Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co na koncentracje

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 14:44:08

Ostatnio mam tak, że chodzą mocno rozkojarzona. Czasem wręcz do granic absurdu. Wykonuję czynności mechanicznie, tyle, że niektóre kompletnie bez sensu. Dzisiaj włożyłam torebkę do lodówki a potem jej pół dnia szukałam. Macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie można kupić leki albo suplementy poprawiające koncentrację? Będę wdzięczna za każde podpowiedzi.

#2 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 17:27:51

Ostatnio mam tak, że chodzą mocno rozkojarzona. Czasem wręcz do granic absurdu. Wykonuję czynności mechanicznie, tyle, że niektóre kompletnie bez sensu. Dzisiaj włożyłam torebkę do lodówki a potem jej pół dnia szukałam. Macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie można kupić leki albo suplementy poprawiające koncentrację? Będę wdzięczna za każde podpowiedzi.

Wyrzuć torebke. Czy to nie śmieszny przedmiot? Stale trzeba ją otwierać, bo nigdy nie wiadomo co w niej jest. A zazwyczaj lekarstwa na wszystko czego już nie ma.

#3 Grażka88

Grażka88

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 05 listopad 2019 - 15:28:57

To dość spora grupa ludzi, takich jak Ty cierpiących na zaburzenia koncentracji. Ja osobiście kupuje sobie leki na koncentrację w sklepie https://pewnylek.pl/ i jeste zadowolony z ich działania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych