nie hańbi.

#83 ~talib~

~talib~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 08:27:27

Szanowne k... z chlewisk i budek
jak wiecie zapewne chlewiska juz powoli zmieniaja nazwe na mexikana
popatrzcie gdzie kto ma dzialki w chlewiskach i nagle j.wrona i maeico

#84 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 05:32:30

co tak cicho na forum.

#85 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2016 - 08:49:44

• Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 22:58:24

Wójt Waldemar S. sprzedał swoje prywatne działki kupione za 200.000 pod budowę ferm za 1.000.000 to będą. Różnicę Inwestor nadpłacił za obiecaną decyzję przez wójta Waldemara decyzję o warunkach zabudowy. Się wójt  Waldemar koleguje ze Starostwem w Szydłowcu to załatwi i pozwolenie na budowę. Różnica pójdzie do jego prywatnej kieszeni. Oświadczeń majątkowych i tak nie publikuje, wali was po rogach aż furcy....... Jest kasa się załatwi. Ciemnogród dotujący Lewiatana może mu skoczy -tłumoki chlewickie za czajniki ten smród sobie kupili to teraz niech wąchają i nie kwiczą. Wcale mi was nie żal Tłumoki chlewickie.

#86 ~kupię glosy~

~kupię glosy~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 09:15:20

Na woli zagrodniej pija tylko 70proc. Lewiatana

#87 ~M.J.~

~M.J.~
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 16:06:23

Jezeli chodzi o Gmine Chlewiska, to dodalabym cytat "po staremu w gminie Chlewiska". Gmina Chlewiska jest Gmina, ktora nie robi wlasciwie nic, jezeli chodzi o opieke nad bezdomnymi zwierzetami. Zmienilo sie to, ze nie ma w Chlewiskach HYCLA (KATA), bo tak mozna okreslic ta profesje, ale podpisano umowe z  fajnym schroniskiem w Nowym. Problem jest taki, ze wyslac tam psa jest bardzo trudno, a dlaczego pieniadze, pieniadze. Mamy tutaj do czynienia z typowa "metalnoscia", na psa pieniadze, oh...na, co...ale zmienilo sie niestety !!!!  prawnie sa pieniadze i Gmina musi to zrobic na odstawienie psa do schroniska i na kastracje. Chlewiska ma jeszcze starych urzednikow, ktorzy maja mentalnosc od dziada. pradziada pies to na lancuch. Nie pomoga tym ludziom "szkoly miastowe", domy lepsze od "sumsioda" mentalnosc i ciemnogrod nie do przebicia. Jezeli Pani z Warszawy musiala wziac potraconego psa, bo podanie o pomoc psu Gmina Chlewiska miala rozpatrzyc w ciagu 7 dni, nie bede tego komentowac (niech skomentuje to ktos, kto jest za taka prace urzednikow odpowiedzialny). Nie mowiac o ostatnim wydarzeniu, gdzie rodzina po zmarlej przejela majatek, a psy wyrzucila na ulice, czy mozna takim ludziom podac reke NIE. Gdyby nie pomoc, wspanialych sasiadek (sa jeszcze ludzie w Chlewiskach, ktorzy maja serce i empatie i wspaniala pomoc Pani Anity z hotelu Ostoja, to Sunia Sonia by na pewno nie przezyla zimy. Ludzie z roznych stron Polski jej kibicuja (Sonia juz po operacji i dochodzi do siebie). A Gmina Chlewiska, co zrobila WSTYD, jest jeszcze jedna sunia z dziecmi wyrzucona przez tych samych ludzi, opiekuja sie nia wspaniale sasiadki co robi Gmina Chlewiska NIC...W sprawie zgloszenia psa do schroniska (juz dwa tygodnie), zadnej odpowiedzi, wydaje mi sie, ze w swiecie ludzi na stanowiskach   :), robiacych kariere w Gminie Chlewiska, to powinno cos takiego istniec, jak odpowiedz na E-maila, kiedy zadane sa pytania...Jezeli chodzi o te osoby, ktore wyrzucily psy, to jest cos takiego jak Karma. Na koniec taka mala opowiesc z dawnych czasow Chlewisk: byla sobie wojna i byl stary Zyd, ktory niosl za Cmentarzem w Chlewiskach chleb dla glodnych dzieci i byl sobie taki Polak, ktory zabral mu ten chleb. Skonczyla sie wojna i ten Polak tez byl glodny, bo tak po prostu umieral na raka zoladka, taka opowiesc mojego taty z Chlewisk i  u mnie w pamieci "glodne oczy" tego czlowieka, to tak w zwiazku z Karma. Pozdrawiam dobre osoby z Chlewisk !!!

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 19:04:35

co tak cicho na forum.

:) :ph34r:

#89 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 19:56:37

:) :ph34r:

A co tu se język strzępić na darmo , kurniki mają być i będą. Sowiński po to został wójtem, żeby tego dopilnować i basta.

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 14:36:29

Jezeli chodzi o Gmine Chlewiska, to dodalabym cytat "po staremu w gminie Chlewiska". Gmina Chlewiska jest Gmina, ktora nie robi wlasciwie nic, jezeli chodzi o opieke nad bezdomnymi zwierzetami. Zmienilo sie to, ze nie ma w Chlewiskach HYCLA (KATA), bo tak mozna okreslic ta profesje, ale podpisano umowe z fajnym schroniskiem w Nowym. Problem jest taki, ze wyslac tam psa jest bardzo trudno, a dlaczego pieniadze, pieniadze. Mamy tutaj do czynienia z typowa "metalnoscia", na psa pieniadze, oh...na, co...ale zmienilo sie niestety !!!! prawnie sa pieniadze i Gmina musi to zrobic na odstawienie psa do schroniska i na kastracje. Chlewiska ma jeszcze starych urzednikow, ktorzy maja mentalnosc od dziada. pradziada pies to na lancuch. Nie pomoga tym ludziom "szkoly miastowe", domy lepsze od "sumsioda" mentalnosc i ciemnogrod nie do przebicia. Jezeli Pani z Warszawy musiala wziac potraconego psa, bo podanie o pomoc psu Gmina Chlewiska miala rozpatrzyc w ciagu 7 dni, nie bede tego komentowac (niech skomentuje to ktos, kto jest za taka prace urzednikow odpowiedzialny). Nie mowiac o ostatnim wydarzeniu, gdzie rodzina po zmarlej przejela majatek, a psy wyrzucila na ulice, czy mozna takim ludziom podac reke NIE. Gdyby nie pomoc, wspanialych sasiadek (sa jeszcze ludzie w Chlewiskach, ktorzy maja serce i empatie i wspaniala pomoc Pani Anity z hotelu Ostoja, to Sunia Sonia by na pewno nie przezyla zimy. Ludzie z roznych stron Polski jej kibicuja (Sonia juz po operacji i dochodzi do siebie). A Gmina Chlewiska, co zrobila WSTYD, jest jeszcze jedna sunia z dziecmi wyrzucona przez tych samych ludzi, opiekuja sie nia wspaniale sasiadki co robi Gmina Chlewiska NIC...W sprawie zgloszenia psa do schroniska (juz dwa tygodnie), zadnej odpowiedzi, wydaje mi sie, ze w swiecie ludzi na stanowiskach :), robiacych kariere w Gminie Chlewiska, to powinno cos takiego istniec, jak odpowiedz na E-maila, kiedy zadane sa pytania...Jezeli chodzi o te osoby, ktore wyrzucily psy, to jest cos takiego jak Karma. Na koniec taka mala opowiesc z dawnych czasow Chlewisk: byla sobie wojna i byl stary Zyd, ktory niosl za Cmentarzem w Chlewiskach chleb dla glodnych dzieci i byl sobie taki Polak, ktory zabral mu ten chleb. Skonczyla sie wojna i ten Polak tez byl glodny, bo tak po prostu umieral na raka zoladka, taka opowiesc mojego taty z Chlewisk i u mnie w pamieci "glodne oczy" tego czlowieka, to tak w zwiazku z Karma. Pozdrawiam dobre osoby z Chlewisk !!![/quote]
JEZELI CHODZI O TE BIEDNE PSY......to widocznie były z opozycji haha. Bo inaczej juz by prace w gminie mieli.

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2017 - 16:56:24

A co tu se język strzępić na darmo , kurniki mają być i będą. Sowiński po to został wójtem, żeby tego dopilnować i basta.

Ale jak ludzie dopilnuja  dobrze to kurnikow nie bedzie,bo samorzad to ludzie nie wojt.,ludzie po to wybrali zeby ich reprezentowal.

#92 ~bartek~

~bartek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 08:37:00

Moze ktos powie co dalej z kanalizacja w gminie chlewisa

#93 ~baba~

~baba~
  • Goście

Napisano 06 maj 2017 - 17:13:37

Moze ktos powie co dalej z kanalizacja w gminie cw

Wójta się pytaj

#94 ~dodek~

~dodek~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 19:07:05

Czy ktos powie co jest z woda w chlewiskach Wojt albo soltys czy wogole sa oni obecni w Chlewiskach

#95 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 21 październik 2017 - 17:46:57

GRATULACJE !!   Pani Halinka Winiarska na sesji w dniu 19.10.2017 r. pobiła swój własny rekord.

Nasza kochana radna ma w zwyczaju spóźniać się na sesje. Ostatnio ustanowiła jednak nowy rekord. Mianowicie pojawiła się na 15 minut. Czyli TYLKO by podpisać listę na podstawie której dostanie pełną dietę. Mam nadzieje, że to nie jej ostatnie słowo w tej kwestii. 15 minut jest do pobicia. Ma czas się wykazać w ostatnim roku tej kadencji. Pani Halinko czkamy na 1 minutę obecności. 

Tu można z czystym sumieniem napisać "Przyganiał kocioł garnkowi".

Przyglądając się z boku, pamiętam Pani Halinko jaka Pani była oburzona na radnych nie głosujących za podwyżką diety dla Pani. Pouczała ich Pani wtedy jacy to oni są bezczelni, bez honoru i inne epitety rzucała w ich stronę bo głosują przeciw a i tak będą brali dietę. No to teraz niech Pani spojrzy na siebie jaka Pani jest 100 razy bardziej bezczelna, bez honoru i arogancka. Dieta jest za UCZESTNICTWO w pracach rady i komisji a nie za złożony podpis na liście obecności. Mam dla Pani propozycję. Niech złoży Pani projekt uchwały, aby dieta była wypłacana "z góry" przed sesjami, wtedy nie będzie musiała Pani wcale przychodzić. Ma Pani większość w radzie więc taki bezczelny kmiot zostanie przegłosowany.

PS Jedyna nadzieja w ludziach, że w nadchodzących wyborach ludzie z Budek nie dadzą się przekupić i powiedzą:   NIE - tej Pani już dziękujemy.

#96 ~jasiek~

~jasiek~
  • Goście

Napisano 21 październik 2017 - 19:46:45

No to mamy ciekawe zeczy

#97 ~Mieszkaniec Budek~

~Mieszkaniec Budek~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 21:11:52

GRATULACJE !!   Pani Halinka Winiarska na sesji w dniu 19.10.2017 r. pobiła swój własny rekord.

Nasza kochana radna ma w zwyczaju spóźniać się na sesje. Ostatnio ustanowiła jednak nowy rekord. Mianowicie pojawiła się na 15 minut. Czyli TYLKO by podpisać listę na podstawie której dostanie pełną dietę. Mam nadzieje, że to nie jej ostatnie słowo w tej kwestii. 15 minut jest do pobicia. Ma czas się wykazać w ostatnim roku tej kadencji. Pani Halinko czkamy na 1 minutę obecności. 

Tu można z czystym sumieniem napisać "Przyganiał kocioł garnkowi".

Przyglądając się z boku, pamiętam Pani Halinko jaka Pani była oburzona na radnych nie głosujących za podwyżką diety dla Pani. Pouczała ich Pani wtedy jacy to oni są bezczelni, bez honoru i inne epitety rzucała w ich stronę bo głosują przeciw a i tak będą brali dietę. No to teraz niech Pani spojrzy na siebie jaka Pani jest 100 razy bardziej bezczelna, bez honoru i arogancka. Dieta jest za UCZESTNICTWO w pracach rady i komisji a nie za złożony podpis na liście obecności. Mam dla Pani propozycję. Niech złoży Pani projekt uchwały, aby dieta była wypłacana "z góry" przed sesjami, wtedy nie będzie musiała Pani wcale przychodzić. Ma Pani większość w radzie więc taki bezczelny kmiot zostanie przegłosowany.

PS Jedyna nadzieja w ludziach, że w nadchodzących wyborach ludzie z Budek nie dadzą się przekupić i powiedzą:   NIE - tej Pani już dziękujemy.

Ja na pewno na nią nie zagłosuję,na obecnego wójta też nie

#98 ~Chlewiska~

~Chlewiska~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 16:00:45

Parę miesięcy i My, społeczeństwo podziękujemy temu pseudo Wójtowi, którego interesuje tylko własny interes. Liczę, że pojawi się osoba, która wywali na zbity pysk najgorszego gospodarza Chlewisk jakiego mieliśmy.

#99 ~Chlewiska~

~Chlewiska~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 16:01:14

Parę miesięcy i My, społeczeństwo podziękujemy temu pseudo Wójtowi, którego interesuje tylko własny interes. Liczę, że pojawi się osoba, która wywali na zbity pysk najgorszego gospodarza Chlewisk jakiego mieliśmy.

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 06:47:31

Popieram juź dosc

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych