Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 20:23:35

Dodałabym do tego jeszcze odpowiedni suplement jak DetoCell i po 3 miesiącach Musze koniecznie pojawić sie w tym sezonie w kostiumie kąpielowym na plaży :)

#2 ~Kasiulla~

~Kasiulla~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 14:03:21

Ja chodzę na zabieg "terapia antycellulitowa" i jestem mega zadowolona. Może cellulit mi całkowicie nie zszedł, ale z pewnością wyglądam i czuje się lepiej. To dzięki zabiegom oraz ćwiczeniom na basenie i siłowni. Mało osób wie, że niektóre substancje w jedzeniu również przyczyniają się do powstawania cellulitu. Dlatego zdrowa dieta jest bardzo ważna! :)

#3 ~wesna~

~wesna~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 15:22:11

Z tego co wiem to metoda leczenia cellulitu powinna być dostosowana do tego gdzie cellulit występuje i jak bardzo jest zaawansowany. W klinice dr Tilszer stosują celulolipozę i mezoterapię (czasem też lipozę). Z tego co mi wiadomo osiągają bardzo dobre efekty w walce z cellulitem.

#4 ~AnikA~

~AnikA~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 00:16:28

ja używam celluline ampułek i kremu lirene już ponad miesiąc i powiem Wam że jestem zadowolona z efektów.

#5 młodagniewna

młodagniewna

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 96 postów

Napisano 17 czerwiec 2013 - 09:17:44

moim zdaniem po prostu zdrowa dieta i dużo wody mineralnej, wtedy na pewno unikniemy cellulitu

#6 KardamoneK

KardamoneK

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 lipiec 2013 - 15:02:57

moim zdaniem po prostu zdrowa dieta i dużo wody mineralnej, wtedy na pewno unikniemy cellulitu

Jasne, że zdrowa dieta to podstawa, ale samą dietą nie można zwalczyć natualnych dla części kobiet skłonności do cellulitu. Czasami trzeba sięgnąć po zabiegi kosmetyczne z użyciem mocno stężonych preparatów. Bo nie oszukujmy się, że krem nawet za 200 zł, kupiony w zwykłej drogerii właściwie zadziała. Polecam zagląnąć na strony salonów kosmetycznych, a najlepiej umówić się na wizytę ze specjalistką. Moja koleżanka kilka dni temu była w Krakowie w Yasumi (tym nowym przy Matecznego). Z tego, co mówiła, to mają tam bardzo miłe panie i szeroką ofertę, np. http://krakow.bonark...ukcja-cellulitu

#7 ~Hannka~

~Hannka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 18:03:31

A ja stosuję nowość http://www.groupon.p...-89-00/24517782

na razie powiem tylko, że ma swietny zapach, bo dopiero zaczęłam kurację. O efektach wkrótce!

#8 ~zdziwiona~

~zdziwiona~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 22:07:19

Tabletki na cellulit - cellinea.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

Droga Magdaleno..... "złożyłem", "dostałem".... ciekawe....

#9 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 19:26:46

http://slim-style.bl...-celulitem.html

tak naprawdę to można się pozbyć celullitu w 3 tygodnie. to sprawdzona przez znane mi kobiety metoda-100% skutecznosci.

#10 kolczyk54

kolczyk54

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 22:28:50

żadne tabletki i zabiegi tylko dużo wody, herbaty pokrzywowej i zdrowa dieta.

#11 don_jones

don_jones

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 08:02:43

A ja jestem zdania, że dobrą, wolną od cellulitu sylwetkę można utrzymać dzięki regularnym ćwiczeniom oraz dobrej, zbilansowanej diecie. Przepisów jest multum, ja na przykład uwielbiam przed dobrym treningiem zjeść niewielką porcję makaronu z krewetkami - doskonała porcja energii żeby ćwiczyć:)

#12 ~Izka~

~Izka~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 15:17:35

Ja mogę polecić Celluline. JEst teraz tańszy na http://gruper.pl/x.p...luszczowej.html

Ma składniki, które nieźle sobie radzą z tymi grudkami. Na początku przeszkadzało mi to mrowienei po wtarciu ale to podobno normalne - znaczy że działa :)

#13 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 17:46:02

Fajne akcje robi ten Celluline - teraz taniej jest na https://www.citeam.p...parat-celluline właśnie zamówiłam:)

#14 katarzy802

katarzy802

Znajomy

• PipPip
  • 45 postów

Napisano 12 kwiecień 2015 - 17:11:35

Ćwiczenia i dieta to własnie glowni wrogowie celluitu.

#15 kocurekk

kocurekk

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 10:37:54

bardzo fajnie działaja peelingi z kawy bierzecie łyzke oliwy i łyzke zmielonej kawy najlepiej świeżo wtedy kofeina jest mocniejsza no i nie rozpuszczalne bo nie zadziała hehe mieszacie to i taką papkę wcieracie w uda pozniej obwijasz to folią taką przeźroczystą i zostawiasz na 30 minut i spłukujesz :D efekty super przy stosowaniu raz w tygodniu 

#16 chatekpuchatek84

chatekpuchatek84

Swojak

• PipPipPipPip
  • 202 postów

Napisano 15 maj 2015 - 12:12:06

Droga Magdaleno..... "złożyłem", "dostałem".... ciekawe....

No wiesz? Dziś nikt nie ma prawa pytać o płeć, to jest kwestia indywidualna :P:P:P:P

#17 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 15:37:02

A czy któraś z Was robiła zabiegi Venus Freeze? Słyszałam, że świetnie modelują sylwetkę i redukują cellulit. Znajoma zrobiła sobie serię ośmiu takich zabiegów w salonie Vici w Krakowie i mówi, że efekty są zwalające z nóg :) Zupełnie pozbyła się cellulitu i ujędrniła skórę. Możecie coś na ten temat powiedzieć?

#18 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 10:36:16

Ja  jestem w trakcie (mam za sobą 5) :) właśnie w Vici Clinic w Krakowie. Rewelacja. Powoli moja sylwetka nabiera fajnych kształtów, a cellulit odpływa w siną dal :)

#19 sarna

sarna

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 12:15:11

Słyszałam ostatnio o innowacyjnych zabiegach mezoporacji bezigłowej z wykorzystaniem urządzenia Dermation. Polegają one na wprowadzaniu substancji odżywczych w głąb skóry za pomocą specjalistycznej głowicy. Zabieg jest zupełnie bezbolesny i jest świetną alternatywą dla zabiegów ostrzykiwania. Można go stosować na cellulit i rozstępy, ale również na skórę twarzy, np. na zmarszczki lub trądzik różowaty.

#20 KasiaeM124

KasiaeM124

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 12:11:59

Mam problem celulitem na tylniej stronie ud. Jestem szczuplutką osobą, prowadzę dość aktywny tryn życia i odżywiam się naprawdę zdrowo. Moją zmorą jest jedynie to miejsce. Nie wiem już co robić by się tego pozbyć. Jakieś sugestie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych