Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co na śniadanie ?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 08:04:59

Jajko na miękko dziś.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 11:51:47

Jajko na miękko dziś.

orzechy plus banany od lat wielu aby neuroprzekazniki byly do pozniej starosci w nienaruszonym stanie oraz serotonina pozwalala pozytywnie myslec.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 12:51:08

Jajka.

Poliż.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 13:47:58

Jajka.
Poliż.

ja bym Ci swoich nie dal..gdybym dostal dane operatora z tego dnia to chyba byloby 25lat ....ktos mysli ,ze to ja..a to jakas k..wa tworzy chore filmy ,bo jest psychicznie chora ?? Nie mozna tez przejmowac sie rzeczami na ktore nie mialo sie wplywu...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 14:49:29

ja bym Ci swoich nie dal..gdybym dostal dane operatora z tego dnia to chyba byloby 25lat ....ktos mysli ,ze to ja..a to jakas k..wa tworzy chore filmy ,bo jest psychicznie chora ?? Nie mozna tez przejmowac sie rzeczami na ktore nie mialo sie wplywu...

Jesteś chory,myślisz tylko o jednym.

Od kiedy to polizanie kurzego jajka grozi karą 25 lat.Oszołom w czystej postaci,zboczeniec.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 15:00:06

Jesteś chory,myślisz tylko o jednym.
Od kiedy to polizanie kurzego jajka grozi karą 25 lat.Oszołom w czystej postaci,zboczeniec.

widzisz jak ta psychologiczna gra jest zoorganizowana ??? Piszacy tu z polecenia przykrych panow sa doinformowani lub bardzo czesto wprowadzani w blad ,gdyby wiedzieli jak to wszystko naprawde wyglada uwierz wiekszosc to moga byc nawet dobrzy ludzie ktorzy wiedzac wszystko nie wzieli by w tym udzialu...

#7 ~EDEK Z TURZOTKI~

~EDEK Z TURZOTKI~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 15:20:26

Jajko na miękko dziś.

moja żona miała loda, a ja patelnię do wylizania

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 16:16:28

moja żona miała loda, a ja patelnię do wylizania

oj edek listonosz mial loda i muszelke a Ty lizesz patelnie bo kobita rosolu nie ugotowala.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych