Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

104 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 01:11:49

Ja to bojkotuje pierwszy mecz i wszystkie kolejne aż ten pseudo zarząd pójdzie w cholerę..

po co iść na mecz.. jeden okrzyk anty zarząd i wszyscy wyłapią zakazy.. jeszcze się będą chwalić że walczą z chuliganami.. mam rodzinę, pracę, płace podatki i nie dam się ukarać pseudo zarządowi za tzw "damski ch***"

Dopóki oni nie ustąpią ja i moi znajomi bojkotujemy wszystkie mecze !!

Nie ma klubu bez kibiców.. pseudo zarząd o tym również zapomniał !!

#102 ~BB~

~BB~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 07:48:58

I SŁUSZNIE BOJKOT!!! ZBIERAMY SIĘ PRZED PIERWSZYM MECZEM PRZED STADIONEM I NIE WCHODZIMY NA TRYBUNY!!!! NIE KUPUJEMY BILETÓW I KARNETÓW!!!! DOPING Z ULICY !!!!! MOŻE COŚ DO NICH DOTRZE!!!! ŻE TO NIE KIBICE SĄ DLA NICH ALE ONI DLA KIBICÓW!!!! CHOCIAŻ CZY DO ŻRĄCYCH ŚWIŃ PRZY KORYCIE COŚ DOTRZE???? PRZECIEŻ TO LUDZIE BEZ CZCI I HONORU!!!

#103 ~jaro~

~jaro~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 08:12:34

,,TAK POWINNA WYGLADAC KONFERENCJA,, MY ZARZAD KORONY ZA SWE BLEDY,NIEUDOLNE DZIALANIA,NIE CHCAC ZNALEZIENIA WLASCICIELA,PODEJMOWANIE ABSURDALNYCH DECYZJI,GLASKANIU PO GLOWCE SASALA,SMIESZNE NIEUDANE TRANSFERY W TYM ROKU,BRAK ZNAJOMOSCI PILKI I EKONOMII,DZIALANINIE NIEUMYSLNE PRZECIWKO KLUBOWI Z BRAKU SWEJ WIEDZY SPORTOWEJ,PODAJEMY SIE DO DYMISJI A SWE PENSJE KTORE BRALISMY ZA NIC ODDAMY NA GRUPY MLODZIEZOWE.BRAK HONORU PANOWIE DZIALACZE PRZEZ MALE d

#104 ~pinokio_ck~

~pinokio_ck~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 08:25:46

Panie Lubawski czy Pan jest poważnym człowiekiem?
Jak można poważnie traktować Pana obietnice, bo ja już nie liczę na to, co Pan powie będzie prawdą.
Jeszcze pół roku temu, obwieścił Pan na konferencji prasowej "Walczymy o Mistrza Polski!!","Liga Europejska dla Kielc".
Kilka miesięcy temu znów Pan obwieścił "Mamy sposnora dla Korony" no i co wynikało z tcyh przechwałek? no nic..
Ani Mistrza Polski, ani Ligi europejskiej, ani sponsora, a jak tak dalej pójdzie to nawet Korony w Ekstarklasie nie będzie..
Pytam się, co się zmieniło w ciągu pół roku w klubie Korona Kielce, że cele klubu stały się tak diametralnie różne?

Dam Panu jedną radę, w biznesie w odróżnieniu od polityki, dużo się nie mówi więcej się pracuje.

Lotnisko Obice.... jak sobie przypomnę to czuję się zażenowany.

#105 ~:((((~

~:((((~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 09:54:19

"Pan" Wojciech wiedzial wczesniej,ze nikt nie kupi Korony.Jaki wlasciciel "firmy" w trakcie negocjacji biznesowych wyjedzie sobie na WCZASIKI ze swoim "serduszkiem", ehhh.

Pozdrowienia dla" WODZA NACZELNEGO" w Toskanii. :angry:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych