Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

104 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 20:15:18

Bardzo dobrze. Za korupcję ten śmieszny wiejski klub powinien dawno polecieć na samo dno.
Życzę Wam z calego serca, byście zostali wycofani z rozgrywek, bo śmiać potraficie się z innych, ale z siebie samych już nie. AVE.

A skąd ty jeteś frajerze z radumia czy z ostrowsi?

#62 ~Majirel~

~Majirel~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 20:25:33

Trzeba się pogodzić ze jesteśmy gó.... wartym towarem, wracamy tam skąd wyszlismy. Nic nie da zmiana zarządu piłka nożna to drogi sport i nas na to nie stac. Niech każdy się zajmie swoimi obowiązkami bo płaczem i tak nic nie wskora. Niech zostaną te miłe wspomnienia i emocje. Niestety przykro na to patrzeć ale takie jest życie, Wybilismy się dzięki lokalnemu biznesmenowi któremu jako tako zależało bańka pękła i trzeba się z tym pogodzić, ze to koniec wielkiej piłki w Kielcach . Dziękuje za uwagę i za to ze mogłem oglądać klub ze swojego miasta kilka lat w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

#63 ~Kron~

~Kron~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 20:35:16

nie sądziłem, że ten czas nadejdzie ale pora chyba założyć klub o nazwie KORONA NOWA i zacząć zabawę od podstaw, niech założą ją kibice i niech grają w niej piłkarze z serduchem, to co teraz odstawiają te małpy od kopaczy po prezesów to już nie jest śmiech to tragikomedia, banda bez honoru, jak któregoś spotkam to dostanie symbolicznego kopa w dupsko

#64 ~Tusku~

~Tusku~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 21:05:54

#65 ~maroni~

~maroni~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 21:10:09

witamy oszolomow w pierwszej lidzdze!!!!!!!!!!!!!!! a chojnowskiego wywiez na taczkach na smietnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#66 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 21:16:36

ktos chce w pizde??

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 22:16:41

ktos chce w pizde??

Tak. Twoja mamusia.

#68 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 22:20:07

Że jak??? Będziesz oszczędzał, Chojnowski??? Kończ, waść, wstydu oszczędź...

#69 ~Paw ck~

~Paw ck~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 22:36:00

Gdyby pan prezes i jego kolesie mieli troszche pokory i godności podali by sie do dymisji,im nie zalezało na znalezieniu sponsora bo to oznaczało utrate stołków. Przez tyle lat pan Jung pracował w Iskrze następnie Vive i zawsze jakis smrud był z tego powodu,teraz przyszedł do korony i stare nawyki zostały. Klub juz raz był pod zarzadem miasta i gdyby nie pan Klicki juz by nie istniał. DARMOZJADÓW I MATOŁÓW BANDA

#70 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 23:47:20

Gdyby pan prezes i jego kolesie mieli troszche pokory i godności podali by sie do dymisji,A

Co Ty oni wolą rozdawać zakazy klubowe za byle pierdoły.. Ultrasi dostali za oprawy, Dziadki dostali za zajmowanie nie swojego miejsca na pustym stadionie jeszcze inni za przeklinanie..

Ciekawe jak teraz zarząd będzie chciał przekonać kibiców do powrotu na trybuny..

#71 ~wujeksoprano~

~wujeksoprano~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 00:21:34

Markus , bo "może " zapłacone było nie za znalezienie a wręcz odwrotnie???? :)

w tej sytuacji proszę panowie urzędasy rozliczyć publiczne pieniądze miejskie zapłacone jakiemuś tworowi na znalezienie sponsora-inwestora, którego nie ma. Każda umowa prawna musi mieć skutek, owszem nie zawsze skuteczny ale żeby żadnego ??

#72 ~:((((~

~:((((~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 07:02:17

Że jak??? Będziesz oszczędzał, Chojnowski??? Kończ, waść, wstydu oszczędź...

:huh: No pewnie ze bedzie!.Ale nie na sobie i kolesiach (kontrakt z miastem to kontrakt).
Czy sie siedzi,czy sie lezy
- KASA Z MIASTA SIE NALEŻY, :P

POZDRAWIAM PANA PREZESA HAHA. ;)

#73 ~-??-~

~-??-~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 07:51:21

prezes Tomasz Chojnowski oraz prezes Rady Nadzorczej Korona S.A. Janusz Koza.

:huh: Przepraszam,ale moim zdaniem to byl zwykly "BELKOT". ;)

TO WYGLADA NA -CO BY BYLO GDYBY!Zwykle zamydlanie oczu i bledow zarzadu,brak checi do gry"kopaczy"(a moze "kopacze" wiedzieli wczesniej co w "trawie piszczy").Mnie ciekawi jak to sie stalo ze Pan Profus wpuscil UM i zarzad Korony w "kanal" z tym zakupem KLUBU ?.
Mam nadzieje,ze kiedys wyjdzie cala prawda o rozmowach i warunkach stawianych przez UM
"zainteresowanym"(hmmm chyba zainteresowanym) zakupem Korony.Pozdrawiam.

#74 ~Błękitni!~

~Błękitni!~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 08:02:42

Bardzo dobrze. Zlikwidować ten śmieszny klub sportowy z jego śmiesznymi wiejskimi bachorkami zwanych "kibickami". Prawdziwy kielecki klub zwie się BŁĘKITNI.

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 08:19:14

Mnie ciekawi jak to sie stalo ze Pan Profus wpuscil UM i zarzad Korony w "kanal" z tym zakupem KLUBU ?.

Ale tutaj Profus nikogo w kanał nie wpuścił !
W kanał to zostali puszczeni kielczanie przez Wojciecha L. oraz pseudo zarząd! Wycieczki na wyspy w poszukiwaniu inwestora owocne wyniki tych wycieczek potem zaawansowane rozmowy z Panem Profusem w miedzy czasie wzmianka o Krzysztofie K. Wszystko to to nic innego jak mydlenie oczu kibicom !

#76 ~QQQ~

~QQQ~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 08:21:37

No cóż, Złotówka wyżej stoi niż Korona. Nikt tej panny nie chce a nawet gdyby zechciał to i tak zawsze to będzie traktował wyłącznie biznesowo. Jakośc władzom nie wychodzi ta sprzedaż. A może to kibice powinni wziąść sprawę w swoje ręce - przecież to ich klub. Może warto wystosować coś w rodzaju petycji, niech się pod nią podpisze 20 tys. kibiców i przekażcie ją do poprzedniego właściciela, w dużej mierze twórcę Korony jaką mamy. To chyba jedyna osoba która ma możliwości i chyba dla której Korona to nie tylko biznes.

#77 Moje imię

Moje imię

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 09:18:02

"Mamy też zaplanowane różne działania marketingowe, które – mam nadzieję - zachęcą do przychodzenia na Arenę Kielc. Takim czynnikiem zachęcającym niekoniecznie muszą być obniżone ceny biletów i karnetów – dodał prezes Chojnowski."

Tak działania marketingowe też zachęcają. Jedyne co zrobili to podpisali jakas bzdurną umowę z bankiem i zaczęli wymieniać karty kibica, kase za to zgarneli, a ja do tej pory karty nie mam (wniosek zlozony chyba w lutym)

#78 ~loko~

~loko~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 09:36:16

Ja już mam kartę do odebrania ale ze względu na zaistniałą sytuacje daruje sobie jej odbiór. Jak za dwa lata wracamy na Szczepaniaka!!

#79 ~-propozycja-~

~-propozycja-~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 09:58:18

:angry: :rolleyes: No tak Panie PREZESIE (+).

1.Honoru - brak

2.Kompetencji - brak

3.Ambicji - brak

4.Zaplecza - brak

5.DO KASY - TAK

To moze choc tak dla PICU podac sie do dymisji.EEEEEEEEE raczej nie he he. :P

#80 ~powazny 47~

~powazny 47~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 10:35:27

JAKIM DUP... TRZEBA BYC BO DOPROWADZIC DO TEGO CO SIE STALO I NIE PODAC SIE DO DYMISJI,TEN CALY ZARZAD TO JEDNA WIELKA KOMPROMITACJA TEGO MIASTA.PANIE PREZYDENCIE ROZWAL PAN TEN CALY ZARZAD JUZ DZIS,BO KIBICOW PAN NIE ZOBACZY,ZA BARDZO KIELCE-KIBICE KRZYCZA BY TO ROZESZLO SIE PO KOSCIACH.JESZCZE JEST SZANSA,ALE ROZMAWIAJ PAN Z KIBICAMI DLA KTORYCH KORONA JEST WAZNA I LEZY NA SERCU,A NIE Z BURAKAMI-CHLOPKAMI CO NIGDY PRAWDZIWEJ PILKI NIE POWACHALI TYLKO KASE ZA DARMO BIORA.OSZCZEDNOSCI W KLUBIE ZACZYNAMY OD FUNKCJI PREZESA I VICE PREZESOW,OD JUTRA PRACUJA SPOLECZNIE TAK JAK POWINNO BYC WEDLUG ZASAD I PRAWA.JUZ MAMY 40 TYS ZL ZA OSZCZEDZONE NA MIESIAC,A RESZTE UZBIERAMY OD PENSJI TYCH CO UDAJA ZE PRACUJA W KLUBIE,TROCHE SIE ZNAJDZIE NASTEPNYCH OSZCZEDNOSCI. ,,TEMU ZARZADOWI SETKI KIBICOW MOWIA-NIE !!! A PAN JAKO PREZYDENT WYBRANY W WOLNYCH DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH POWINIEN SLOWO LUDZI SZANOWAC,A JAK PAN TEGO NIE CZYNI,TO JEST PAN NIE WART TEGO STANOWISKA DROGI PANIE.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych