Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

104 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 13:24:05

Brawo Panowie Prezesi Tak trzymać z całych sił i nie puszczać popieram was w całej rozciągłości tematu cel musi byc w tym sezonie też był ale nie wyszło ;) Może wódz wróci z nowymi świetnymi pomysłami z plaży.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 13:27:20

w tej sytuacji proszę panowie urzędasy rozliczyć publiczne pieniądze miejskie zapłacone jakiemuś tworowi na znalezienie sponsora-inwestora, którego nie ma. Każda umowa prawna musi mieć skutek, owszem nie zawsze skuteczny ale żeby żadnego ??

A "podział" był ? My wam wy nam ;)

#23 ~edi.~

~edi.~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 13:27:28

To jest kompletne nieporozumienie, aby dyletanci kierowali klubem z ekstraklasy.Oto jak wygląda rządzenie pana prezydenta wąsatego i jego kumpli. To jest śmiechu warte. Śmieje się cała Polska, wstyd mi, bo w końcu Kielce to moje miasto i Koronę też miałem w sercu.Wstyd śmierdziele z magistratu. Ktoś za tę Koronę Was kiedyś rozliczy.Najpierw niech tam wejdzie NIK , a później prokuratot.

#24 ~KIBIC~

~KIBIC~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 13:27:30

konferencja zenada jak cale poczynania tego zarzadu,wy prezesi jak i caly zarzad powinniemn z honorem podac sie do dymisji,nic nie zrobiliscie oprocz pobierania pensji,nieudolnych decyzji,tu potrzeba nowej miotly,nowych mlodych ambitnych ludzi,koniec z ukladami i komunistycznym rzadzeniem,ten caly zarzad to paranoja-fantastyka,zgraja nie kompetentnych ludzi,nie daja rady i nic nie zrobia dobrego,proponuje referendum w tym klubie,przeciez to nasze pieniadze,nasze podatki,wiec po co komus placic jak my ich nie chcemy,badzmy jak barca-my kibice,inwestorzy,drobni kupcy,sklepikarze i inni,utrzymujmy ten klub jak robia to jedyni w europie kibice barcelony,sami placa,sami prezesow wybieraja.biora odpowiedzialnosc za klub,kupuja karnety,robia skladki,nie pozwola nigdy by barca miala sponsora i reklame na koszulce.gdy my wszyscy w tym miescie urosniemy w sile,to tez damy rade,a inwestorzy sami przyjda,tylko my pokazmy,ze potrafimy cos tez z siebie dac,ja kupie 3 karnety na nowa runde,dla siebie,zony i dziecka,niech wszyscy tak zrobia,ale dosc tego zarzadu-oni wszyscy do dymisji i pod nik pod kontrole.

#25 ~Loko~

~Loko~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 13:28:16

Proponuje, a nawet żądam by w nadchodząc sezonie zmienić nazwę klubu na "Obwoźny cyrk Pana W Kielce" Należy rozgrywać mecze w charakterze gospodarza w większych miastach Polski np Szczecin, Rzeszów, Lublin itp..(tam gdzie nie ma ekstraklasy) - większa frekwencja.
Można by mecze połączyć z piknikiem rodzinnym coś na wzór święta Kielc i celem propagowania regionalnych produktów np: smalec, ogórki kiszone, żelki, tarki i kremy do stóp, konfekcja ubiorów militarnych.... na równie pięknych i gustownych pasiastych stoiskach wpisujących się w charakterystyczny styl województwa świętokrzyskiego.
Genonewfe Pigwe zatrudnić jako trenera, zapewne do tego kabaretu jaki nam chcą zaproponować włodarze bardziej by pasował niż obecny LeOś!!!

#26 ~Norbert~

~Norbert~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 13:32:01

Przestańcie z ta Sienkiewką...co forum to głosujcie na Sienkiewkę. Mnie sie osobiście podobają ulice w innych miastach, na żadne forum nie mozna wejsc bo tylko ta Sinkiewka...jest brzydka glosujmy na przekór na cos innego...

#27 ~-ciekawski-~

~-ciekawski-~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 13:36:05

Hmmmmmm!.Ale mnie korci wysluchac opinii Pana Profusa po negocjacjach z wladzami UM w sprawie kupna Korony(i innymi zainteresowanymi).OJJJJJJ ale to ciekawe he he.Moge sobie pomarzyc, :( nikt nic nie powie A SZKOOOODA OJ SZKOOOODA. :angry:

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 13:39:03

Wracamy do normalności !! III liga cisza spokój Szczepaniaka 29!

Dzięki chłopaki już bałem się iż ten cyrk Korona będzie trwał długo aaa tu widać jednak pooglądam jeszcze Korone tułającą się w III lidze z wizją spadku do IV :)

Dzięki :)

#29 ~BB~

~BB~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 13:57:37

BYŁ JUŻ KABARET W OPOLU , TOP TRENDY KABARETON TEŻ MIAŁ JUŻ MIEJSCE A TERAZ BYŁ MAŁY CYRK W KIELCACH Z PREZESAMI KORONY W ROLI GŁÓWNEJ!!! CYRK Z JAKIMIŚ MAŁPAMI PRZYJECHAŁ I PIEPRZĄ OD RZECZY!!!!! ONI NA PRAWDĘ MYŚLĄ ŻE MAJĄ DO CZYNIENIA Z deb***AMI (KIBICE KORONY I MIESZKAŃCY MIASTA)!!!!! KURVA MAŁPA W CYRKU POTRAFI WIĘCEJ ZROBIĆ NIŻ TE NIEUDOLNE CYMBAŁY!! DORWAŁY SIĘ ŚWINIE DO KORYTA KWICZĄ I ŻREJĄ BEZ OPAMIĘTANIA!!! GDZIE ORGANY KONTROLI NIK, RIO?!! ROZUMIEM ŻE DLA PRZYKŁADU GAŻE ZARZĄDU BĘDĄ OBCIĘTE DO NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ!!! NIE MA EFEKTÓW PRACY NIE MA PREMII, NAGRÓD A PENSJE OBCIĘTE!!! DO DYMISJI PATAŁACHY BEZ HONORU !!! CZEMU SIEDZISZ JEDEN Z DRUGIM I SIĘ SZCZERZYSZ NIE MASZ DOŚĆ ODWAGI ŻEBY SIĘ PRZYZNAĆ DO BŁĘDU I PONIEŚĆ TEGO KONSEKWENCJE ?!!!!

#30 ~Nie kibic~

~Nie kibic~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 14:01:04

konferencja zenada jak cale poczynania tego zarzadu,wy prezesi jak i caly zarzad powinniemn z honorem podac sie do dymisji,nic nie zrobiliscie oprocz pobierania pensji,nieudolnych decyzji,tu potrzeba nowej miotly,nowych mlodych ambitnych ludzi,koniec z ukladami i komunistycznym rzadzeniem,ten caly zarzad to paranoja-fantastyka,zgraja nie kompetentnych ludzi,nie daja rady i nic nie zrobia dobrego,proponuje referendum w tym klubie,przeciez to nasze pieniadze,nasze podatki,wiec po co komus placic jak my ich nie chcemy,badzmy jak barca-my kibice,inwestorzy,drobni kupcy,sklepikarze i inni,utrzymujmy ten klub jak robia to jedyni w europie kibice barcelony,sami placa,sami prezesow wybieraja.biora odpowiedzialnosc za klub,kupuja karnety,robia skladki,nie pozwola nigdy by barca miala sponsora i reklame na koszulce.gdy my wszyscy w tym miescie urosniemy w sile,to tez damy rade,a inwestorzy sami przyjda,tylko my pokazmy,ze potrafimy cos tez z siebie dac,ja kupie 3 karnety na nowa runde,dla siebie,zony i dziecka,niech wszyscy tak zrobia,ale dosc tego zarzadu-oni wszyscy do dymisji i pod nik pod kontrole.

Powiem krótko OCHŁOŃ, mnie ten klub wogóle nie jest potrzebny w tym mieście i pewnie połowie miasta również, chcesz coś robić załóż swój klub piłkarski i itp. a nie namawiaj ludzi na karnety by oglądać to DZIADOSTWO zwane POLSKA PIŁKĄ NOŻNĄ

#31 ~antykibic~

~antykibic~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 14:14:50

Powiem krótko OCHŁOŃ, mnie ten klub wogóle nie jest potrzebny w tym mieście i pewnie połowie miasta również, chcesz coś robić załóż swój klub piłkarski i itp. a nie namawiaj ludzi na karnety by oglądać to DZIADOSTWO zwane POLSKA PIŁKĄ NOŻNĄ

racja! to są chamskie widowiska facecinów po 60 tysięcy zł miesięcznie dla ryczących pijanych deb***i z rozumem poniżej pasa. Nie wolno zabierać moich podatków dla uciechy bydła, które trzeba konwojować jak przestępców, żeby się toto nie pozabijało.

#32 ~haha~

~haha~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 14:23:16

racja! to są chamskie widowiska facecinów po 60 tysięcy zł miesięcznie dla ryczących pijanych deb***i z rozumem poniżej pasa. Nie wolno zabierać moich podatków dla uciechy bydła, które trzeba konwojować jak przestępców, żeby się toto nie pozabijało.

Masz na myśli chłopaków z Wiejskiej ?? :lol:

#33 ~-rozczarowany-~

~-rozczarowany-~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 14:38:01

Przeczytalem ten BELKOT na konferencji,"Panow" z wladz Korony.To jakas POMYLKA to KOSZMAR
naszego pieknego MISATA.
Mysle ze KTOS rozliczy w/w. z tego co zrobili z KLUBEM. :(

#34 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 14:45:21

Jak cie buraku wiejski ten klub nie interesuje a miast kielce z wypizdziowa przyjelo,to po co prostaku wypowiadasz sie na fotum,po co glos zabierasz,czytaj wyborcza lub doj i krowy i pasaj barany,zawsze top jeden wiecej w stadzie.prawdziwy kibic nigdy sie od klubu nie odwroci,to wiedz prostaczku,lepiej przeczytaj caly moj komentarz rto zrozumiesz co chcialem przekazac swym niusem,ale coz ty mozesz to zrozumiec jak twa logika to poprostu zero.a moze ty nie jestes potrzebny w tym miescie jak wielu innych co tu za chlebem przyjechalo i dzieki temu miastu mozesz powiedziec ja jestem z KIELC A NIE Z WYPIZDZIOWA

#35 ~andre~

~andre~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 14:49:23

Jeśli ty marny preześino będziesz dalej PREZESEM razem z tym zarządem to,korona nigdy nie wyjdzie z kryzysu.A pszykład juz dałeś zatrudniając trenera bez doświadczenia i autorytetu. Jesteś typem SASALA wszyscy winni tylko nie ja.RUCH CHORZOW, z dobrym prezesem i trenerem jest przykładem ze pieniądze nie grają. aby osiągnąć wynik.

#36 ~ass~

~ass~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 15:03:23

"Do tej pory koncepcja była taka, że chcemy sprzedać 70 procent akcji Korony, by mieć wpływ na kluczowe z naszego punktu widzenia dla klubu sprawy, a więc zapewnienie mu zachowania nazwy i pozostanie w Kielcach."

G o w n o prawda. Chcecie zachować tylko cieplutkie stanowiska a w dupach macie nazwę klubu !!!!!!!!!! Dla Was liczy się tylko pieniądz i przycinki z transferów i innych biznesów !!

Przecież wystarczyłby zapis w umowie sprzedaży o braku możliwosci zmiany klubu oraz jego stacjonowania.

SZUKACIE OSZCZĘDNOŚCI ???? DLACZEGO NIE ZACZNIECIE OD SIEBIE. CZYLI OBNIŻENIE POBORÓW O 60% ???????
DEMGOGIA !!

DARMOZJADY !!!!!!!!!!!

#37 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 15:16:37

Zawsze można sprzedać Koronę za Bóg zapłać szwagrowi mera i zmienić nazwę na Czarni Kielce, finansowanie z tacy.

#38 ~Nie kibic~

~Nie kibic~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 15:19:57

Jak cie buraku wiejski ten klub nie interesuje a miast kielce z wypizdziowa przyjelo,to po co prostaku wypowiadasz sie na fotum,po co glos zabierasz,czytaj wyborcza lub doj i krowy i pasaj barany,zawsze top jeden wiecej w stadzie.prawdziwy kibic nigdy sie od klubu nie odwroci,to wiedz prostaczku,lepiej przeczytaj caly moj komentarz rto zrozumiesz co chcialem przekazac swym niusem,ale coz ty mozesz to zrozumiec jak twa logika to poprostu zero.a moze ty nie jestes potrzebny w tym miescie jak wielu innych co tu za chlebem przyjechalo i dzieki temu miastu mozesz powiedziec ja jestem z KIELC A NIE Z WYPIZDZIOWA

Po pierwsze mieszczaninem możesz się nazwać jeśli trzy pokolenia wstecz się urodziły w mieście, a jak widać i słychać i o co dziwne czuć, tak nie było, wiem przerosło Cię to. Z rozumieniem masz podstawowe problemy, nawet WSIOKI to rozumieja co napisałem a taki uczony naturalizowany mieszczuch jak ty no niestety tego nie pojmuje. Po drugie nie obrażaj bo to nic nie da a robi z Ciebie jak to ty mówisz wsioka i przykleja etykiete własnie lansowana przez PŁEMIERA, że kibic to CHAM, BANDYTA (no i tutaj się z nim zgodzimy wspólnie chyba na tym forum po przeczytaniu tych wypocin). Wytłumaczę Ci czemu mnie nie interesuje to całe twoje mizerne zycie zwane Koroną. Miasto jest zadłużone, nie ma odpowiedniej infrastruktury, ulice centrum Kielc( Ty pewnie jesteś dumny) przypominają XIX wieczne - brud smród i ubustwo, nie ma szpitalika dziecięcego, programów aktywizacji młodych ludzi do pracy, bezrobocie największe w Polsce, ale ty udajesz że jest inaczej. 20 mln złotych pompowane w te igrzyska kiedyś się musi skończyć, więc pytam się dlaczego na ten badziew idzie moja ciężko zarobiona kasa a na sprawy poważne i otwierające nowe możliwości tych pieniędzy nie ma? Umiesz odpowiedzieć czy przegrzało ci zwoje mózgowe ? I tak szczerze powiedziawszy to wstyd jest mówić po za CK że się jest z CK bo i tak każdy kto coś w życiu widział wie, że to jest WYPI**DÓW do potęgi n.

#39 ~kielczanin40~

~kielczanin40~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 15:27:20

Panie Koza i oto właśnie chodzi,że wy nie chcecie zostawić tego klubu w spokoju i dlatego pójdzie on na samo dno.

#40 ~kielczanin40~

~kielczanin40~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 15:27:48

Panie Koza i oto właśnie chodzi,że wy nie chcecie zostawić tego klubu w spokoju i dlatego pójdzie on na samo dno.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych